Tümosan 90.80 9lu Çizel (2) [KofalcalıMuhammet]

Ynt: Tümosan 90.80 9lu Çizel (2) [KofalcalıMuhammet]

muhammet motor güzel sen kafana takma ama o 9 luların 11 lisini alsaydın daha iyi olurdu.bizdede var bunların aynısı bizim steyr a da demişleri bu motor bunu kaldıramaz kaldırsa bile çekemez diye biz kimdeyi dinlemedik aldık girdik bele kadar buğday tarlasına gündendi yeri hazırlarken 4 takviye+vn yada 3 takviye yerine göre motor banamısın demio vede 13 dnm yerde 30 liralık mazot yaktı pompacı bile hayret etti yalan değil varsa keşana ykın olan gelsin görsün

doganbey1 link=topic=12790.msg190511#msg190511 date=1246272641' Alıntı:
muhammet motor güzel sen kafana takma ama o 9 luların 11 lisini alsaydın daha iyi olurdu.bizdede var bunların aynısı bizim steyr a da demişleri bu motor bunu kaldıramaz kaldırsa bile çekemez diye biz kimdeyi dinlemedik aldık girdik bele kadar buğday tarlasına gündendi yeri hazırlarken 4 takviye+vn yada 3 takviye yerine göre motor banamısın demio vede 13 dnm yerde 30 liralık mazot yaktı pompacı bile hayret etti yalan değil varsa keşana ykın olan gelsin görsün
bana kalsa alıcam 13 lü ama benım elımde deil steyr ın mazot konusuna gelınce çok az yaktığını biliyorum

yasin88 link=topic=12790.msg159156#msg159156 date=1235603769' Alıntı:
yaw arkadaşlar meydanı bulmuş atıyolar işte bizim burda 155 newhollanda 5 16 lı takamıyolar bendeki ts 110 a aya 4 14 lü takıyoz kimi yerde bayılıyo neymiş bu tümosan 5 16 yı çekiyomuş kimi kandirnyonuz 3 tane boş motor arabasını çıkaramıyo bide 5 16 çekçekmiş insan yerde bu kadarını yemez kimikandırıyon sen çok çekiyosa çekerken videoya çekde görelim nasıl çekiyo 5 16 yı 5 16 yı yerinden kaldıramaz o benim amcam oğluda var tümosan 90 80 köpek mazot yakıyo 3 14 numarada gerdiriyo duman dumana gidiyo 80 saate arıza yaptı grubu burkmuş kamalı mili bi görcen matkap gibi yapmış köpek gibi pişman 8066 tıyı verdigine
memleket neresi ?

morrrrr link=topic=12790.msg206691#msg206691 date=1250944095' Alıntı:
lan bücür yaşın kadar salla lan dönümde taş çatlasa0.9 yakıyomuş lan benim 7 yaşındaki yeğenn innanmaz buna la
sen kımsın bana artıstlık yapıyon ınanmassan ınanma sen büyüksün ya cok iyi bişeysin sankı illa bütün deliler benı buluyo ramazan ayında adamı günaha sokuyosun

morrrrr link=topic=12790.msg206691#msg206691 date=1250944095' Alıntı:
lan bücür yaşın kadar salla lan dönümde taş çatlasa0.9 yakıyomuş lan benim 7 yaşındaki yeğenn innanmaz buna la
siz cok akıllısınız bee yeğenıne sor bakalım traktor kullanabılıyomu gercı senın kucağında kullanır sen al kendı traktorunu yıenınıde al git tarlaya da foto yolla nete görelim büyüklüğünü !!!

sen kullanıyonda ii oluyo dönümde 1.5 dan az yakıyorsa bende insan değilim lan sen giderken ben dönüyordum yumurcak.sen oyuncak traktöründen bahsediyorsun herhalde senin neyine de büyüklerinle bu kadar ahmakkça konuşuyorsun.doğruları konulmuyorsan bile saygılı konuşmayı dene la bebe.

morrrrr link=topic=12790.msg207244#msg207244 date=1251061490' Alıntı:
sen kullanıyonda ii oluyo dönümde 1.5 dan az yakıyorsa bende insan değilim lan sen giderken ben dönüyordum yumurcak.sen oyuncak traktöründen bahsediyorsun herhalde senin neyine de büyüklerinle bu kadar ahmakkça konuşuyorsun.doğruları konulmuyorsan bile saygılı konuşmayı dene la bebe.
sen döneksin işte ne 1.5 ğu sen ne yapıyon ben onu pullukta yakıyomlan ama sende erkunt yakar erkuntu iyi az yakan bilirdik aga almıs yakıttan şikayetcı ne yaparsan yap önüme gecenı tanımam ben

