Viteste Titreme yapıyor

IMG_2713.JPG
IMG_2714.JPG
IMG_2716.JPG

IMG_2721.JPG

hidrolikleri ayarladığınız iki tane kol olması lazım birisi yükseklik ayarını yapar yukarı aşşağı yaptığınız diğeride toprakta sürüm yaparken yukarı aşşağı salınım yapmayı yani hassasiyet dediğimiz şeyi sağlıyor bu kolu en aşşağıya itince hassasiyet kapanmış demektir ve titreme yapmaz haliyle öyle deneyerek anlayabilirsiniz deneyin tarlada
Fiat 480 S8 , römorkla yük taşırken yavaşlamak için damper koluna basıp bırakınca , rotarder freni gibi motoru küstürür, kaygan yerlerde çok işe yarıyor.
Hidroliklere de kolay kolay bir şey olmaz.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
konuyu hortlattım ama geçen yine titreme yaptı namusuz bende arkadaki bu düzenleyin yani hassasiyet verem galiba titrediğini fark ettim bende bunun yayını söktüm titreme kesildi ama bu seferde hidrolik dikin tutmadı dalma ve yada yukardan gitmeye başladı ekipman.
tekrar taktım bu teçizatı tutan yayı yine vurma yapıyor vidaları ile oynadım ama pek bir işe yaramadı titreme devam ediyor benim çöze bileceğim bir problem mi yoksa tamirciye götürmeli. Hidrolik beyni sökme işi ise sökerim yada altta bulunan valf lerin ayarı ile ilgili ise yine bilen biri tarif eder ise yaparın şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.

Resimler ve ekler

• A3C12CED-4FC2-4A5B-A6D6-56BD92A0ACF3.jpeg
    A3C12CED-4FC2-4A5B-A6D6-56BD92A0ACF3.jpeg
    166.3 KB · Görüntüleme: 33
konuyu hortlattım ama geçen yine titreme yaptı namusuz bende arkadaki bu düzenleyin yani hassasiyet verem galiba titrediğini fark ettim bende bunun yayını söktüm titreme kesildi ama bu seferde hidrolik dikin tutmadı dalma ve yada yukardan gitmeye başladı ekipman.
tekrar taktım bu teçizatı tutan yayı yine vurma yapıyor vidaları ile oynadım ama pek bir işe yaramadı titreme devam ediyor benim çöze bileceğim bir problem mi yoksa tamirciye götürmeli. Hidrolik beyni sökme işi ise sökerim yada altta bulunan valf lerin ayarı ile ilgili ise yine bilen biri tarif eder ise yaparın şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.
Hocam bunu facebookta tümosan kullanıcıları grubunda sorun illaki bilen çıkar

• Beğen
Tepkiler: kemal0103
Ustam titremeyi yaptınız mı benimde başıma geldi 1000 1500 gaz arasi sanki asfaltin kenarındaki tırtıklı yere girmiş gibi titriyor boşta giderken de oluyor