UZEL KVERNELAND VİCON RV 1601 RULO BALYA MAKİNASI HAKKINDA ACİL YARDIM

UZEL KVERNELAND RV 1601 İKİNCİ EL MAKİNA VAR UCUZA ALABİLİRİM AMA HİÇBİR BİLGİM YOK BU MAKİNA HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI İŞE YARAYACAK BİR ALET Mİ KENDİ İŞLERİMDE KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM SADECE KENDİ ÇİFTLİĞİM İÇİN BALYA YAPACAM

Resimler ve ekler

• 20170106_141947.jpg
    20170106_141947.jpg
    5.4 MB · Görüntüleme: 286
  • 20170106_142400.jpg
    20170106_142400.jpg
    5.6 MB · Görüntüleme: 285
  • Beğen
Tepkiler: YeLKoVaN
Uzelin biçerdöverlerinde ne sıkıntı vardı? Sampo şirketi Claasa kafa tutabilecek makinalar üretiyor.

Sanırım çok eski yıllarda yani John Deere 630 lar zamanında getirilen MF marka biçerdöverlerden bahsediyor. Az miktarda geldiği için parça sıkıntısı yaşanmış olabilir. O yıllarda böyle kargoyla parça getirtmek, telefon falan sıkıntılı olduğu için arıza durumunda sezonun ortasında insanlar dımdızlak ortada kalıyordu.

JD 630 sahipleri bile arızaya karşı otomobil ya da motosiklet falan alıyorlardı ki yedek parça ve usta getirmekte zaman kaybetmesinler.

Motor konusunda da sıkıntı yaşanmış olabilir. JD lerin küçük bir kısmı perkins motorlu üretilmiştir. Doç motorlu derler. Hararet yaptığı, motor arızası yaptığı söylenir JD motorlular kadar çok tutulmaz. Sezonda motor arızası biçer döver olsun balya makinası çeken traktör olsun hiç istenen bir şey değildir. MF biçerdöverler de büyük ihtimalle perkins motorlu oldukları için onun da etkisi olabilir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: FENOMEN
Eğer bu markayı çok beğendiysen senin için biraz araştırdım Türkiye distribütörü monagri.com.tr adresi
info@monagri.com.tr Fevzi Çakmak Mah. Adana Çevre Yolu Cad. No: 18 Karatay / KONYA 0332 342 4972 - 0332 342 4973 https://www.facebook.com/kvernelandtr/
ve şakiroğlutarım http://www.sakiroglu.com.tr/tr/marka/kverneland/3 bu markanın temsilcileriymiş bu adamları telefonla arayıp yedek parça ve ürün hakkında bilgi almanı tavsiye ederim. bu tür aletlerde benim kişisel tercihim yerli malı ama dediğim gibi beğenme meselesi.

Uzel in kverneland dan getirttği balya makinalarındandır.kvernaland namlı ve köklü bir marka.Bu tip makinasından ziyade asıl ürünü olan, pulluğu bile ülkemizde sayılıdır.ulaşabileceğiniz bir kvernaland distribütöru olursa parça temini sağlanabilir.eğer distribütör bulamazsanız sanayi ve uydurmalı seçeneklere göz atmanız gerekir mecburen

Değişken odalı sistem ile sabit sistem arasında ffarklılıklar mevcut bu sistem bence tutulan sistem ben sabit odalı makaralı sistem den kullanıyorum gündüz çalışamıyorum yalnız gece kullanıyorum file sarma özelliğini gündüz çalışmıyor çiğ li ortamda is yapıyor gece 12 bir gibi çıkıyorum çalışmaya taki çiğ kalkana denk

Değişken odalı sistem ile sabit sistem arasında ffarklılıklar mevcut bu sistem bence tutulan sistem ben sabit odalı makaralı sistem den kullanıyorum gündüz çalışamıyorum yalnız gece kullanıyorum file sarma özelliğini gündüz çalışmıyor çiğ li ortamda is yapıyor gece 12 bir gibi çıkıyorum çalışmaya taki çiğ kalkana denk

bu makina ip sarmalı üzerinde normal küçük balya makinalarının iplerinden takmış kullanmış daha önce kullanan kişi üzerinde duruyordu daha