Yeni aldıgımız TD 85 4X4 fotoları

Ynt: Yeni aldıgımız TD 85 4X4 fotoları

Ulan bakiyon türkiye geneline en cok satilan traktör NH. Bu millette parasinin delisiya zaten NH alip cöpe atiyo parasini. Baska yerlerde nasil bilmemde Sivas Yildizelinden ANkara Kazana kadar yol kenarinda yüzlercesi var NH larin. Demekki ciftci memnun kardesim. Senin moturun kac yakiyo bu arada. 0,75 i duydukda asagisini duymadik daha. ALan kendi parasiyla aliyor ama nedense millete bi haller oluyor. Bende saydim 70000 gayme. Sanane, ister gider nh alirim ister gider mf135 lik... Birakin su NH yi karalamayi. Adamlar yapmis, servis agi bol, parca desen her yerde var. Yakitida sizlerin dedigi gibi 3 litre falan degil. Zaten herseyde yakit degil......

şuanda izindeyim ama pazartesi günü izin dönüşü inşallah yeni turuncu serimizin ilk üretileninden (sadece 1 adet üretilmiştir ve şuanda arge tarafından onaylanıp üretim mühendisliğince cnc ler için tasarımlar yapılmaktadır) resimler çekmeye çalışırım :D
bu arada fabrikamızda şuanda 3 bin küsüre yakın personel günde 3 vardiya çalışmaktadır ve günlük 400 küsüre yakın banttan traktör inmektedir ve bu ay yeni üretim bandının devreye girmesi ve yeni alınan 500 yeni emekçi arkadaşımızın iş başı yapmasıyla birlikte bu sayı hızla artmaktadır...
ve zamanım kısıtlı ama bi kaç yerde gördüm yanlış bilgi (kendi bilgim düzeyinde düzeltmeye çalışayım ) yerli montaj diye bişeyler bunlar tamamen saftasa vidasına kadar traktörlerimizin bütün parçaları Türkiye menşelidir[türkiyede üretimektedir]örn : motor bloklarırına kadar bütün döküm işlemleri bursada yapılmaktadır...(1-2 modelin motorları yurtdışından gelmektedir ama onlarda montajı tamamlanıp geri tamamına yakını yurt dışına gönderilmektedir)
2.bi konu ise 1-2 model dışında traktörlerimiz Türk Mühendisler tarafından CNH işbirliği ile çizim , proje v.b. herşey dahil olmak üzere Türkiyede tasarlanmıştır...
umarım bu cevaplardan sonra o yanlış bilgi içerisinde olan arkadaşlarımız biraz olsun fikirleri değişmiştir...
sorularınız olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım İyi Akşamlar...

Hayirli olsun arkadasim kazasiz belasiz kullanirsin insallah bizde ayni traktorden almayi dusunuyorz ama arastirdim td 85 klimali kabnli 4x4 75 bin tl kampanya felan mi vardi kampnyadan mi faydalandin bilgi verirsen seviniriz veya 65 e sizin ordan gelip alalim olmaz mi

kardeş satış fiyatı 78 deniliyor. giddik kampanyalı 68 olur dediler sonra hem sıkı pazarlık hemde bizim burda tanıtım olsun diyerek 65 e oldu ödeme peşin yılbaşından sonra devam ediyormu bilmem

Anladım arkadaşım,temiz 2.el felanda denkgelirse alırız.bilgin olsun arkadaşım. doğru tercih yapmışın bana göre 2003 ten beri td 85 dt kullanıyoruz gayet her yönüyle çok memnunum.işlerin yoğunluğundan bir tane daha almayı düşünüyoruz inşallah..oralarda felanda varsa haber edersen sevinirim.

arkadaslar sızın oralarda mı sıfır traktorler pahalı ben anlamadım yılbasından once td85 sıfır 58 e aldık bi tanede td 95 kabınlı aldık 68 e nasıl fıyat farkı var ya

ok-*-s Hayırlı olsun güle güle kullanın .benimde hayalimdeki traktor.şimdi traktor işi biraz para işi.3 5 yıl bindin mi imkanın warsa bencede değiştirecen.tabi traktorü kullanıyorsan.traktor çalışıyorsa.ikinci el ucuz değil ki gidip 2. el alalım.arada fark az olunca neden sıfır almayam

apoxlost link=topic=37585.msg324317#msg324317 date=1295011829' Alıntı:
arkadaşım 58 e gerçekden iyi almıssın bi kampanya vardı baya sattılar . ikinci ellere baktım 55-60 hatta 71 deyen de var
dun bu fıayat farkından dolayı gıttım sorrdum bayii 85 62 bıne cıkarms zamlandı dedı hatta dedı tumosan kampanya yapmasa 80 bıne cıkar fıyatı

2-3 gün önce tümosan kabinli 95 -80 di heral 55 dediler 15 gün öncede erkunt tek çeker 70 lik kabinli 48 e olur dediler . yani kampanya var birbirlerine rekabet etmeleri çifçiye yarıyor