Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya bakn

Ynt: Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya bakn

Dqn link=topic=51590.msg524677#msg524677 date=1327955242' Alıntı:
nerde la mezarlık ?

Siz ne diyonuz le genç insanlar :D bizim ev köyün en üstünde tek bir ev üstünde ana yol hemen üstünde mezarlık var cöö-*s :'(

Ynt: Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya bakn

Freston link=topic=51590.msg524793#msg524793 date=1327959664' Alıntı:
Siz ne diyonuz le genç insanlar :D bizim ev köyün en üstünde tek bir ev üstünde ana yol hemen üstünde mezarlık var cöö-*s : ' (
mezarlıkları bulmaya çalışyoz zuha-*-s
senin işin zor noo-*-s zuha-*-s

nh_fıat link=topic=51590.msg524795#msg524795 date=1327959749' Alıntı:
mezarlıkları bulmaya çalışyoz zuha-*-s
senin işin zor noo-*-s zuha-*-s
la gülme yaw :D valla zor işimiz ev mev yok yakında köy merkezinden uzak bi inekler var cöö-*s

nh_fıat link=topic=51590.msg524799#msg524799 date=1327959929' Alıntı:
zuha-*-s zuha-*-s şety*-*
bzm mezarlık uzak *098*-
3 mezarlık var köyün üstünde birde köyün altında geçen bahsettiğim tarlanın üstündeki alt mezarlık diye geçiyor evin üstündekide merkez mezarlık

Ynt: Yasadiginiz ilginc korkunc hikayeler varsa buraya yazalim arkadaslar buraya bakn

Hebun021 link=topic=51590.msg524778#msg524778 date=1327959035' Alıntı:
Sene 2007 falandi sanarim yazdi ve tarlalarda yangin cikti ruzgar vardi koylere dogru geliyodu dolayisiyla butun milet yanginin unlerini puluklarla kesmeye calistilar ve zorda olsa sundurduler iki uc gun sonra benle iki arkadas yanan yerlerde gezerken bi tepede pullukun surdugu yerlerde buyuk beyaz taslar cikti ve o taslar bizim bolgemizde hic yoktu neyse benle arkadaslar gece burayi kazmaya karar verdik ve gece mazemeleri amanetleri alip gittik ve kazmaya basladik kazdikca deyisik taslar cikmaya devam eti hata tekerlek gibi taslar sekili tuglalar cikti 1.5 m falan kazinca kemik cikti mezar gibiydi yanliz yunu kibleye bakmiyordu gece gec oldu eve geldik gunduz imama sorduk dedi kazmayin kapatin ama biz dinlermiyiz gece tekrar gittik ilk ben girdim cukura kazmayi nasil vurdum yere saplandi yanliz ediyorum etmiyorum cikmiyo kazma arkadaslara dedim saka sandilar ama baktilar gercek direk kacmaya basladilar bende cikip kactim tabi geldik eve ben kelesi aldim tekrar gittik oraya baktik isik var sanki cukurda ve ben direk emniyeti actim mermiyi agza surdum seriye taktim oraya gitmeye devam etik gitik baktik bisey yok bu sefer arkadas girdi benim basima ne geldi cikti cukurdan ve vazgectik cukuru kaptip kuye geldik fazla korktum diyemem ama bizim basimizdanda buyle bi olay
Keleşler ne geziyorki sizde orası tuhaf :S
Freston link=topic=51590.msg524800#msg524800 date=1327960001' Alıntı:
3 mezarlık var köyün üstünde birde köyün altında geçen bahsettiğim tarlanın üstündeki alt mezarlık diye geçiyor evin üstündekide merkez mezarlık
Bizim köyün çıkışında mezarlık olduğu için orda okul servisi için durak filan var tam mezarlığın duvarının dibinde. Yazları bazen orda takılıyoruz :8

KOPARANLI AHMET link=topic=51590.msg868245#msg868245 date=1395175315' Alıntı:
adaş oturdugun anda ışık kendilignden kapansa :D :D
hafif bi ıslaklık belirtisi ardından hafif bi uyku şekli olur :D şaka adaş şaka erkek adam korkarmı en fazla elektrik gitti derim ;D ;D ;D :p

