Yeni Aldığımız FERMAK Römork...

Ynt: Yeni Aldığımız FERMAK Römork...

ÖZzGÜR link=topic=87186.msg1048726#msg1048726 date=1450943343' Alıntı:
Hayırlı olsun, güzel römorka benziyor, boya işçiliği falanda güzel, tonaj olarakta TLA ' ya ideal, ben beğendim açıkcası, iyi günlerde kullanmanı dilerim.

Bi tavsiyem olacak kışları dışarda bırakma sakın, yan kapak menteşelerinin arasına çiğden falan su birikiyor, bide üstüne don olursa menteşelerin ordaki boyalar zamanla kabarma yapabilir.
Teşekkür ederim daha iyisi sizin olsun arabayı garajda tutuyoruz

alipasalierkan link=topic=87186.msg1048704#msg1048704 date=1450919048' Alıntı:
Olsun bunlarda tırdan aşağı kalmıyorlar artık. Bu şekile öyle süsleme gider. Bizim burada çok süslüyorlar bu şekilde. Daha neler varda saymadım. Mesela arkaya komple paspas, jantlara jant kapağı filanda takılabilir. Bizimkilerde bir tek yanda ledler eksik. Onlarıda bir aralıkta takacağım bakalım.

Aksesuarsız olmaz :D

Alt şase sağlam ama üst kasaya esnemeyi azaltıcı ara şase atilması gerek bence şuan bu şekilde şase atan pek yok alt düz dururken üst kendini saga sola atıyor 60 70 cm de bir şaseye dik bi şekilde ara şase atilmalı I demirinden bu sayede üst kasa yan yerlerde kendini bozmaz

Thrace link=topic=87186.msg1048882#msg1048882 date=1450977478' Alıntı:
Siz söylemeseydiniz özhan abiyi ara öğrenirdik zaten yalnız pahalıya gelmiş söyleyim
1 ay önce amcam 3 ilavelisini 15000e aldı bize simdi 3 ilavelisi icin 17000 istediler arabayı almak için pazarlık yaptığımız adam yeni yılda dahada pahalı olucak dedi

fatihcastle link=topic=87186.msg1048894#msg1048894 date=1450978148' Alıntı:
Alt şase sağlam ama üst kasaya esnemeyi azaltıcı ara şase atilması gerek bence şuan bu şekilde şase atan pek yok alt düz dururken üst kendini saga sola atıyor 60 70 cm de bir şaseye dik bi şekilde ara şase atilmalı I demirinden bu sayede üst kasa yan yerlerde kendini bozmaz
Görüşleriniz için teşekkürler

Cevap: Ynt: Yeni Aldığımız FERMAK Römork...

kazım kardeş ( hemşerim ) hayırlı olsun . güle güle kullan . keşke lastiklerini tır dorse tıpı olsaymış daha iyi olur diye düşünürüm . bu aralar bende tandem alacağım ama araştırmalara devam. lastik konusunda çok şey öğrendim . eğer deteylı bilgi yazmamı istersen özelden mail atabilirim .

kazım kardeş ( hemşerim ) hayırlı olsun . güle güle kullan . keşke lastiklerini tır dorse tıpı olsaymış daha iyi olur diye düşünürüm . bu aralar bende tandem alacağım ama araştırmalara devam. lastik konusunda çok şey öğrendim . eğer deteylı bilgi yazmamı istersen özelden mail atabilirim .

Teşekkür ederim abi yorumunu yeni gördüm.
Jumbo lastik römorku çok yakışıklı gösteriyor ondan tercih ettim bide 18 kat olması daha cazip geldi.