Yeni aldığım KUBOTA ME9000

Ynt: Yeni aldığım KUBOTA ME9000

Arada çatlak sesler çıkar böyle, sen aldırma bence çok iyi bir seçim yapışsın. Kaldı ki dediğin gibi fiyat konusunda çok avantajlı olmuş ise bu alışveriş, kaçırılmayacak bir fırsat çıkmış karşına ve sen de değerlendirmişsin.

allah kaza bela vermesin, hayırlısıyla güle güle kullanmanı dilerim.

bartu link=topic=39208.msg339101#msg339101 date=1297447785' Alıntı:
yeni aldığım kubota dan bir kaç foto.

hayırlı olsun abi allah nazardan saklasın hepsi çok güzel de keşke kabinli alsaymışın kabinsiz sakat oluyor soğuk havalarda bide hani büyük bişey alcaktınya nh 5060 gibi bu nerden çıktı :D sitede tek kubatocusun galiba bol bol paylaşımlaını bekliyoruz

hayırlı ugurlu olsun kardeşim gule gule kullanın cok mantıklı bi seçim yapmıssınız.. ben adanada senin gibi 398i olan ve kubota alan bi çifçiile konustum aşırı derecede kubota dan memnun..
bu hafta içinde bende m8540 alacagım henüz bayilere dagıtılmadı bu hafta bi aksilik olmassa test edip alacagız..

ceya023 link=topic=39208.msg339640#msg339640 date=1297528581' Alıntı:
hayırlı ugurlu olsun kardeşim gule gule kullanın cok mantıklı bi seçim yapmıssınız.. ben adanada senin gibi 398i olan ve kubota alan bi çifçiile konustum aşırı derecede kubota dan memnun..
bu hafta içinde bende m8540 alacagım henüz bayilere dagıtılmadı bu hafta bi aksilik olmassa test edip alacagız..

sımdıden hayırlı olsun ...

tokmakcı link=topic=39208.msg339666#msg339666 date=1297530026' Alıntı:
Kubota çoğalıyor yavaşatan sitemizde :)sende de görmek isteriz yavuz abi maviş nolacak yanına kardeşmi yoksa gidici mi :D
erkunttan cok memnunuz gercekten kubotayı sadece daha buyuk traktör ihtiyacımız oldugundan tercih edecegiz ve özellik konfor olarakta kalite traktör..
75bg e kadar erkunt u herkese tavsiye ediyorum...

ersanakyai link=topic=39208.msg339437#msg339437 date=1297491381' Alıntı:
Senin derdin ne arkadaş, adam beğenmiş almış. Bence çok da iyi bir seçim yapmış. Eğer bir markaya körü körüne bağlı kalmasaydın da biraz diğer markaları araştırıp inceleseydin kubotanın nasıl bir traktör olduğunu anlardın. Avrupa ' da o kadar traktör devi olmasına rağmen kubotanın avrupada dahi satış oranları çok yüksek, italyada new hollandın fabrikasında sökülüp incelenen kubotalar var, bu markada bişey var demekki elin italyanı bile açıp içine bakıyor.

Ayrıca bir zahmet yazarken biraz sesli harf kullanmaya çalışsan da ne yazdığını anlamak için bu kadar çaba sarfetmesek.

kardeş sen ole coluk cocuk laflarına bakma hikaye olmuş o söyledigin yok italyanlar falan bakıyo anca bunlar uydurmadır zaten ole olduğuda çok bariz belli oluyor...

Okan Akıl link=topic=39208.msg340031#msg340031 date=1297591967' Alıntı:
kardeş sen ole coluk cocuk laflarına bakma hikaye olmuş o söyledigin yok italyanlar falan bakıyo anca bunlar uydurmadır zaten ole olduğuda çok bariz belli oluyor...
Değerli arkadaşım; forumda yeni olduğunuz üye numranızdan ve açtığınız konulardan açıkça belli oluyor.. Mesajlarınızda üslubunuza biraz daha dikkat ederseniz sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır. Öncelikle bilgiler kısmınına yaşınızıda yazarsanız; hani Ersan Bey e ' kardeşim ' falan demişsiniz.. Ersan Bey sitemizin en değerli ve bilgili üyelerinden biridir. Kendileri Erkunt traktör fabrikasında çalışmaktadırlar, aynı zamanda makina mühedisidir. Eminim ki traktör konusunda senden ve bizden kat kat daha bilgilidir.. Lütfen; biraz daha saygı.. İyi forumlar dileklerimle..

güzel seçim yapmışın kardeş bendede 1 tane var me9000 gercekten çok üzel 1 yıldır kullanıyorum gayet güzel va tasarruflu denklerıne göre %30 az yakıyor 5 lı 14 numara pulluk kullanıyorum gayet iyi çekıyor hayırlı olsun