Yem karma makinasında en iyi hangidi

6m3 lük yem karma makinası alacağım tavsiyede buluna bilirmisiniz. Yem karma makinası hakkında acil yardıma ihtiyacim var traktörü yormayacak yemi homejen karacak. Kullanıcılardan bekliyorum tv. Lere çok reklam veren firma yi düşünüyordum kullanıcısını dinleyince hayal kırıklığı oldu bende

Fimak kullanıyorum 2008 de aldık 6 m3 iki defa Çalışanlar devirdi hiç bi yeri çizilmedi bile sadece çekisi sabit olduğu İçin bükülme oldu düzelttim
Şanzıman bu güne kadar yağ bile koyulmadı. Sorunsuz
Şuan İzelmak aldım o daha kullanışlı ve sağlam
Altıntaş 12 m3 var çift helezon o da çok kaliteli ama en ii balya kesmeyi iizelmak yapıyor en çabuk karmayı Altıntaş en rahat çalışan motoru yormayan da fimaks

8-10 yıllık tosun var 8m3 işçilik,kalite Harika ama 2.makinemiz 3 yıllık 10m3 tosun diğerine göre tasarımı kötü geri geri gelirken tekerleri göremiyorsun,kantarı traktörün solundan yüklersen görebiliyorsun diğer tarafta kepçeyle yüklerken göremiyorsun,arka kapakta pistonlar dirgenle yüklerken mani oluyor en kötüsüden boşaltma kollarını berbat yapmışlar (yenisinde)

Bende yem karma yok, ama her gün görüştüğümüz bir çok arkadaşta var
Ayrıca Çelikelin en büyük bayisi evimin yanında, servis olarakta hizmet veriyor
Çelikel tavsiye etmem hem traktörü fazla yoruyor hem işçilik yok hem bakım masrafı fazla
Fimaks ve İzelmak kulanaların hepsi çok memnun hem arıza yok hem tasaruflu hemde homojenlik iyi

Bizim ilce Biga mert demir yapisi 6m 3 dikey kullaniyorum 1 yil kadar oldu alalı
Allah isteyen herkese nasip etsin
Ayni zamanda yem yolu
Rasyon bilgisi
Bir yillik kaba yemi depolayabilecek depo
Depoda yemler kupeler duzenli ve ulaşılabilir olmali
Yonca lar arkada kaldı figler dipte kaldı yulaflar önde olmuyor
Uygun karisim yapabilmek için uygun sekilde ulasilabilir olmali depo
Depo isi yemkarma kadar onemli ayri bir detay