yengeniz beni terk etti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: yengeniz beni terk etti

ee ismail çok sevdin galiba terkediliş neden kesin küçük bi şeydir bu sorunlar hep yaşanır bu sitede herkes harbi adam kızlar kacırmaması lazım da biraz kopuk ve yalaka olmak gerekıyor ondan kaybediyoruz

herkestede kaynana sorunu var hele benimki gibi muhacırsa aman allahım bi çene bi çene

naıl_59 link=topic=24904.msg204669#msg204669 date=1250285566' Alıntı:
ee ismail çok sevdin galiba terkediliş neden kesin küçük bi şeydir bu sorunlar hep yaşanır bu sitede herkes harbi adam kızlar kacırmaması lazım da biraz kopuk ve yalaka olmak gerekıyor ondan kaybediyoruz

herkestede kaynana sorunu var hele benimki gibi muhacırsa aman allahım bi çene bi çene
nail aa sendede war bi kaynana galiba başınnı ağrıtan ;D ;D

3 damadı olan bir kaynana damatlarının onu ne kadar sevdiğini anlamak için bi senaryo oluşturur.
bir gün büyük damatla sahilde gezintiye cıkar ve kaynana denize düşer damatta onu kurtarmak için denize atlar ve kurtarır.
ertesi sabah damadın kapısının önünde sıfır bir peugeot 206 görür camındada bi not BENİ KURTARDIĞIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SENİ SEVEN KAYIN VALİDEN.
aynı oyunu 2. damadada yapar ve oda kaynanayı kurtarır ve aynı sekilde hediyesini gönderir yine aynı not.
3. en küçük damadada aynı senaryoyu uygular ama küçük damat kaynanayı kurtarmaz ve boğulur
2 gün sonra kapısında bir porsche carrera gt görür ve bir not TEŞEKKÜRLER SENİ SEVEN KAYIN PEDERİN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...