aç bakalım siteleri erkunt tümo kapışmalarını kim kimi geçiyo terbiyesiz velet.daha ağzın sütkokuyo lan .o büyüklükteki bir traktör yolda yakıyo lan 0.9 litreyi sende bana çizelde yakıyor diyosun.bende bir türk olarak tümasının arkasındayın ama senin gibi dün kü yetmeler aklının tam ermediği konularda çok biliyormuş gibi yorum yapmasın lütfen.erkunta laf atman da cabası şu an erkunt hangi özelliğine bakarsan bak tümoyu solda sıfır bırakır.güç se güç ekonomiyse ekonomi konforsa konfor.laf attığın traktörü asılacak traktör yok bizim köyde .şu an bizim traktöre tek rakip alibeycede bulunan 4*4 ford 7740 dır onun dışında yok adı bile anılmaz diğer traktörlerin.bennim memleket gurbetçilerin en yoğun olduğu yerdir ve döviz dolayısıyla para hatrı sayılır dercede mevcuttur.insanlar traktör alırken son 5 yılda iki markayı tercik ediyor.erkunt ve new holland .tümosan değil yani.sana yemin ederim bizim arazide bir tane tümo bulamazsın.buda cevap olmuştur herhalde .

morrrrr link=topic=12790.msg207322#msg207322 date=1251107857' Alıntı:
aç bakalım siteleri erkunt tümo kapışmalarını kim kimi geçiyo terbiyesiz velet.daha ağzın sütkokuyo lan .o büyüklükteki bir traktör yolda yakıyo lan 0.9 litreyi sende bana çizelde yakıyor diyosun.bende bir türk olarak tümasının arkasındayın ama senin gibi dün kü yetmeler aklının tam ermediği konularda çok biliyormuş gibi yorum yapmasın lütfen.erkunta laf atman da cabası şu an erkunt hangi özelliğine bakarsan bak tümoyu solda sıfır bırakır.güç se güç ekonomiyse ekonomi konforsa konfor.laf attığın traktörü asılacak traktör yok bizim köyde .şu an bizim traktöre tek rakip alibeycede bulunan 4*4 ford 7740 dır onun dışında yok adı bile anılmaz diğer traktörlerin.bennim memleket gurbetçilerin en yoğun olduğu yerdir ve döviz dolayısıyla para hatrı sayılır dercede mevcuttur.insanlar traktör alırken son 5 yılda iki markayı tercik ediyor.erkunt ve new holland .tümosan değil yani.sana yemin ederim bizim arazide bir tane tümo bulamazsın.buda cevap olmuştur herhalde .
ne süt kokmasılan karsımda olucaktında yüz yüze bana bunları değcektın senı dünyaya geldığınıe pışman ederdım erkunt tümo kapışmasını bende ızledım sen rahat ol ancak hileyle gecersın senın arazındekı tumosan bana fayda etmez lan ha bızım buralar tümosan kaynar ama erkuntta tek tuk vardır yediremıyon lan tümosanı işte sen bana terbiyesızlık yaparsan bende sana yaparım sende şeref varmı bıkere ? sen nası abisin?

kim nedese desin mami kardeş ç e k e m i y o l ar tümoyu kısacası emen sıyrılı vermiş aradan sen tartışmaya bile gelemiyosun diyerek yakışmamış o arkadaşa yaşıtıyla konuşamadıgını kendinden küçük biriyle konuşmuş desene kardeş ben tümoyu çekemiyorum yediremiyorum o yüzden böle böle ters konuştum dese bukadar rezil olmucak sen takma mami kardeş o taksın tümo yakar ortalıgı

iki salak bir araya gelmiş geviş getiriyo savunduğun marka marka olsa içim yanmıyccak be kimin erkuntu nasıl çektiği belli oluyor sen merak etme.asılsız saçmalıklarla kendinizi avutun siz anca ondan bu haldesiniz ya zaten

ayrıca tartışmadan çekilmemin sebebi çocukla cocuk olunmuycağı kanaatine varmamdır.sen de pek farklı değilsin galiba.ben bu siteye üye olmadan tümosan diye bir markanın varlığından bile haberdar değildim.diyeceksin ki senin sorunun merak etme benim cahilliğimden değil tümosanın tutulan bir marka olmayışından onu sen altında o marka var diye savunuyorsun ama ben çeşitli markaları kullanmış biri olarak konuşuyorum.zaten o yaştada imkansız bunu anlayabilmen.ben tümosana hiç binmedim ama şundan emin ol new hollanddan inip erkunttan vazgeçmeyen biri zaten tümosanı seçmezdi.tümosanın erkunttan iyi olduğunu idda edemezsin herhalde.konfor bakımından tümonun yeni kasaları erkuntun eskileinden iyi.bunu kabul ediyorum bunu yeni modellerde aştı..artık neye laf atıyorsunuz onu anlamadım..sizin bu hasedinizin tek sebebi tümosanıın tutulmayan bir marka olması.kusura bakma gerçekler acıdır.