Valtra traktörde bu çıkış ne için kullanılıyor.

24.08.2008
369
143

Screenshot_20231227_210743.jpg

İyi akşamlar 2011 den beri valtra a85 kullanıyoruz. Ben aktif olarak traktörü kullanmıyorum. Kamuda görevliyim. Köye gittiğimde anca traktör le babama yardımcı olabiliyorum. Resimdeki işaretli çıkış ne işe yarıyor. Hep merak etmişimdir. Hidrolik fren diyorlar. Ama nasıl kullanıldığını bilmiyorlar. İnternetten resim alıntısı yapıp resimde işaretledim. Erkek hidrolik jak. Normal damper hidrolik erkek jaklarından da ince.

İyi akşamlar 2011 den beri valtra a85 kullanıyoruz. Ben aktif olarak traktörü kullanmıyorum. Kamuda görevliyim. Köye gittiğimde anca traktör le babama yardımcı olabiliyorum. Resimdeki işaretli çıkış ne işe yarıyor. Hep merak etmişimdir. Hidrolik fren diyorlar. Ama nasıl kullanıldığını bilmiyorlar. İnternetten resim alıntısı yapıp resimde işaretledim. Erkek hidrolik jak. Normal damper hidrolik erkek jaklarından da ince.
Eğer hidrolik freni olan römorkunuz varsa, onun hortumuna bu erkek jaka göre olan düz kafalı dişi jak alacaksınız. Rekorcularda bulunur. Frene bastığınızda römork da motorla birlikte fren yapacak, bıraktığınızda da bırakacak. Çok faydalı bir sistem.

• Beğen
Tepkiler: mf285sdt
Plastik kapağa baktığımda o parçanın hidrolik fren tertibatı olmadığını(çünkü onların şekli farklı), çoğu kimsenin ne işe yaradığını bilmediği power beyond çıkışı veya yüzdürme geri dönüş kaplini olduğunu düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: mf285sdt