Turbo 480 Fiat kazayağı sürümü

30.01.2008
254
242

Herkese selamlar vede hayırlı cumalar arkadaşlar. Daha once pulluk ile surdugumuz tarlayi bugun icin 480 turbo traktörümüz ile 2 kat kazayağı cektim. Hava vede iklim kosulları sebebi ile yetiri kadar yagıs olmadığından toprak hâlâ da kuru. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun arkadaslar. 2 video cektim iyi seyirler olsun. Traktor yavas yavas acılıyor. Gaz yemesi iyi tok vede atılgan olarak tutusu var ciftde traktorun. Yakit olarak cok mu az mi yakiyor konusunda olcum yapmadik arkadaslar. Genelde yakiti kafaya takinca stres basiyor o yuzden es geciyorum.

Kolay gelsin 4. Vites mi, efsane yardırıyor maşallah
Aynen mahmut usta 4. Vitesde. 5 vites denedim yemedi kurak sert tarlada. Lakin tavli sert olmayan tarlada 5 vitesde cekiyor ama cok hizli gittiginden iyi olmuyor. Bunun en guzeli 4. Vites bu gucde efsanenin efsanesi gibi olmus bana gore. Aklimda bir soru normal rektefe turbo taktirmadan 100 mm pistonlar ile yapsaydim yine 4 vitesde boyle cekermiydi yoksa 4 de hafifden bayilirmiydi

Aynen mahmut usta 4. Vitesde. 5 vites denedim yemedi kurak sert tarlada. Lakin tavli sert olmayan tarlada 5 vitesde cekiyor ama cok hizli gittiginden iyi olmuyor. Bunun en guzeli 4. Vites bu gucde efsanenin efsanesi gibi olmus bana gore. Aklimda bir soru normal rektefe turbo taktirmadan 100 mm pistonlar ile yapsaydim yine 4 vitesde boyle cekermiydi yoksa 4 de hafifden bayilirmiydi
6 vites ise 4. Viteste çeker abi zaten kültivator vitesi 4, pullukta 3. Vites ama güzel gidiyor motor masallah

• Beğen
Tepkiler: hhhalil
6 vites ise 4. Viteste çeker abi zaten kültivator vitesi 4, pullukta 3. Vites ama güzel gidiyor motor masallah
6 vites tek kol. 4 lu 8 numara pullugufa artik 4 vites ile suruyorun 3 e dusmuyorum😊 185 lik kültivator var yeni aldim cok rahat is goruyor. Galiba 105 lik celik piston ve turbo gucu baya etkili oldu. Yolda rampada 6 ile gideriz rampa cikarken yarisina gelince motor sesi degisir Biraz yavaslama yapar ya. Isde o bende yok. Gidiyorum 20 25 bin devir arasi rampa cikisi hic zorlanmiyor hatta gaz pedalini kojledim rampa yukari hizlandi motor gidiyor. Yalniz yaza kabin yapacam oda 500 yakin olacagindan bu guce orantili olacaktir

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı