Tümosan döküm kalitesi

Ynt: Tümosan döküm kalitesi

tumosannn link=topic=68211.msg776250#msg776250 date=1379597627' Alıntı:
slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s ADAM TUMOSANA ÇİN MALI DIYOR SEN NE DIYORSUN BU KARALAMAK DEĞİL DE NE ? slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s
yıllar önce yapmış diyor şuan yapıyor demiyor köylü abinin yazısıda burdan alıntı
http://www.basarmevzuat.com/dustur/kanun/5/0244/92-3240cin.htm

55-46 link=topic=68211.msg776253#msg776253 date=1379597962' Alıntı:
yıllar önce yapmış diyor şuan yapıyor demiyor köylü abinin yazısıda burdan alıntı
http://www.basarmevzuat.com/dustur/kanun/5/0244/92-3240cin.htm
LA OLM O YAZIYI OKU BAKAYIM ORDA BIR TANE TUMOSAN YAZISI VAR MI ADAM TÜVASAŞ I TÜMOSAN YAPMIS DUSUN ARTIK

' Türk Tarafı, Türkiye Vagon Sanayi A.Ş.’nin (TÜVASAŞ) yetenekleri ve referansları hakkında Çin tarafına bilgi vermiş ve TÜVASAŞ’ın Çin’e her türlü yük ve yolcu vagonu tedarik etme kapasitesi ve niyeti olduğunu ifade etmiştir. '

gercegı budur. *098*-

Hakandnz link=topic=68211.msg776249#msg776249 date=1379597592' Alıntı:
Tümosanı çekemeyen çok ama kullanıpta yorum yapan yok massey ferguson kullanan adam tümosan bölündü diyor nasıl inanalım bu adama
yenisine bişey demem ama tıer2 olan bahçe motoru gibi bişeydi sanırım başmakçı sanayisinde 900 kusur saatte görmüştüm şanzuman balata hidrolik pompası arızalıydı daha 900 saatteki motorda bölünen tümolarda o dönemde üretilenlerdi sanırım ama yenilerine diycek lafım yok

tumosannn link=topic=68211.msg776254#msg776254 date=1379598083' Alıntı:
LA OLM O YAZIYI OKU BAKAYIM ORDA BIR TANE TUMOSAN YAZISI VAR MI ADAM TÜVASAŞ I TÜMOSAN YAPMIS DUSUN ARTIK

' Türk Tarafı, Türkiye Vagon Sanayi A.Ş.’nin (TÜVASAŞ) yetenekleri ve referansları hakkında Çin tarafına bilgi vermiş ve TÜVASAŞ’ın Çin’e her türlü yük ve yolcu vagonu tedarik etme kapasitesi ve niyeti olduğunu ifade etmiştir. '

gercegı budur. *098*-
gözüne mi sokalım illa ki yazıyı ;)

55-46 link=topic=68211.msg776259#msg776259 date=1379598473' Alıntı:
yenisine bişey demem ama tıer2 olan bahçe motoru gibi bişeydi sanırım başmakçı sanayisinde 900 kusur saatte görmüştüm şanzuman balata hidrolik pompası arızalıydı daha 900 saatteki motorda bölünen tümolarda o dönemde üretilenlerdi sanırım ama yenilerine diycek lafım yok
gözüne mi sokalım illa ki yazıyı ;)
noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- o tumosanın çine ıhracatını soluyor :)

55-46 link=topic=68211.msg776259#msg776259 date=1379598473' Alıntı:

