YENİ ÇALIŞMA ARKADAŞIMIZ NEW HOLLAND TD100D BLUEMASTER...!!!

YENİ ÇALIŞMA ARKADAŞIMIZ NEW HOLLAND TD100D BLUEMASTER...!!!
Ekli dosyayı görüntüle 73122

Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir iş güçten paylaşım yapamıyordum. Yeni paylaşımımı yeni çalışma arkadaşımız New Holland TD100D BlueMaster ile yapmak istedim. Traktörü Eylül sonu gibi aldık. 2014 model bir traktör. İlaç, gübre, ekim vb. işlerde kullanmak üzere böyle bir traktör düşünüyorduk. Bildiğiniz üzere CLAAS bu işler için biraz büyük geliyor. 65-46' da ekipmanlara ufak geliyordu. O yüzden bu ayarda bir traktör düşüncemiz vardı. Temiz görünce de almaya karar verdik. Sitemiz üyelerinden Nuray abim sağolsun sahiplerini tanıyordu. Tavsiyede edince alma kararımız kesinleşti. Zaten traktörde temiz duruyordu. Aldıktan sonra detaylı bir iç temizlik ile işe başladım, daha sonra ufak tefek boya işleri oldu, biraz modifiye işleri yaptım, MF tipi tepe lambası, çakar led, ön sinyal uzatma ve led lambalar, kayar selamlamalı far üstü ledler gibi modifiyelerde yaptım, daha sonra pasta cila ve cam partlatma işlemleri uyguladım. Traktörün son hâli fotoğraflarda göründüğü gibi. Daha biraz modifiye çalışmaları da olacak ileri ki tarihlerde. Traktörü gübre ve ekim işinde şuan için kullandım. Onlardan da paylaşımlar gelecek. Şimdilik son halini sizlerle paylaşmak istedim. İnşallah sorunsuz bir şekilde kullanırız. Sıfır traktörlerde uçurumlar dolayısıyla artık traktör almak güçleşti. Allah herkese istediği traktörü kolayca almayı nasip eder inşallah...

alipasalierkan.....;)

Ekli dosyayı görüntüle 73123
Ekli dosyayı görüntüle 73124
Ekli dosyayı görüntüle 73125
Ekli dosyayı görüntüle 73126
Ekli dosyayı görüntüle 73127
Ekli dosyayı görüntüle 73128
Ekli dosyayı görüntüle 73129
Ekli dosyayı görüntüle 73130
Ekli dosyayı görüntüle 73131
Ekli dosyayı görüntüle 73132
Ekli dosyayı görüntüle 73133
Ekli dosyayı görüntüle 73134

SON
Hayırlı olsun

@alipasalierkan abi bu krom egzozlardan ihtiyacim var claasa yaptigin güncel iletişim adresi varmidir krom egzoz için

Bu adreslerden ulaşabilirsin. Ebubekir usta yapıyor. Kayseri' de. Adresine kargoluyorlar. Nasıl istersen o şekil tasarlıyor.

Son düzenleme: