ÜNLÜ PULLUK ARANIZDA...

Ynt: ÜNLÜ PULLUK ARANIZDA...

Merhabalar,
Traktör üst gergi kolunu traktörünüzün bağlantı yeri yüksekte ise en üst deliğe, alçakta ise en alt deliğe , engebeli arazi sürümleri için ortadaki geniş bağlantı yerine bağlamanızı öneririz. Böylece sürüm daha rahat olacaktır.
İlginiz için biz tesekkur ederiz.
İyi çalışmalar

boran0101 link=topic=35413.msg309008#msg309008 date=1290373572' Alıntı:
MERHABA BENDE ÜNLÜ HELEZYON YAYLI PULLUKTAN ALDIM 4 LÜ BU ARASI 75 CM OLAN 2010 MODEL BUNUN 80CM ARALI ONLARDAN NE FARKI VAR BEN BİRAZ DAHA HAFİF DYE ALDIM.BİDE ARA KOLU TAKACAK 3 YER VAR EN ALTAKİ DELİĞEMİ TAKACAZ ORTADAKİ GENİŞ YEREMİ EN ÜSTEMİ HANGİSİNDA DAHA VERİMLİ CALIŞIR TRAKTÖRE ZOR VERMEDEN. BU ARADA BURDADA ÇOĞU KİŞİ ÜNLÜ PULLUKLARINA DÖNDÜ HERKEZ MENMUM BEN BİRTANEDE 12 5 Lİ ÜNLÜ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

TEŞEKKÜRLER YARDIMLARINIZ İÇİN.BU 12 -14-16 AYARINA GETİRİLEBİLİYOR PULLUKLARINIZ ÇOK GÜZEL Bİ ÖZELLİK BENDE Bİ TAVSİYEDE BULUNMAK İSTİYORUM BU 75CM -80 CM ARA İKİ ÇEŞİT YA ONUDA BİR PULLUKTA AYARLANA BİLİR HALE GETİREBİLİRSENİZ ÇOK SÜPER OLUR Bİ PULLUK ALIYORSUNUZ HEM ÜÇ PULLUK OLUYOR HEMDE 2 ÇEŞİT ARA GENİŞLİĞİNE SAHİP OLUYOR 3X2 OLUYOR TABİ SİZLER KADAR BİLGİMİZ YOK BU KONULARDA AMA İŞLETME MEZUNU BİR ÇİFÇİ OLARAK GERCEKTEN RAKİPLERİNİZE GÖRE BÜYÜK BİR AVANTAJ SAGLAMIŞ OLURSUNUZ ZATEN YAYLI PULUK SİSTEMİNİZLE OLSUN AYNALARINIZ OLSUN BUNU BAŞARDIĞINIZ KONUSUNDA ŞÜPHEM YOK VE ÇİFÇİLERE KARŞI BU DUYARLILIĞINIZ GERCEKTEN TAKTİR EDİLECEK BİR DAVRANIŞ UMARIM BAŞARILARINIZ ARTARAK DEVAM EDER.

• Beğen
Tepkiler: Emirdag

ARKADAŞIM SİZİN TOPRAKLAR AĞIRSA BİRAZ ZOR AMA HAFİFSE GENEDE 12 4 LÜYÜ ÖNERİRİM.BİZİM BURANIN TOPRAĞI AĞIR BURDA ARKADAŞIN 188 MFYE ÜNLÜ 12 Lİ 4 LÜYÜ TAKTIK GÜZEL YÜRÜDÜ GENEDE SEN DENEDE AL.