Kardesım o tumosanın urettıgı ılk bahce motorudur bır takım aksaklıklar olması olagandır yenılerde cok gelıstı 2012 ile 2013 arasında bıle cok fark var mazot deposu deişti farlar deişti 2012 lerın farları dusuyordu 2013 lerde o sorun kalktı ayak yanma olayı vardı 2012 lerde 2013 lerde ona cagre bulundu ve 2013 lerın agırlıgını arttırdılar kısacası gelısıyor her sene anlş-*s ve 2013 lerın arkaya asansor cekı koydular ve arka farlar 2012 lerde kırılıyordu 2013 lerde kaportanın ıcıne alındı vs vs

tumosannn link=topic=68211.msg776262#msg776262 date=1379598852' Alıntı:
Kardesım o tumosanın urettıgı ılk bahce motorudur bır takım aksaklıklar olması olagandır yenılerde cok gelıstı 2012 ile 2013 arasında bıle cok fark var mazot deposu deişti farlar deişti 2012 lerın farları dusuyordu 2013 lerde o sorun kalktı ayak yanma olayı vardı 2012 lerde 2013 lerde ona cagre bulundu ve 2013 lerın agırlıgını arttırdılar kısacası gelısıyor her sene anlş-*s ve 2013 lerın arkaya asansor cekı koydular ve arka farlar 2012 lerde kırılıyordu 2013 lerde kaportanın ıcıne alındı vs vs
benim mesajımı oku dedimki yenilerine diycek bişeyim yok güzel diyorum aynı şeyi söylerken bile tartışma sebebisin

tumosannn link=topic=68211.msg776265#msg776265 date=1379598990' Alıntı:
İthalat yapıyor gıbı yansıttıgı için :)
hayır yalan söyleme uyy-*s tümosan yazısını o yazmış yok öyle bişey dedin bana inanmıyorsan önceki sayfada hala mesajların duruyor anlş-*s

hem öyle yansıtsa dahi belki yanlış anlamış olabilir o yazının içeriği aynı sonuçta zaten ikiside noktasına kadar aynı yani ekleme yapmamış yazıda sen bizden daha akıllısınya hani hemen anladınya ihracat yaptığını yalancı diyeceğine öyle değil ihracat yaptığını söylüyor o yazı deseydin ??

sıçtın kardeşim boşa uğraşma tüyünü nereye dikelim ? ;)

55-46 link=topic=68211.msg776266#msg776266 date=1379599095' Alıntı:
benim mesajımı oku dedimki yenilerine diycek bişeyim yok güzel diyorum aynı şeyi söylerken bile tartışma sebebisin
hayır yalan söyleme uyy-*s tümosan yazısını o yazmış yok öyle bişey dedin bana inanmıyorsan önceki sayfada hala mesajların duruyor anlş-*s
Tamam TÜMOSAN ÇİN ;D anlş-*s

Hakandnz link=topic=68211.msg776267#msg776267 date=1379599347' Alıntı:
Tümosan çinden parça alıyor demek istedin ama neyse bakalm öyle olsun
bana mı dedin bunu ?

tumosannn link=topic=68211.msg776269#msg776269 date=1379599418' Alıntı:
Tamam TÜMOSAN ÇİN ;D anlş-*s
haksız olunca öyle dersin bebe
çin veya türk demedim ben adam akıllı oku anla yazdıklarımı kaç yaşına gelmişsin ki ondanda emin değilim benim anlatmak istediğimi anlayabilecek kapasitede değilsin ben çin demedim o yazı yalan dedin ispatladım o yazıyı nasıl yorumlayacağın sana kalmış köylü nickli abinin durduk yere günahını aldın böyle göt oluncada tamam tümosann çin diye mesaj atarsın tabi kes tatavayı

Hakandnz link=topic=68211.msg776273#msg776273 date=1379599797' Alıntı:
Geçen gün adamın biri bana tümosan traktörmü falan diyor adamda John deere 5083 var traktör daha yere bile düzgü tutunmuyo tümosanı kötlüyor
ben öyle bişey demedim bakın asla tümosanı kötülemedim köylü abi bi alıntı verdi arkasını önünü araştırmadan yalancı denildi adama bende yazının gerçeğini gösterdim köylü abinin ekleme yapmadığını göstermek istedim
ama ben tümosana çin malı demişim gibi göstermek istenildi bu seferde
tümosanı biliyorum kullandım konfor hariç taş gibi motor ;)

55-46 link=topic=68211.msg776276#msg776276 date=1379600133' Alıntı:
haksız olunca öyle dersin bebe
çin veya türk demedim ben adam akıllı oku anla yazdıklarımı kaç yaşına gelmişsin ki ondanda emin değilim benim anlatmak istediğimi anlayabilecek kapasitede değilsin ben çin demedim o yazı yalan dedin ispatladım o yazıyı nasıl yorumlayacağın sana kalmış köylü nickli abinin durduk yere günahını aldın böyle göt oluncada tamam tümosann çin diye mesaj atarsın tabi kes tatavayı
1 ben neyde haksız mısım ? Adam tumosanın cınden mal aldıgını ve ortaklık yaptıgını savunuyor bu kullıyen yalandır ordakı yazan yazıda ne kadar dogrudur orasıda suphelıdır ki Tümosan çin malı kullanıyorsa cıkarsın su malı çin desın bunun ıcın mı haksız mısım ?

2 anlatmak istediğimi anlayabilecek kapasitede değilsin ? 16 yasındakı bir veledden Kapasite öğrenecek yaşta değilim

3 kımsenın gunahını almam ? Tümosanın Çin malı kullanmadıgını solemek le gunah almanın ne alakası var eger gunah alan bir kişi varsa oda köylu nıklıdır Tumosanın GUNAHINI ALIYOR ÇİN MALI KULLANIYOR DEMEKLE

ferguson kullanan biri tümosanın bölündüğünü göremez diye bir kuralmı var.bu sitede benden başka Babaeskili olanlar var hatta tümosan kullananlar var motor şuan tümosan servisinde.Burada amaç firma kötülemek değil bu sıkıntının üzerine gidilsin.bu sitede ilk ben değilim motor ikiye bölündü diyen

umutmalkoc link=topic=68211.msg776280#msg776280 date=1379600373' Alıntı:
ferguson kullanan biri tümosanın bölündüğünü göremez diye bir kuralmı var.bu sitede benden başka Babaeskili olanlar var hatta tümosan kullananlar var motor şuan tümosan servisinde.Burada amaç firma kötülemek değil bu sıkıntının üzerine gidilsin.bu sitede ilk ben değilim motor ikiye bölündü diyen
MOTOR 2013 MODEL MIYDI :S

tumosannn link=topic=68211.msg776279#msg776279 date=1379600306' Alıntı:
1 ben neyde haksız mısım ? Adam tumosanın cınden mal aldıgını ve ortaklık yaptıgını savunuyor bu kullıyen yalandır ordakı yazan yazıda ne kadar dogrudur orasıda suphelıdır ki Tümosan çin malı kullanıyorsa cıkarsın su malı çin desın bunun ıcın mı haksız mısım ?

2 anlatmak istediğimi anlayabilecek kapasitede değilsin ? 16 yasındakı bir veledden Kapasite öğrenecek yaşta değilim

3 kımsenın gunahını almam ? Tümosanın Çin malı kullanmadıgını solemek le gunah almanın ne alakası var eger gunah alan bir kişi varsa oda köylu nıklıdır Tumosanın GUNAHINI ALIYOR ÇİN MALI KULLANIYOR DEMEKLE
köylü abi sana araştır dedi o yazıyı niye önünü arkasını araştırmadan sen ekledin o yazıyı dedin ???????? bu konuda hem haksızsın hem günahını aldın adamın kendini haklı çıkarmaya çalışma velet dediğinde eline velet verir ;)

al hatta attığın mesaj
'LA OLM O YAZIYI OKU BAKAYIM ORDA BIR TANE TUMOSAN YAZISI VAR MI ADAM TÜVASAŞ I TÜMOSAN YAPMIS DUSUN ARTIK

gercegı budur.'