xxxxxxxxx VALTRA ve johndeer XXXXXXX

Ynt: xxxxxxxxx VALTRA ve johndeer XXXXXXX

Kayserili38 link=topic=41594.msg431258#msg431258 date=1312543648' Alıntı:
traktör guclendıkce yavaslar bızım traktorumuzde cok yavas ama hıc bır zman kesılmıyo traktor bız bu konuyu sorduk servısıne bıze dedıklerı traktor guclendıkce yavaslar
' New Holland' vs 'John Deere' vs 'Valtra' , tractor field exibition
anlatıklarımı bu vıdeoda gorebılırsnız
demekki en baştaki büyük new holland en güçsüzleri baksana adam jondereye tur bindiriyor zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

http://www.sohbet.me/video/izle.asp?id=52888

Jd 6320 ile bizim burada günde 14 inç 5 li pullukla 130 dekar nadas yaparlar, yukarıdaki linkdede jd 6320 ile valtra 95 liği aynı tarlada sabana koşmuş amcanlar:) yok 12 inç yok yavaş gittin kavgası yapıyorlar, seyredin.

Malkaralı Yusuf un, 100 beygirlik traktör tavsiyesine ihtiyacım var, isimli konusunda bull trakmarket nickli üyemiz bu linki vermişti. video da aynı video, üstteki yorum da O na ait.

arkdasım bunu ben soylemıyorum bunu ankardakı traktorlerı test eden ksıler soyluyorlar lutfen alaycı bı sekılde karsılma bız bıldıklerımzı sıze aktarıp yardımcı olmaya calısyoruz hem nası vıtes dusurunce traktor yavaslıyo vede guclenıyosa buda bununla alakalı bıse

arkadaşlar bizde 6220 john deere var biz 5 li 16lı takıyoruz mısır yeri pancar yeri anız hiç fark etmiyor hepisinde şaseye kadar basıyoruz hiç banamısın demiyor bu videoda aynaları kapatıyor tamam ama toprak farkı olabilir burası nere...

ben fent gibi dağları sürükleyen traktörün bile çok hızlı çift çektiğini görmedim günde 30 40 tane traktör videosu izliyorum,adam 5 li 16 lıyı çekiyor dayı diyorki boğuldu kaldı bende sandım bu adam valtra yı üreten adammı ne neymiş yerli malı ozaman yerli malı bu kadar değerli neden ülkemize canlı ve cansız hayvan giriyor insanların zevkine karışmamak lazım ona bakarsanız bizim traktörlerimizde yurt dışına satılıyot şimdi kötüde ondanmı satılıyor hayır herkes istediğini alır

ama john deere boğuldu kaldı demek çok janlış olur iyiki çektirmemişler valtra bölüne bilirdi