Uşak fuarı ve new holland T5.115 kabin

04.01.2015
908
159
izmir

Selamun Aleyküm Arkadaşlar

Uşak Tarım ve hayvancılık fuarı 1-4 eylül 2016,

Bu fuara izmirden motosiklet'im ile geldim gezdim güzeldi, fuarda, massey ferguson, new holland, tümosan ve 1 adette 9540 kubota vardı ekipmanlar olsun hayvanlar olsun, fuara ilgide gayet güzeldi.

Fuardaki en büyük traktör massey ferguson 5613 dü, ve kardeşi sayılan 5450 de vardı bu iki modele ilgi gayet güzeldi ve fuardaki kapıları kilitli olanda bu iki modeldi 😊.

Fotoğraflarda vardı ama internet sorunum olduğu için onları yüklüyemedim

New holland'lar pek hoşuma gitmezdi aslında ama T5.115 serisini sevdim iç dizaynı olsun duruşu olsun hoşuma giden bir model oldu onunda kabinin içini çektim ve sizlerle paylaşıyorum iyi seyirler...

https://youtu.be/nGKqVkCX3J0

T5.115 icin verilen para cok para cunku 3.4 lt motor hacmi var. Teknolojiside fazla ileri duzeyde degil. Onun yerine tr6 serisi yani parcalari avrupadan getirilip burda montaji yapilan ve tl ile satilan 120hb lik modelini tercih ederim daha iyi. Cunku 4.4lt motor hacmi var. Fiyat olarakta birbirine yakin traktorler. T5.115 ve t5.105 modelleri daha cok yolda yakit ekonomisi sagladigi icin ara isler icin tercih edilen bir traktor.

• Beğen
Tepkiler: ekiz
Selamun Aleyküm Arkadaşlar

Uşak Tarım ve hayvancılık fuarı 1-4 eylül 2016,
Bu fuara izmirden motosiklet'im ile geldim gezdim güzeldi, fuarda, massey ferguson, new holland, tümosan ve 1 adette 9540 kubota vardı ekipmanlar olsun hayvanlar olsun, fuara ilgide gayet güzeldi.

Fuardaki en büyük traktör massey ferguson 5613 dü, ve kardeşi sayılan 5450 de vardı bu iki modele ilgi gayet güzeldi ve fuardaki kapıları kilitli olanda bu iki modeldi .

Fotoğraflarda vardı ama internet sorunum olduğu için onları yüklüyemedim

New holland'lar pek hoşuma gitmezdi aslında ama T5.115 serisini sevdim iç dizaynı olsun duruşu olsun hoşuma giden bir model oldu onunda kabinin içini çektim ve sizlerle paylaşıyorum iyi seyirler...

https://youtu.be/nGKqVkCX3J0

İşe bak siz bunu paylaşırken aynı gün bende nh bayusinin önünden geçerken t5.105e rastladım kabin ici duruşu heybetiyle çok güzel bir seri.
Hatta fiyatı sordum 180 bin liraya veririz dediler.