TÜRKİYENİN GERÇEK YERLİ TRAKTÖRÜ HATTAT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: TÜRKİYENİN GERÇEK YERLİ TRAKTÖRÜ HATTAT

bırakın çini minide asıl konu neyse ona dönün.kalitenin memleketi milleti olmaz.şuan beni ülkemdeki hattat tümosan başak erkunt tafe başkaent vs bunlar ilgilendirir.şuan traktör alacagım arıyorum varıyorum tümosana almaya içim varmıyor.bakada aynısı digerleride aynısı.valtra ve hattata bakıyorum dışı güzel eli yakar içi beni yakar misalı güven ver alayım koşayım tarlama ama korkuyorum ilk erkunt aldıgımda korktum ama adamlar hep ilğilendi ne sorun şikayet varsa kayda alındı.hatalar varsa yeni üretimde giderildi.çifçi ile fabrika devamlı irtibatlı olduy.sorun varsa içeride çözüldü gönüller alındı.mahkemey avkatlar tutularak gidilmedi. olay bu ....

köylü link=topic=36760.msg311324#msg311324 date=1291235971' Alıntı:
bırakın çini minide asıl konu neyse ona dönün.kalitenin memleketi milleti olmaz.şuan beni ülkemdeki hattat tümosan başak erkunt tafe başkaent vs bunlar ilgilendirir.şuan traktör alacagım arıyorum varıyorum tümosana almaya içim varmıyor.bakada aynısı digerleride aynısı.valtra ve hattata bakıyorum dışı güzel eli yakar içi beni yakar misalı güven ver alayım koşayım tarlama ama korkuyorum ilk erkunt aldıgımda korktum ama adamlar hep ilğilendi ne sorun şikayet varsa kayda alındı.hatalar varsa yeni üretimde giderildi.çifçi ile fabrika devamlı irtibatlı olduy.sorun varsa içeride çözüldü gönüller alındı.mahkemey avkatlar tutularak gidilmedi. olay bu ....
olmaz öyle şey.bir sorun yeni modelde çözülüyorsa eski modeli alanın günahı ne.eski modeli de düzelteceksin.toyota bir debriyaj teli için 50 000 oto çağırıyor.senin 2005 te sattığın traktör 3000-4000.gidip bulacaksın ve düzelteceksin.

TT 55 link=topic=36760.msg311323#msg311323 date=1291235755' Alıntı:
tümosanın ön aksı carrora.(dt lerde)demek ki ithal parçası varmış.
hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hema !!!!! ıyı bak o eskıdendı artık hema takılıyor...

bence hattat a bır bakın yerlı olmayan parcası varsa sorun soylıyeyım! ne kopya nede calıntı patentlere bakın!... ve gorun...

leventblt link=topic=36760.msg311332#msg311332 date=1291236638' Alıntı:
bence hattat a bır bakın yerlı olmayan parcası varsa sorun soylıyeyım! ne kopya nede calıntı patentlere bakın!... ve gorun...
yakıt pompası bosch değil mi ? hattat ların ?
ayrıca daha gecen yıla kadar valtra a serisinin kopyası olarak üretiliyordu.. sadece motor u perkins ti.. yeni tipi değişti..

ayrıca erkunt ta dana marka öndingil kullanılmıyor şuan 2011 model alan arkadaşlarımızdan birinin de traktöründe zf vardı sanırım.. carraro marka öndingil kullanıyor... sen hattat H serisinin cinden gelmediginimi iddia ediyorsun ?
ayrıca benim traktörümün ön dingili orjinal zf... ve markası erkunt.. 2008-2009 model tum erkuntlarında öle zf...

