yeni 5E 3cyl. kabinli serileri ingilttere de çıktı

Ynt: yeni 5E 3cyl. kabinli serileri ingilttere de çıktı

doganbey1 link=topic=65402.msg743440#msg743440 date=1368526945' Alıntı:
Evet burada haklısınız konu başlığına uymayan bir yorum yaptığımı fark ettim. Bir anda tam manasıyla incelemeden yapmışım. Bunun için özür diliyorum.

doğan kardeşim beni yanlış anlama lütfen ama artık maksadını aşan, konular ile alakası olmayan ve sürekli belli başlı kişilerin karalama kampanyası yaparcasına her fırsatta birşeyler söylemesi resmen tiskinti getirdi.bu yorumumun kesinlikle seninle bir alakası yok ve şunuda ayrıca belirtmek isterim ki her markanın ayrı düşmanları var sanırım.her neyse özür dilemene gerek yoktu kardeşim.senin hakkındaki düşüncelerimde yanılmamışım.ilk olmasa da sonraki davranışınla bir yöneticiye yakışan en güzel davranışı yaptın.tekrar teşekkürler saygılar.

erdal600 link=topic=65402.msg743680#msg743680 date=1368554514' Alıntı:
Agustos ageliyormus fiyat 50 bin
bu arada sanırım 5050 e nin 4 çekerin fiyatı.bence normal.zaten kabinsizine 44-45 istiyorlar 48-49 normaldir diye düşünüyorum.ayrıca bir düşüncem de orjinal kabin geldiğinde satılan 10 traktörün 7 si kabinli olur sanıyorum...saygılar.

baba540 link=topic=65402.msg743868#msg743868 date=1368599871' Alıntı:
doğan kardeşim beni yanlış anlama lütfen ama artık maksadını aşan, konular ile alakası olmayan ve sürekli belli başlı kişilerin karalama kampanyası yaparcasına her fırsatta birşeyler söylemesi resmen tiskinti getirdi.bu yorumumun kesinlikle seninle bir alakası yok ve şunuda ayrıca belirtmek isterim ki her markanın ayrı düşmanları var sanırım.her neyse özür dilemene gerek yoktu kardeşim.senin hakkındaki düşüncelerimde yanılmamışım.ilk olmasa da sonraki davranışınla bir yöneticiye yakışan en güzel davranışı yaptın.tekrar teşekkürler saygılar.
Marka düşmanı ancak o marka sana çok çektirdiyse olunabilir. Aksi taktirde her markanın kendine özgü güzel yanları var. Ve görüyorum ki kişiler hunharca markaları katlediyor. Halbuki bilinse o traktör için ne kadar emek harcandığını... Traktörde üstünlüğü artık güç olarak algılamamak lazım. Donanım ve konfor olmalı bence ayırıcı özellik. Saygılar bizden abi...