YARGITAY JD Hakındaki kararı

Ynt: YARGITAY JD Hakındaki kararı

Yahya bey öncelikle sizi bir çiftçi olarak mücadelenizden ve hakkınızı almanızdan dolayı tebrik ediyorum, işallah bundan sonraki mağdur edilecek çiftçiler için örnek teşkil edersiniz, artık çiftçilerimiz hak arama yolunu sık sık kullanır artık.

teşekkür ederim konu hakkındaki yorumlarımıza TRAKKLÜP olarak büyük bir çifçi ailesiyiz benim gayem herkes maduriyetlerini yazsinki bir çözüm noktası buluna konu ne diyen arkadaşıma 4 tane radyal traktör lastiği ilk 3 saata parçalanmaya başladı elazığ fırat ünüvetisinden gelen 4 kişilik kimya mühendisinin ve daha sonrada jd firmasının malatya inönü ünivetisinden getirdiği 4 kişilik kimya mühendislerin kavuçuk hatası dedikleri lastikler

abi acaba düşünüyorum ki böyle bi sorun olduğunda trakkulup olarak mesela senin motorun arızalıydı ya. lastiği vs her ne olursa. bu durumda birlik olup en azından birçok kişi bunu yapar. firmaya şikayet bildirebilirmiyiz? :S yani böyle böyle bi abimizin motoru sorunlu neden ilgilenmiyorsunuz vs hatalarını belirtsek. :S kötü reklam olmamak için dahada fazla ilgilenmezlermi acaba. :S yada böyle bir yekimiz olabilirmi ki :S

Bu mücadele için Sağ ol yahya kardeş. Aynisini bende yaşadim otomobilde. sifir aldiğim otomobil Sağ kapisi boyali çikti hukuk mücadelemiz devam ediyor 3 senedir uğraşiyoruz bunu başka bir konu da konuşmak dileğiyle

Hakkını aradığın için tebrik ederim arkadaşım. Hak yerini bulmuş böylece. Hakkını aramasan yapanın yaptığı yanına kar kalacaktı.

yahya bey sizin adınıza sevindim..yalnız sizden ve yönetiçi arkadaşlardan bu konuyu sizin detaylarıyla ve mahkeme kararıyla forma yazıp yönetiçi arkadaşlarında sabit hale getirmesi..formdaki diğer arkadaşların bu konudan haberdar olup gerektiğinde sizin durumunuzu göz önüne alarak haklarını araması acısından iyi olur düşüncesindeyim.sizide kararlılığınız ve azminizden dolayı tebrik ederim..

zaten firmaların amacı nede olsa müşteriler uğraşmaz alır 4 lastik kullanır mantığıdır.ama yahya abi uğraşmış ve hakkını almış.kendisini bu hukuk mücadelesinden ötürü tebrik ediyorum.kimsenin başına böyle bir olay gelmesin ama gelirse yahya abi gibi mücadele etsin.

Çok iyİ yapmışsınız elinize azminize sağlık yahya kardeşim.Bende de jd 5625 var,üzerinde goodyear vardı 2009 model sıfır almıştım 2 hafta önce 4 lastiğinide değiştirdim petlas aldım şimdi çok memnunum.Benim yaptığım allaha havale etmek oldu malesef, ama doğru olan senin yaptığın, tekrar hayırlı olsun...

hepinize teşekkür ederim ilgilerinize ama ALLAHA havale edelimde bu dünyada adelelettende alsın cezasını yargıtay 13. hukuk dairesinin internet sitesindende karar hakkında bilgi alabilirsiniz

teşekkürler arkadaşlar yeterki haklı olalım ama isterdimki jd firması benimle beraber gooder firmasından hakkımı arasın ama nerde paradan çok isimlerini lekelediler müşteri memniyeti yok bu firmada satana kadar