volvo

Bu motorlar yaklaşık 2 yıl kadar önce yine ilandaydi sanırım.

Bunlar gerçekten Türkiye'de nadir bulunan makineler, alacak kişi değerini bilir umarım..

Hocam nette çok videosunu izledim gerçekten çok kaliteli traktörler benim gözümde zamanında fendt kalitesinde traktörlerdendir sonuçta Volvo fiyat konusunda deşiklerinize tamamen katılıyorum değerini bilenin alacağı traktör

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR
Bu traktörleri edinmek cesaret işi.arıza ihtimali bitmez gibi geliyor bana.piyasası parçası olan makina masrafda yapsa verir parası toparlanır bişekilde.ama parçası olmayanda hazır parayla bile yürümez.

Hocam adam 85 yılından beri kullanmış problem olsaydı 31 yılda olurdu herhalde 2 tane var bir de adamda haaa nasıl makina bence İsveç kalitesi on numara traktör örnek bir video https://youtu.be/sUQapLZPcr8

Hocam nette çok videosunu izledim gerçekten çok kaliteli traktörler benim gözümde zamanında fendt kalitesinde traktörlerdendir sonuçta Volvo fiyat konusunda deşiklerinize tamamen katılıyorum değerini bilenin alacağı traktör

Bu traktörün beko-loder uygulanmış ve işmakinası olarak üretilmiş Volvo BM 646 modelinde 1990 yılında operatörlük yaptım, yeşil motor dışardan görüldüğü kadar da sorunsuz değil, -10 da çalıştırabilene aşk olsun. Fren sistemi de çok sorunluydu, işmakinası kısmı mükemmeldi.

Bu traktörün beko-loder uygulanmış ve işmakinası olarak üretilmiş Volvo BM 646 modelinde 1990 yılında operatörlük yaptım, yeşil motor dışardan görüldüğü kadar da sorunsuz değil, -10 da çalıştırabilene aşk olsun. Fren sistemi de çok sorunluydu, işmakinası kısmı mükemmeldi.

Benim yorumum hocam Volvonun ürettiği ürünlerin genel kalitesini baz alarak yapılan bir yorum kamyon araba iş makinası vs ürünlerinde kaliteden ödün vermeden üretmişler traktör de bilmiyorum ama kalitelidir ellaham ki[emoji4]

İsveç çeliğinden üretilmiş! Bu traktörler babaeski ilçesinin girişinde sa tarafta otoparkta duruyorlar.yaşadığım yere 20 km.zamanın en iyi traktörleri.bunların dilinden lburgaz eski sanayide case servisinde engin usta var anlıyor.TW15 FIAT 1180 F130 bu traktörlerde anlayan bir usta.