ÜNLÜ PULLUK link=topic=35413.msg309071#msg309071 date=1290436627' Alıntı:
Merhabalar,
Sizin arazinize ve traktörünüze uygun 4 soklu geniş ara 10 numara veya 4 soklu 11 numara pullugumuzu tavsiye edebiliriz.
Biz tesekkür ederiz.
İyi çalışmalar
kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum bana 9inç 4soklu yaylı pulluğunuzu tavsiye edermisiniz dün baktım ağırlığı 620kg civarında

Merhabalar,
4 soklu 10 genis ara veya 4 soklu 11 numara eksantrik pulluktu tavsiye ettigimiz pulluk.
Sayın Ahmet BÜYÜKŞAHİN ile görüsmüssünüz, 4 soklu 9 numara yaylı pulluğumuzu tavsiye ederiz.
İlginiz için tesekkurler,
İyi çalışmalar

ramazan64 link=topic=35413.msg309449#msg309449 date=1290583574' Alıntı:
kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum bana 9inç 4soklu yaylı pulluğunuzu tavsiye edermisiniz dün baktım ağırlığı 620kg civarında

Merhabalar Muhittin Bey,
Arazinizin durumuna göre 3 soklu 12 numara veya 3 soklu 14 numara dönerli pulluğumuzu tavsiye edebiliriz.
İlginiz için tesekkurler,
İyi çalışmalar

muhittin cihan link=topic=35413.msg309441#msg309441 date=1290549198' Alıntı:
slm boludan muhittin massey 3.060 traktörüm var 67 bğ dönerli pulluk almak istiyorum kac numarasını ceker hangisini almamı tavsiye edersiniz.

Merhabalar,
On sene kadar önce farklı aralıklarda ayarlanabilir pulluk yaptık. Profil üzerindeki deliklerin fazlalığı sebebiyle şase zayıflaması problemi ile karşılaştık.
İlginiz ve fikirleriniz için biz tesekkur ederiz.
İyi çalışmalar dileriz.

boran0101 link=topic=35413.msg309399#msg309399 date=1290541750' Alıntı:
TEŞEKKÜRLER YARDIMLARINIZ İÇİN.BU 12 -14-16 AYARINA GETİRİLEBİLİYOR PULLUKLARINIZ ÇOK GÜZEL Bİ ÖZELLİK BENDE Bİ TAVSİYEDE BULUNMAK İSTİYORUM BU 75CM -80 CM ARA İKİ ÇEŞİT YA ONUDA BİR PULLUKTA AYARLANA BİLİR HALE GETİREBİLİRSENİZ ÇOK SÜPER OLUR Bİ PULLUK ALIYORSUNUZ HEM ÜÇ PULLUK OLUYOR HEMDE 2 ÇEŞİT ARA GENİŞLİĞİNE SAHİP OLUYOR 3X2 OLUYOR TABİ SİZLER KADAR BİLGİMİZ YOK BU KONULARDA AMA İŞLETME MEZUNU BİR ÇİFÇİ OLARAK GERCEKTEN RAKİPLERİNİZE GÖRE BÜYÜK BİR AVANTAJ SAGLAMIŞ OLURSUNUZ ZATEN YAYLI PULUK SİSTEMİNİZLE OLSUN AYNALARINIZ OLSUN BUNU BAŞARDIĞINIZ KONUSUNDA ŞÜPHEM YOK VE ÇİFÇİLERE KARŞI BU DUYARLILIĞINIZ GERCEKTEN TAKTİR EDİLECEK BİR DAVRANIŞ UMARIM BAŞARILARINIZ ARTARAK DEVAM EDER.

ARKADAŞIM 1 SAYFADA ZATEN VERMİŞ YARDIMCI OLACAK YETKİLİNİN NUMARASINI SEN 1. SAYFADAN BAK YARDIMCI OLACAKLARDIR SANA BENDE YAYLI PULGUN YAY KAPAKLARINDAN BİRİ DÜŞÜRMÜŞTÜM KAYSERİ BAYİSİNE VARDIM HİÇ İKİLEMEDEN ELİMİZDE YOK AMA GİT DIŞARDAKİ PULLUKLARDAN BİRİNDEN SÖK AL DEDİLER YANI SATIKLARI MALIN ARKASINDA DURUYORLAR SEN HİÇ CANINI SIKMA.

geche1965 link=topic=35413.msg310262#msg310262 date=1290866843' Alıntı:
bugün aradılar sağolsunlar hallettik teşşekkürler...

