Yangın

13.02.2017
1,244
1,878
Malatya

Bugün ana yol üzerinde ayçiçeği yüklü pikap cayır cayır yandı belki 150 liralık yangın söndürme tüpü olsa boyle olmayacaktı o kadar araç tır durdu hiçbirinde olmazmi olanda vermedi heralde bnm araçta küçük tup vardı sıktık söndü ve tekrar harlandı cok uğraştık söndüremedik demekki bisikletin dahi olsa tüpün olacak yanında
IMG-20200914-WA0004.jpeg
20200914_123629.jpg
20200914_123539.jpg

Bugün ana yol üzerinde ayçiçeği yüklü pikap cayır cayır yandı belki 150 liralık yangın söndürme tüpü olsa boyle olmayacaktı o kadar araç tır durdu hiçbirinde olmazmi olanda vermedi heralde bnm araçta küçük tup vardı sıktık söndü ve tekrar harlandı cok uğraştık söndüremedik demekki bisikletin dahi olsa tüpün olacak yanında Ekli dosyayı görüntüle 52395Ekli dosyayı görüntüle 52396Ekli dosyayı görüntüle 52397
Adama geçmiş olsun yangın tüpü önemli yazık olmuş

Çok güzel konu, her aracın başına gelebilir elektriksel veya başka nedenden dolayı yangın çıkabilir ama kimse yangın tüpü taşımıyor
Bugün dikkat ettim olanda vermedi o kadar arac durdu insanlıkta ölmüş tir şoförüne diyorum tupu ver yok diyo hareket etti yanda tup dışarıdan görünüyo yaziklar olsun dedim avcumuzla ancak torak çakıl atabildik ama fayda etmedi

Bugün ana yol üzerinde ayçiçeği yüklü pikap cayır cayır yandı belki 150 liralık yangın söndürme tüpü olsa boyle olmayacaktı o kadar araç tır durdu hiçbirinde olmazmi olanda vermedi heralde bnm araçta küçük tup vardı sıktık söndü ve tekrar harlandı cok uğraştık söndüremedik demekki bisikletin dahi olsa tüpün olacak yanında Ekli dosyayı görüntüle 52395Ekli dosyayı görüntüle 52396Ekli dosyayı görüntüle 52397
Büyük geçmiş olsun. Turbomu patlamış yoksa tesisattanmı yanmış. Yangın tüpü çok önemli biizm şirket servislerinde var sürekli tarihleri kontrol ediliyor Allah korusun...