işte hattat tarım bu yüzde kaybediyor.. ancak başka markaları karalayarak ön plana cıkmaya çalışır.. müşteri memnuniyeti nedir bilmez.. çifçinin isteklerini dinlemez.. sonucta kimseninde guvenini kazanamaz.. senin gibileri önce bence marka imajı için bunyesinden temizlemeli diye düşünüyorum.. çifçiye saygısı olmayan bi marka tutunamaz.. reklamı kendi traktörünün saglamlıgı ve devamlılıgı üzerinde göstermeli hattat tarım.. yok şu marka böle bu marka böle dememeli..

markaların sitedeki temsilcilerine bakarsanız zaten hersey ortada.. ersanbeyin yorumlarına bi bakın sitede birde levent beyinkine... biri yapıcı biri karalayıcı yorumlar yapmış.. biri yeni paylaşımlarla traktörü tanıtırken biri hesap sorar gibi öbür markaları karalayarak ön plana cıkmaya çalışıyor...
daha hattat traktörleri kimse tanımıyor bile.. bu muhabetleri bırakıp traktörünüzü tanıtsanızda çifçilerimiz görse traktörlerinizin verimini..

Arkadaş hattat traktörle ilgili bir konu açmış,lütfen konuya sabit kalalım.Bu aralar yine sürekli niyeyse konulara sadık kalınmıyor.Dikkat edelim yoksa kilitleyeceğim konuyu

şuan bir sitede okadar şikayet ve konu varki dün kopyalayım dedim ben utandım.herşey bukadar kolay olmamalı ben korkuyorum çünkü gördüğüm ve okuduklarım dan.dedim ya bir yazımda malına güveniyorsa verecek garantiyi 5 yıl 7 yıl bu karamalar varsa biter karalamalar olduguna kesinlikle inanmıyorum alan yazmışsa içi yanmışsa her şey yazar....

Arkadaşlar,artık eskisi gibi değil, para zor kazanılıyor.Onun için traktör alacaklar.Yani yatırım yapacaklar.
Çok seçici olmak zorunda .Her konuda insanlar;aldıkları ürünler de sorunsuz olmasını ,kaliteli olmasını,ekonomik olmasını , yedek parça ve servis ücretlerinin makul olmasını,sattığında da ikinci elinin değerli olmasını istiyor.
Bu yüzden yeni markaların tutulması uzun yıllar alacaktır.Çok özverileri gerekecektir.
Hattat lar uzun yıllardır. Bu söktörün içinde.Hema dan biliyorum.O yüzden yukarıdaki yazdıklarım göz önüne alınmak şartıyla .Bu güzel traktör alınabilir.Cayır cayır da kullanılabilir.

ceya023 link=topic=36760.msg311337#msg311337 date=1291237643' Alıntı:
yakıt pompası bosch değil mi ? hattat ların ?
ayrıca daha gecen yıla kadar valtra a serisinin kopyası olarak üretiliyordu.. sadece motor u perkins ti.. yeni tipi değişti..

ayrıca erkunt ta dana marka öndingil kullanılmıyor şuan 2011 model alan arkadaşlarımızdan birinin de traktöründe zf vardı sanırım.. carraro marka öndingil kullanıyor... sen hattat H serisinin cinden gelmediginimi iddia ediyorsun ?
ayrıca benim traktörümün ön dingili orjinal zf... ve markası erkunt.. 2008-2009 model tum erkuntlarında öle zf...

işte hattat tarım bu yüzde kaybediyor.. ancak başka markaları karalayarak ön plana cıkmaya çalışır.. müşteri memnuniyeti nedir bilmez.. çifçinin isteklerini dinlemez.. sonucta kimseninde guvenini kazanamaz.. senin gibileri önce bence marka imajı için bunyesinden temizlemeli diye düşünüyorum.. çifçiye saygısı olmayan bi marka tutunamaz.. reklamı kendi traktörünün saglamlıgı ve devamlılıgı üzerinde göstermeli hattat tarım.. yok şu marka böle bu marka böle dememeli..

