yasar abide derinkuyudaki traktor yarislarına remork cekıp katılıyomu acaba :):)

Ynt: yasar abide derinkuyudaki traktor yarislarına remork cekıp katılıyomu acaba :):)

durum tartışılır biraz römork cevirmesi fln ama sanırım abi kendi kalıp olmasını biraz hileli şekilde yapılmış olarak kameramanlara gösteriyor..
ama şu war önceden insanlarımız böyle cüsseliymiş ve bildiğiniz koca seyit bile 275 kg lık mermiyi kaldırmış bu abi biraz reklama kaçsada bişeyler yapmış.. :)

Ynt: yasar abide derinkuyudaki traktor yarislarına remork cekıp katılıyomu acaba :):)

poyrazatif link=topic=37802.msg321949#msg321949 date=1294480578' Alıntı:
sen dolu römorku sallamaya çalış bakalım sallayabiliyormusun. ben derinkuyuluyum bu adamın çok şeyine şahit oldum. 301lik mz motoru yolda motor kilitleyince sırtına alıp sanayiye getirdi. bu şekilde kaç defa römork devirdiğini gördüm. adam tabiki fiziğini kullanacak işini kolaylaştırmaya çalışacak yoksa hangi insan 4-5 tonluk bir nesneyi yuvarlayabilir. makasların yaylanmasını kullanıyor ama o makasları römork doluyken kaç kişi yaylandırıp römorku ters çevirebilir. kaç kişi 265 in önünü kaldırabilir. kaç kişi traktörün tekeriine sarılıp ilerlemesine engel olur. sonuçta bu hareketleri yapacak sayılı adam var. takdir etmen gerekirken dalgaya alıyorsun.
ii tamam kardeşim guclu siz bu adamı daha çok meşhur edin turkiyeyi temsil etsin bu kadar guclu adam boşuna gitmesin yani hem iyi para alır hem sevdigi işi daha çok yapar

nh link=topic=37802.msg321950#msg321950 date=1294480695' Alıntı:
durum tartışılır biraz römork cevirmesi fln ama sanırım abi kendi kalıp olmasını biraz hileli şekilde yapılmış olarak kameramanlara gösteriyor..
ama şu war önceden insanlarımız böyle cüsseliymiş ve bildiğiniz koca seyit bile 275 kg lık mermiyi kaldırmış bu abi biraz reklama kaçsada bişeyler yapmış.. :)
ewet biraz reklam amaçlı olmus sonuçta traktor batıyo ramorkla ramorku çıkaramıyo yani traktor gibi guclu gostermişler adamı

cazgin0020 link=topic=37802.msg321954#msg321954 date=1294480770' Alıntı:
ewet biraz reklam amaçlı olmus sonuçta traktor batıyo ramorkla ramorku çıkaramıyo yani traktor gibi guclu gostermişler adamı
yav senin yasın kücük yorumlarını karsındakilere yaparken biras düsünde konus sonra seni kaale alıp onlarda yorum yapmak zorunda kalıyorlar sana kimse bisey ifade etmek zorunda degil hile varsa yada yoksa sanane inannmıyan gelir derinkuyuya hile varsa burdakiler mort olur eger hile yoksa o yazdıkların yutarsın oda midene oturur cocuksun bisey demiycem cok düsün az konus o video cekilirken orda yerli yabancı binlerce adam vardı onlar körmüydü hile yapılıgını görmesin

son bir eklenti bu adamın reklam gibi bir sorunu yok cünkü bu adam kendi isinde gücünde ciftcilik yapaak gecinir bu olaydanda hicbir maddi cıkarı yok eklemek istetim babamın ogluda degil yani

Paylaşıma teşekkürler..
Her ne olursa olsun hiç birşey sağlık kadar değerli değil.. Kendimden biliyorum, :( şimdi 50 kg lık gübre çuvalını alıp sırtıma atarken veya yere bırakırken bile lades misali ' aklımda ' diyorum.. Bir defa sakatlandınmı, ne doktor ne ilaç nede en namlı kırık-çıkıçı yalan..:)
Haa bu gösteride seçilen araçlar özellikleri itibari ile Yaşar Beyin işine az kolaylık katmış, gözden kaçmıyor..

siz laftan anlamıyonuz sanırım ben kendi dusuncemi soyledim haklı bulan bulur bulmayan kendi yorumunu yapar gucluyse guclu tamam bana fazlası yok oldumu