varmı bana kafa tutacak olan

Ynt: varmı bana kafa tutacak olan

nailyetek link=topic=23499.msg192446#msg192446 date=1246825206' Alıntı:
Valla gardaşım; benim kralın pistonlar, segmanlar, gölekler 398 istersen böyültte gel. Yalnız depoyuda unutma bu arada, yetmez oldu sabahtan öğleye...
abey 12 gıdıp 14 demı gelıon yoksa ;D

cubuklu06 link=topic=23499.msg192655#msg192655 date=1246899659' Alıntı:
tabi cnm digital klima :D radya-cd çalar :D
Valla bugün toplantıya gittim, SLİ müessesesi ne, mebus da geldi, müdürler falan, belediye başkanı, herkeste bi hava Laguna, Isızu Dimax, Gran Charoke... bende çektim kıralı aralarına eğer bi foto olsaydı paylaşırdım.

nailyetek link=topic=23499.msg192668#msg192668 date=1246900959' Alıntı:
Reno; Masseye yakıt alıp gelmek için Lazım . Petrol den eve gelene kadar baya eksildiyo yakıtı.
abey allh kurtarsın ocagına ıncır agacı dıkecek senın 265 bırseyı fazla kurcaladınmı ... çıkar :D hatırlatmadılarmı hıc sana

Zaten ben hiç diyommu, Fendt falan alcam diye.. Massey parasını çıkarana kadar Nadas a devam, arkasına bide balya makinası ekledinmi Kim tutar muhtarı. Yalnız yine otları çevirdim geldim iyice kafaları dönmüş çevire çevire

nailyetek link=topic=23499.msg192677#msg192677 date=1246901730' Alıntı:
Zaten ben hiç diyommu, Fendt falan alcam diye.. Massey parasını çıkarana kadar Nadas a devam, arkasına bide balya makinası ekledinmi Kim tutar muhtarı. Yalnız yine otları çevirdim geldim iyice kafaları dönmüş çevire çevire
ya abı ı neden rahatsız edıyorsun cevıre cevıre kafayı buldu otlar beddua okuyorlar sana :D şaka bı tarafa neden okadr cok cevırıyorsun ne yaprak kaldı ne tohum bıcımden sonra bır gun bekletıyoruz ertesı gun cevırıyoruz bırdaha oynamıyoruz bız

Ya otların rahatı iyiy di aslında, hep bu bulamadığım balyacıların yüzünden bi ıslattık altı küflenmeye başlamış çevirdik bi daha yağmur yağdı iki gün üst üste yine ıslandı, şimdi hepsi beyazlamıiş ve küflenmeye başlamış, son duyumlara göre yarından sona bana gelecekmiş balyacı kurusun diye. Şeytan diyoki tak pullukları devir gitsin. Ama emek var heba olmasın dedik.
ağır abi link=topic=23499.msg192678#msg192678 date=1246901970' Alıntı:
ya abı ı neden rahatsız edıyorsun cevıre cevıre kafayı buldu otlar beddua okuyorlar sana :D şaka bı tarafa neden okadr cok cevırıyorsun ne yaprak kaldı ne tohum bıcımden sonra bır gun bekletıyoruz ertesı gun cevırıyoruz bırdaha oynamıyoruz bız

nailyetek link=topic=23499.msg192683#msg192683 date=1246902792' Alıntı:
Ya otların rahatı iyiy di aslında, hep bu bulamadığım balyacıların yüzünden bi ıslattık altı küflenmeye başlamış çevirdik bi daha yağmur yağdı iki gün üst üste yine ıslandı, şimdi hepsi beyazlamıiş ve küflenmeye başlamış, son duyumlara göre yarından sona bana gelecekmiş balyacı kurusun diye. Şeytan diyoki tak pullukları devir gitsin. Ama emek var heba olmasın dedik.
boşver şeytan ne derse desın uyma senın emegıne acımmda o motorun yaktıgı mazota acırım cevırdıgın mazot ıle ıkı donum yer surrdın uyma seytana falan hem yarından snraya ne kaldıkı yatcez kalkcez yatcez kalkcez gelcek balyacı :D

Zaten bi balya (otlar ve fiğler için) zamanı birde biçerdöğer zamanı hersene 1 yaş fazladan yaşlanıyom. Biçerci mart ta geliyo; konuşun diyom komşulara tamam bizim zaten 1 ağustostan önce olmaz sen 1 iyle 5 i arasınada gel diyolar adama, 15 temmuzda başlıyolar bida biçer ne zaman geliyo diye sormaya telefona bakmaktan kendi işlerime bakamıyom. Kaçıp gidesim geliyo buralardan.

nailyetek link=topic=23499.msg192691#msg192691 date=1246903409' Alıntı:
Zaten bi balya (otlar ve fiğler için) zamanı birde biçerdöğer zamanı hersene 1 yaş fazladan yaşlanıyom. Biçerci mart ta geliyo; konuşun diyom komşulara tamam bizim zaten 1 ağustostan önce olmaz sen 1 iyle 5 i arasınada gel diyolar adama, 15 temmuzda başlıyolar bida biçer ne zaman geliyo diye sormaya telefona bakmaktan kendi işlerime bakamıyom. Kaçıp gidesim geliyo buralardan.
muhtarlık böyle zor demekki bizim biçerci köyümüzde olduğundan sorun olmuyo adam bizim tarlaya gidiyo bni arıyo gel diye :D
o benim arkamda koşuyo ;D

Hele sonunda beklenen balyacı geldi ama ip bitti, yarısı 3 ipli yarısı 2 ipli yine bitiremedik bu otları ne bereketliymiş.( duyanda sanacak baya balya var, aramızda kalsın 150 balya paketleyebildik.) :S

nailyetek link=topic=23499.msg193226#msg193226 date=1247061869' Alıntı:
Hele sonunda beklenen balyacı geldi ama ip bitti, yarısı 3 ipli yarısı 2 ipli yine bitiremedik bu otları ne bereketliymiş.( duyanda sanacak baya balya var, aramızda kalsın 150 balya paketleyebildik.) :S
abi sendede şans yok yaw neyse hayırlı olsun bereketli olsun bakalım..tanesini kaça bağlıyolar abi?