TÜRKİYENİN TRAKTÖRÜ ERKUNT TÜRKİYE'YE HAYIRLI OLSUN GÖKTAŞLAR A.Ş

Ynt: TÜRKİYENİN TRAKTÖRÜ ERKUNT TÜRKİYE'YE HAYIRLI OLSUN GÖKTAŞLAR A.Ş

bence çok para altından kalkılamaz.şimdi 150 saate erkun serveti ver önden 40 sayarlar -46500 üste isterler gelde batma.
ama bu arda artık servet nimet satılmaz.özellikle 4 silindirler.3 ler gider en azında 3 ler yılardır deneniyor piyasa oturdu.
buda benim görüşüm fikrim bakın nasıl çıkacak...

Paylaşım için teşekkürler Akif. Olaya son noktayı koymuşsun. Ne zaman görcez, nasıl görcez diye artık millet düşünmez. Fotoğraflara isim yazmanda iyi olmuş. Çalsalarda başkasına satamazlar bari biz çektik deyip. Bu arada Erkunt ' uda tekrardan tebrik ediyorum. Yapımda ve tasarımda emeği geçenlerin eline sağlık. Artık çiftçimiz kendisine yakışır traktörleri kullanabilecek. Haşmet ve Kudret ' in galiba lastikleri 38 jant, Kıymet ' in ise 34 jant yanlış görmediysem. Onun dışında kalıp olarak bir farkları yok galiba. Acaba uzunluk gibi falan bir değişikliği var mı? Tekerlekler büyük göstermiş. Ağırlık olarakta farkları yoktur heralde. Kalıpta fark yoksa.

7 ton vardır heralde buda bence güzel bir traktör öndeki ağırlıklar janttaki olmasa daha iyi olur bence çok ağır traktörler.

anayurtlu 3105d link=topic=52688.msg544293#msg544293 date=1329835425' Alıntı:
güzel paylaşım akif bey :) makınalar güzel olmuş özelliklerde aynı galiba, 100lük Hikmet değilmiydi ya) :D
Volkan serveti emekli edersin artık haşmet yakışır sana )))

Dqn link=topic=52688.msg544312#msg544312 date=1329836537' Alıntı:
Hayırlı olsun.. Arkadan bakınca avrupa motorlara ulaşmış demek ama jantlardaki ağrılıkları sökmek lazım..
katılıyorum daha önce de ben yazmıştım 7 ton civarı olur diye ;D ;D zuha-*-s Hayırlı ugurlu olsun begendim haşmeti fiyatı ne olucak bakalım...!!!

tatar26 link=topic=52688.msg544323#msg544323 date=1329837157' Alıntı:
katılıyorum daha önce de ben yazmıştım 7 ton civarı olur diye ;D ;D zuha-*-s Hayırlı ugurlu olsun begendim haşmeti fiyatı ne olucak bakalım...!!!
Ben olsam ağırlığı traktöre vererek ön ve arka jantlardaki ağırlığı sökerdim. Avrupa motorlara bakın bakalım hiç jantta ağırlık varmı grin-*-s Hem daha güzel durur hemde modern olur. Bunun dışında beğenmediğim bir şeyi yok her şey mükemmel..