İlgili arkadaşlarımızın yoğunluğundan dolayı size dönüşümüz biraz uzadı. Neyse ki konuyu çözdük. Etiket de bugün yola çıktı. Pazartesi-salı günü elinizde olur. İyi çalışmalar dileriz.

YA BENİM YAYLI PULLUKTADA BAZEN ARKA BICAK BATMIYOR PULUĞU ALIRKEN 4 TANEDE UC BICAKLARDAN HEDİYE ETMİŞLERDİ ACABA ONLARI YENİ ÇIKANLARIYLA DEĞİŞTİRE BİLİRMİYİM YOKSA PARA VERİP ALMAK ZORUNDAMIYIM DAHA HİÇ KULANILMAMIŞ UÇ BIÇAKLAR NE YAPMALIYIM ONLARIDA ÖYLE İDARE EDİP BİDAKİNE SATIN ALIRKEN ONLARDANMI ALIYIM.

boran0101 link=topic=35413.msg310349#msg310349 date=1290891187' Alıntı:
YA BENİM YAYLI PULLUKTADA BAZEN ARKA BICAK BATMIYOR PULUĞU ALIRKEN 4 TANEDE UC BICAKLARDAN HEDİYE ETMİŞLERDİ ACABA ONLARI YENİ ÇIKANLARIYLA DEĞİŞTİRE BİLİRMİYİM YOKSA PARA VERİP ALMAK ZORUNDAMIYIM DAHA HİÇ KULANILMAMIŞ UÇ BIÇAKLAR NE YAPMALIYIM ONLARIDA ÖYLE İDARE EDİP BİDAKİNE SATIN ALIRKEN ONLARDANMI ALIYIM.

Pulluğunuzun seri numarası ve bıçakların üzerinde yazan kodu bize bildirirseniz o bıçakların hangi model olduğuna ulaşabiliriz.

İyi çalışmalar dileriz.

merhaba ÜNLÜ PULLUK
Benim elimde iki u demiri birleştirilmiş bir şaseye bağlı 16 aralı 18 kulaklı 3 ' lü dik ok pulluk var alalıda daha 2 yıl olmadı ikinci anız sürümü yılda ortalama 200 dölüm yer sürüyorum. Ama pek memnun değilim sebepleri karık yapması ve ağır tavda arasına toplaması ben bunu sizin bir ürününüz ile değiştime olanağım olabilirmi eğer yoksa pulluklarda bu sorunlaru gidermek için ne yapmak gerek ne gibi bir yol izlemem gerekli bilgi verirseniz sevinirim

Merhabalar,
Bayilerimizle konusursanız daha saglıklı bir sonuc alabilirsiniz. Takas yoluyla değiştirme yapıyor olabilirler, bayiye sorarsanız daha saglıklı olacaktır.
İyi çalışmalar,

Edirne bayilerimiz

AYAZ TİC. KOLL. ŞTİ.
ADEM AYAZ
SARAÇHANE BAŞI
NO: 320
EDİRNE
TELEFON: 0 284 225 45 06

DOBRANYALI ZİRAAT ALET. SAN.
SADIK DOBRANYALI
KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ
1. BLOK
NO: 6
EDİRNE
TELEFON: 0 284 212 00 61

yanlız adam link=topic=35413.msg310932#msg310932 date=1291109642' Alıntı:
merhaba ÜNLÜ PULLUK
Benim elimde iki u demiri birleştirilmiş bir şaseye bağlı 16 aralı 18 kulaklı 3 ' lü dik ok pulluk var alalıda daha 2 yıl olmadı ikinci anız sürümü yılda ortalama 200 dölüm yer sürüyorum. Ama pek memnun değilim sebepleri karık yapması ve ağır tavda arasına toplaması ben bunu sizin bir ürününüz ile değiştime olanağım olabilirmi eğer yoksa pulluklarda bu sorunlaru gidermek için ne yapmak gerek ne gibi bir yol izlemem gerekli bilgi verirseniz sevinirim