2 şene önce üzüm kesim zamanı ramazan ayına denk geldi.Akşam kuru üzümleri sergiden kaldırdık sardık traktörlere eve gidiyoruz.Bizim koyun üzerinde çok eski olduğu soylenilen alaca mezar denen mezarlık var.Köye yaklaştık ramazan ayı olduğu için sela okunmaya başladı o sırada tam koyun üzerinden o mezarlığa doğru yeşil top şeklinde bir ışık indi.traktörün üzerinde dondum kaldım eve nasıl geldiğimi bile bilmiyorum.aynı şeyi bir hafta öncede arkadaşım görmüş banada söylemişti:)

mystan45 link=topic=51590.msg868362#msg868362 date=1395224281' Alıntı:
2 şene önce üzüm kesim zamanı ramazan ayına denk geldi.Akşam kuru üzümleri sergiden kaldırdık sardık traktörlere eve gidiyoruz.Bizim koyun üzerinde çok eski olduğu soylenilen alaca mezar denen mezarlık var.Köye yaklaştık ramazan ayı olduğu için sela okunmaya başladı o sırada tam koyun üzerinden o mezarlığa doğru yeşil top ışık indi.traktörün üzerinde dondum kaldım eve nasıl geldiğimi bile bilmiyorum:)
sene geçensene geçe karpuza damlama yapmak için saat 12 çivarı tarlaya gittim yanıma bide arkadaş aldım elektirik tutması için sumotorunu çalıştırdık tarlanın ortasına geldik gökyüzünde bi ışık sıçradı sanki traktor arka tekeri gibi göründünden kaybolduğu bir oldu aynı olayı 2. kezde gördüm ne olduğunu halen anlamiş deilim :S

bizim köydede köyün üstünde tepenin başın da türbe var türbe çok eski bir şehit bir ermiş ve bunların yakını olanlarla beraber 5 veya 6 mezar var bize anlatılanlara göre köyün altında müslümanlarla gavurlar arasında savaş varmış bir müslüman askerinin başı savaş esnasında kılıçla kesilmiş müslüman askeri kılıcı elin de kellesi koltuğunda savaşmaya devam etmiş savaşı müslümanlar kazanmış savaş bitin ce kellesi ile beraber asker o dereden yukarı tepeye çıkmış ve oraya yatıp şehit olmuş ve orası şehit mezarı olarak kalmış yaklaşık bizden 3 veta 5 nesil önce bizim arkadaşların dedesinin baba ları mübarek biz zatmış evine koyunlarını çalmaya giren hırsızlar koyunlarla çıkarken önlerine büyük bir duvar çıkarmış güç bela o duvarı aşarlarmış sonra bir daha koyunu bırakırlarsa duvar yok oluyor koyunu alırlarsa duvar tekrar çıkıyormuş sonra hırsızlar koyunu bırakıp adamı bulup durumu anlatıp tövbe edip imana gelmişler o ermişin arapça yazılı birçok kitabı varmış ve bir çok hastalığım tedavisi duası o kitapta mevcutmuş .... o ermiş vasiyeti üzerine o tepeye gömülmüş ondan sonra onun talebeleri ve arkadaşı birkaç kişi daha o tepeye gömülmüş ve herkes orayı türbe olarak bilir ben görmedim ama (nasip olmadı )perşembeyi cumaya bağlayan gece yatsı namazı zamanı türbeden yeşil bir ışık 1 -2 metre kadar uzayıp gök yüzüne doğru yükselip sonra tekrar yenisi bu şekil 1 veya iki dakika devam edermiş bir kere babamla gece dışardayım evden tepeye doğru baktık yanımız da bir kaç kişi daha var babam gösterdi bakın ışık çıkıyor dedi biz baktık göremedik yanımdakikerde hani dedi ama babam ısrarla işte orda görmüyormusunuz dedi bunu derkende Allah Allah diye ağlamaklı bir ses tonu vardı
bu ışığı babam göstermeden önce de görenler ve anlatanlar çok tu ama ben görmedim söylenenlere göre her insana görünmezmiş temiz kalpli ve iyi olanlar görürmüş
yani bu forumda o ve benzeri ışığı gördüğümden bahseden arkadaşlar çok şanslılar ...
babam öleli 6 sene kadar oldu ışığı bize gösterdiğin de ben 14 -15 yaşlarındaydım babam cuma günü sabah saat 9 civarı hastanede vefat etti öldüğü gün hem cuma hem 3 aylar hemde o akşam kandil di......
NOTTT:türbedeki ışığı son zamanlarda ne gören var ne anlatan bizim buralarda kuraklık falan olunca o tepeye çıkıp çevre köylerde toplanıp yağmur duası edelir o tepede yemek yedirilir öylede bi özelliği var ....
en son köyün imamı ermişi rüyamda gördüm köyde adam bulamadığım için sana geldim köyün sığırını türbenin yakınına felan getirmeyin beni rahatsız ediyor birde bana yağmur duasına felan gelmesinler diye sinirli ve kızgın bir hal de rüyasın da görmüş 5 -10 sene önce ışık ta görünmmediğine göre artık iyi insan azaldı demekki..........biz kötü bi nesiliz galiba karış-*-s karış-*-s

türbeyi merak eden olursa fotosunu çekip burada paylaşırım ama yükleyebilirsem buraya geçen buğdayı çektim çok uğraştım başaramadım
türbe tepe de diğer bütün köylere hakim noktada buda çok ilginç bana göre...şehit neden orayı seçti ermiş neden orayı seçti.....

Bu konuyu nasıl es geçmişin beee :)

Benim en başıma gelen en kötü şey ..
Az kalsın annem tarafından öldürülüyordum.

Bigün sofrada yanyana yemek yerken benim boğazıma ekmek kaçtı ..
Annem telaşlandı.
Bilirsiniz sırta vurulur bu durumda..
Annem benim sırtıma vuracak yerde o büyük elleriyle enseme vurmaya başladı.
Zaten ikincide ben masanın dibine düştüm
Annem orada beni kurtarmanın telaşını devam
Ettirirken bu kezde ...yerde boğulma tehlikesi
Geçiren zavallı oğlunun sırtına tekme atmaya başladı.
Bu arada annem Kalıplıdır
Bilekleri benim kollarım gibi..
Beni tekmelemeye devam ederken
Hasbelkader yerde annemden kaçarken
Ekmek boğazımdan çıktı.
Beni lokma değil. .
Annem öldürüyordu ;D

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=51590.msg869753#msg869753 date=1395431315' Alıntı:
Bu konuyu nasıl es geçmişin beee :)

Benim en başıma gelen en kötü şey ..
Az kalsın annem tarafından öldürülüyordum.

Bigün sofrada yanyana yemek yerken benim boğazıma ekmek kaçtı ..
Annem telaşlandı.
Bilirsiniz sırta vurulur bu durumda..
Annem benim sırtıma vuracak yerde o büyük elleriyle enseme vurmaya başladı.
Zaten ikincide ben masanın dibine düştüm
Annem orada beni kurtarmanın telaşını devam
Ettirirken bu kezde ...yerde boğulma tehlikesi
Geçiren zavallı oğlunun sırtına tekme atmaya başladı.
Bu arada annem Kalıplıdır
Bilekleri benim kollarım gibi..
Beni tekmelemeye devam ederken
Hasbelkader yerde annemden kaçarken
Ekmek boğazımdan çıktı.
Beni lokma değil. .
Annem öldürüyordu ;D
zuha-*-s zuha-*-s
Abi böyle garip şeyler hep senin başına geliyor zuha-*-s zuha-*-s

Bir tane de ben yazayım. yıl 2001 hanımla birlikte dükkanda oturuyoruz. 30 yaşlarında bir genç geldi < benim karnım aç bir ekmek verir misin> dedi. hiç bir şey demeden ekmeği verdim. biraz beklede peynir vereyim de karnını doyur dedim ben peyniri hazırlayıp kapıya çıktığımda sokakta hiç kimse yoktu. o hafta sonu hanımla şehir dışından gelirken arabayla asfaltın üzerinde 3 veya 4 takla attık ayağa kalktığımızda bizlerde çizik bile meydana gelmedi. verilmiş sadakamız varmış dedik. taktir.

• Beğen
Tepkiler: MehmetMe.