Ursus traktör

Ursus traktör konya bayii
Hakpa otomotiv nakliyat sanayi ve ticaret a.ş
Tel:05333696757
05323070970
Traktör ve silindirik Balya makinalarimiz ile
Değerli çiftçilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz
Screenshot_20190523-005357~2.jpg
Screenshot_20190523-005316~2.jpg
Screenshot_20190523-005127~2.jpg
IMG-20190529-WA0009.jpg
IMG-20190529-WA0001.jpg
IMG-20190529-WA0002.jpg
IMG-20190529-WA0003.jpg
IMG-20190529-WA0004.jpg

Tumosanla sadece uretim hatti kullanma anlasmasi var ursus bayileri olacak ben sahibinden baktim 110 bg 180 bin ic dizayn da tumoya benziyor mesela elektronik kaldirma ayari basak 2110 ile ve tumo 95 seri ile ayni aydinlatma panelide erkuntdan kopya gibi yerli malzeme kullanilmis gibi geldi bana hidrolik kolllari oyuncak gibi duruyor Avrupa standardinda olmadigi kesin gibi alip kullanan varsa teyid edebilir

• Beğen
Tepkiler: ismail_17
Tumosanla sadece uretim hatti kullanma anlasmasi var ursus bayileri olacak ben sahibinden baktim 110 bg 180 bin ic dizayn da tumoya benziyor mesela elektronik kaldirma ayari basak 2110 ile ve tumo 95 seri ile ayni aydinlatma panelide erkuntdan kopya gibi yerli malzeme kullanilmis gibi geldi bana hidrolik kolllari oyuncak gibi duruyor Avrupa standardinda olmadigi kesin gibi alip kullanan varsa teyid edebilir
Kardeş neden alıp teyid etmiyorsun ezbere konuşmak yerine?

Ezber degil Beyefendi sizin attiginiz resimlerden bu kaniya vardim insallah sizin iddaa ettiginiz gibi yerli fiatina avrupa standartlarindadir nasilsa benden once uyelerden biri alir teyid eder belki bende alirim kalite fiat tutarsa

Ezber degil Beyefendi sizin attiginiz resimlerden bu kaniya vardim insallah sizin iddaa ettiginiz gibi yerli fiatina avrupa standartlarindadir nasilsa benden once uyelerden biri alir teyid eder belki bende alirim kalite fiat tutarsa
Sizden önce alan değil sizin almanız gerekli bu konuşmanın üzerine her kullanıcı sizin gibi araştırma yoksunu değil şu mübarek kandil günü milletin aklını karıştırmayin...

Hayirli pazarlar beyefendi ben iki tane muhendislik okudum arastirma yoksunu diye bir tabiri yok sayiyorum .Milletin kafasi benim yorumumla karismaz merak etmeyin bu sitede degerli uyelerimiz var Hatta tarim makinalari argesinde olanlarda var benden daha iyi analiz edenler muhakkak cikar hatta konyada oturanlar incelemeye gelmistir bile bayinize hayirli kandillet Haci Ali

Hayirli pazarlar beyefendi ben iki tane muhendislik okudum arastirma yoksunu diye bir tabiri yok sayiyorum .Milletin kafasi benim yorumumla karismaz merak etmeyin bu sitede degerli uyelerimiz var Hatta tarim makinalari argesinde olanlarda var benden daha iyi analiz edenler muhakkak cikar hatta konyada oturanlar incelemeye gelmistir bile bayinize hayirli kandillet Haci Ali
Bir meslektasim bunu söylüyor ve 2 mühendislik okuduğunu söylüyor ise onu mühendisten saymam okul kantinini okumuştur çünkü bu arada konya bu markayi 30 yıl önce kullanmaya başladı... Eminim ki sizin gibi düşünen çiftçilerimiz gelmemiştir zira boş günümüz geçmiyor çok şükür kullanıcılarimiz gayet memnun.
BAYİM ADINA TEŞEKKÜR EDERİM KONYA VE ANKARA'DAKİ ÇİFTÇİLERİMİZE [emoji123] HAYIRLI KANDİLLER

Muhendislik fakultelerinde diplomalar Motor saticilari tarafindan onaylanip verilmiyor ben size medeni davranip sahsiniza bir tabir kullanmiyorum sadece makinanin begenmedigim aksamlarini yaziyorum bu sitenin de amaci markalarin arti ve eksilerini belirtmektir. Enerjinizi tanitim ve pazarlamaya yogunlastirin.Alan memnun satan memnun olursa sorun yok satabildiginiz kadar satin

• Beğen
Tepkiler: Reşat
Tümosanin da adi geçiyor tam anlamadım ama bu markayla mi birleşiyor yoksa bayi ile mi alakalı
Tümosan ile ursus arasında hiç bir bağlantı ve ortaklık yoktur BAYİİ ve SERVİS ağı farklıdır URSUS traktörleri sadece kendi motoru olan ursus-kohler engine ve orijinal İngiliz Perkins kullanmaktadır şanzıman ise CARRARO ile ortak ARGE ve tasarım olan ÖN DİFERANSİYEL ŞANZIMAN HİDROLİK SİSTEM VE DİFERANSİYEL kullanmaktadir... Tümosan şuanda sadece belli serilerini üretiyor şimdilik URSUS patentine tasarımına sahip olan MAXİMA SERİSİ olarak bilinen modellerin TÜMOSAN adı ile üretimi durmuştur.

Tümosan ile ursus arasında hiç bir bağlantı ve ortaklık yoktur BAYİİ ve SERVİS ağı farklıdır URSUS traktörleri sadece kendi motoru olan ursus-kohler engine ve orijinal İngiliz Perkins kullanmaktadır şanzıman ise CARRARO ile ortak ARGE ve tasarım olan ÖN DİFERANSİYEL ŞANZIMAN HİDROLİK SİSTEM VE DİFERANSİYEL kullanmaktadir... Tümosan şuanda sadece belli serilerini üretiyor şimdilik URSUS patentine tasarımına sahip olan MAXİMA SERİSİ olarak bilinen modellerin TÜMOSAN adı ile üretimi durmuştur.
Eyvallah sayın abim Allah razı olsun zaten bir çok firma veya marka paslaşıyor zaten olması da lazım yedek parça açısından kullanıcının da yararına olur

• Beğen
Tepkiler: URSUSKONYABAYİİ