markaların sitedeki temsilcilerine bakarsanız zaten hersey ortada.. ersanbeyin yorumlarına bi bakın sitede birde levent beyinkine... biri yapıcı biri karalayıcı yorumlar yapmış.. biri yeni paylaşımlarla traktörü tanıtırken biri hesap sorar gibi öbür markaları karalayarak ön plana cıkmaya çalışıyor...
daha hattat traktörleri kimse tanımıyor bile.. bu muhabetleri bırakıp traktörünüzü tanıtsanızda çifçilerimiz görse traktörlerinizin verimini..
vay be !... yakıt pompası demek buldun! :) hema yakıt pompası yapmıyor ayrıca .. bak zf ıle carraro yu baktıgımda ne oldugunu anlarım konu erkunt degıl carptırma! ben en son durumdan bahsedıyorum.. gerceklerı soyluyorum ayrıca hattat h konusu bıle gecmıyorken konu ıcıne dahıl edıyorsunuz! hataları sagdece sız goruyorsunuz dımı! acık konusun toplama traktor yapıyor erkunt kabul edın! transmısyon zf lıft mıta pompa salamı valf salamı eee motor perkıns yalan mı! polmot olarak bu kadar opsıyonel bır traktoru satıyoruz ınsan bıraz gurur duyar! erkunt yapsın saygı duyarım desteklerımde.... POL-MOT Warfama

köylü link=topic=36760.msg311377#msg311377 date=1291280858' Alıntı:
beni, seni, onu ,ikna etmeleri şart .vede güven merleri gerekirrrrrrrrr......
yenı olan her zaman kotudur! bıraz guven bırazda karsılastırma yapın goreceksınız! kaybettıgımız bızım paramız yurt dısına gıtmesın!

ben kazanıp yerli malına vereyim güzel paramız gitmesin.peki yerli üreten beni düşünüyor mu? benim üretp kazanmamaı istiyor mu ? ben ağlarken o elimden tutuyormu*peki ben rezil olup sürünürken o beni sürünmekten kurtarıyor mu.?gel altin bozul du bi,r bak deyince avukata koşuyorsa ben neyapayın sen neyapacaksın bu işler zor işler ALMAN ROBERT BOSCH NE DEMİŞ onurumu itabarı mı kaybetmektense para kaybetmeyi yeglerim demiş.dinimizde kandırmaca aldatmaca ağlatmaca var mı? bunu bir alman avrupalı düşünüyorsa benim yerli üreticim niye düşünmüyor.başı sışınca atıp kapatıp kaçıyor.

köylü link=topic=36760.msg311565#msg311565 date=1291316974' Alıntı:
ben kazanıp yerli malına vereyim güzel paramız gitmesin.peki yerli üreten beni düşünüyor mu? benim üretp kazanmamaı istiyor mu ? ben ağlarken o elimden tutuyormu*peki ben rezil olup sürünürken o beni sürünmekten kurtarıyor mu.?gel altin bozul du bi,r bak deyince avukata koşuyorsa ben neyapayın sen neyapacaksın bu işler zor işler ALMAN ROBERT BOSCH NE DEMİŞ onurumu itabarı mı kaybetmektense para kaybetmeyi yeglerim demiş.dinimizde kandırmaca aldatmaca ağlatmaca var mı? bunu bir alman avrupalı düşünüyorsa benim yerli üreticim niye düşünmüyor.başı sışınca atıp kapatıp kaçıyor.
ınsanların guvenını kaybetmektense para kaybetmeyı tercih ederım demıs! almak ıstemıyorsan alma yanı! :)

Daha önce başka bir marka bayisiyken HATTAT denizli bayiliğini aldığı anlaşılan şahıs elbette reklamını yapacak , benim anlamakta güçlük çektiğim , konunun nereden başlayıp sonunda ne hale geldiğidir...

leventblt link=topic=36760.msg311557#msg311557 date=1291316143' Alıntı:
vay be !... yakıt pompası demek buldun! :) hema yakıt pompası yapmıyor ayrıca .. bak zf ıle carraro yu baktıgımda ne oldugunu anlarım konu erkunt degıl carptırma! ben en son durumdan bahsedıyorum.. gerceklerı soyluyorum ayrıca hattat h konusu bıle gecmıyorken konu ıcıne dahıl edıyorsunuz! hataları sagdece sız goruyorsunuz dımı! acık konusun toplama traktor yapıyor erkunt kabul edın! transmısyon zf lıft mıta pompa salamı valf salamı eee motor perkıns yalan mı! polmot olarak bu kadar opsıyonel bır traktoru satıyoruz ınsan bıraz gurur duyar! erkunt yapsın saygı duyarım desteklerımde....

levent bey,
dikkat edin konuyu oraya buraya çeken diger markaları karalayan ve cevap bekleyen sizdiniz.. yani konuyu siz saptırdınız.. size cevap verincede neden konumuz olmayan şey yazıyorsunuz diyorsunuz !!!.. zaten konuya bağlı kalınması gerektigini ben diyorum.. hattat konusunda tutupta diger markaları karalayarak hattattı yüceltemessiniz bunu anlatmaya calıştım mesajımı dikatlice okuduysanız..

hattat tarım la gurur duyup duymamamız konu degil.. konu turk çifçisinin bu traktörü seçmesi ve kullanması.. elbetteki hattat şirketler grubunun yaptıgı ihracat bizi gururlandırıyor.. yaptıkları yatırımşar v.s.
ama konu hattat traktörün güven vermesi traktörlerinin tanıtımı....
ne guzel bana cvp ınızla beraber bi video paylaşmıssınız..
artık şu traktör böle bu böle diyeceginize hattat konularını baska markaların tartışma konusuna cevireceginize.. hattat traktörlerin özelliklerini parcalarını artılarını anlatın bize tanıtında bilelim...
ama bu zihniyetle devam ederseniz kimseye güvenveremessiniz.. 'almassan alma' bumu hattat tarımın satış felsefesi.. r.bosch un sözunden bunumu cıkardın sen !!! gercekten sen hattat markasına zarar veriyosun..

ceya023 link=topic=36760.msg311591#msg311591 date=1291322416' Alıntı:
levent bey,
dikkat edin konuyu oraya buraya çeken diger markaları karalayan ve cevap bekleyen sizdiniz.. yani konuyu siz saptırdınız.. size cevap verincede neden konumuz olmayan şey yazıyorsunuz diyorsunuz !!!.. zaten konuya bağlı kalınması gerektigini ben diyorum.. hattat konusunda tutupta diger markaları karalayarak hattattı yüceltemessiniz bunu anlatmaya calıştım mesajımı dikatlice okuduysanız..

hattat tarım la gurur duyup duymamamız konu degil.. konu turk çifçisinin bu traktörü seçmesi ve kullanması.. elbetteki hattat şirketler grubunun yaptıgı ihracat bizi gururlandırıyor.. yaptıkları yatırımşar v.s.
ama konu hattat traktörün güven vermesi traktörlerinin tanıtımı....
ne guzel bana cvp ınızla beraber bi video paylaşmıssınız..
artık şu traktör böle bu böle diyeceginize hattat konularını baska markaların tartışma konusuna cevireceginize.. hattat traktörlerin özelliklerini parcalarını artılarını anlatın bize tanıtında bilelim...
ama bu zihniyetle devam ederseniz kimseye güvenveremessiniz.. 'almassan alma' bumu hattat tarımın satış felsefesi.. r.bosch un sözunden bunumu cıkardın sen !!! gercekten sen hattat markasına zarar veriyosun..
zamanla anlayıslar degısecetır. bu degısım basladı. hıc bır marka 60 uzerınde muhendısıyle devlet tarafından tanınan arge merkezı ıle tasarım yapıp bugun agro chn gıbı dunyaca unlu fırmaların yan sanayısıdır.kopya calmak degıl tasarım denıyor! yenı modellerı zamanla gorursunuz 100hp ve uzeri olanlarını!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...