Ünlü pullukla yerleri bozarken video çekip sizlerle paylaşmak istedim iyi seyirler dilerim

Kolay gelsin kaclik traktör vede pulluklar kaç numara güzel sürüm olmuş tav iyi Edirne beton gibi yağmur yok
Sağolun Allah razı olsun traktör erkunt 80.4lüks pulluk 4lü 14 numara genelde tarla düz oldukça buçuk 2yle rahat çekiyo videodaki 2 taraf-ı telle çevrili küçük parça da yonca ekiliydi orası çok kesek attı takviye 3 le zor sürdüm bazı yerlerini

Sağolun Allah razı olsun traktör erkunt 80.4lüks pulluk 4lü 14 numara genelde tarla düz oldukça buçuk 2yle rahat çekiyo videodaki 2 taraf-ı telle çevrili küçük parça da yonca ekiliydi orası çok kesek attı takviye 3 le zor sürdüm bazı yerlerini
Tarla sürümlerini takviye ile yapmalı 100luks ile takviye 3.5ile sürüm yapıyorum 5 14 Hayrabolu pulluğu tav çok iyi derin surmezsem takviye 4 ile düz 2 1

Düz 2den 1km düşük hız
Takviye L4 diyorsanız onunla da gidiyor fakat takviyede şanzıman sesi hoş gelmiyor şanzıman sesi kafa agritiyor Yani birde sıradan çıkıp direkt öbür sıraya seri 2yle gidiyorum güzel oluyor bu videoda ilk seri birle gittim çok zıplıyor diye sonra L2 ye alıp 15 gaz civarı gidebildim fazlasi ziplatiyor bazen ciziye kesek düşüyor oda çok ziplatiyor

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin