Turan pulluk.

Arkadaşlar herkese merhaba benim bir sorum olcak herkese biz 70 56 s 3 12 turan pulluk takıyoruz ama ufak geliyor biz de 3 14 yada 3 16 turan pulluk düşünüyoruz sizce hangisini ceker daha iyi olur arazi taşlı bunu söyleyem ondan turan kullanıyoz sert yerde var yumşakda kurak olan da var sulu olanda sizlerden bilgi almak istedim arkadaşlar herkese bol bereketli bir yıl dilerim ve herkesin de Berat kandili kutlu olsun.

Ömer bey 3 lü 20 inç bir turan pullugu 70 56 s cekermi sizce allah aşkına ben 3 14 16 düşünyom ama ikisi arasında kararsızım yani kurakda var sulu da var taş da var sert de var yumşak da var toprak onun icin oyle dusunuyom arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: altinekinli042
3 12 pullukta hakkıyla nadas yapıp 14-15 gazla gidyorsanız ciddi hafif toprağınız var ve de tekçeker traktör.
illa turan olacak diyorsanız akıllı, inç ayarlı 3+1 (+1 olmadan 3 lü) pulluk alın yani ileride traktör büyütürseniz masraf yapmassınız hemde inçini toprağın durumuna göre ayarlarsınız.

• Beğen
Tepkiler: Emirdag

Sagol abi aynen 3 13 denedik ama 14 16 yok 4 12 var koyde denedik 3 13 iyi cekiyor seri 1 gaz 16 17 de ama 3 12 ufak geliyor ondan 3 14 16 olursa hem teker izi kapanır hemde daha iyi olur cok yer goturur diye ugrasiyom ercan abi