Yeni Case IH Farmall A Serisi İnceleme Ve Tavsiye

Herkese Selamlar Dostlar Geçtiğimiz Günlerde Case IH Firması Yeni farmall A Serisini Çıkartıp Lansmanını Yapmıştı Arkadaşım İle Çorlu Tarım Fuarına Gidip İnceleme Şansımız Oldu
( Benim Şahsi Düşüncem : Difransiyel Arka Kollar Avrupa Olan Ve Bir çok kişininde memnun kaldığı Maxxum Serisine Ait )
Şanzımana Baktığımız Zaman 32x32 Yarı Otomatik Bir şanzımana Sahip Elektronik Shuttle İle Desteklenmiş ( New Holland TS Veya T6000 Şanzımanı ile birebir aynı diyebiliriz )
Motor Akşamına Geldiğimiz Zaman : Klasik Jx110 İle Aynı 3.9LT Hacim Turbo İntercooler V.s Motor İse Türktraktörde üretiliyor ilerki zamanlarda motor hacmi biraz yükseltilirse ayrıca common rail enjeksiyon sistemi gelirse kesinlikle mukemmel ötesi olacağına eminim.
Uzun Lafın Kısası Şase Büyütülmüş KABİN daha Geniş Daha Ferah Operatör için Daha iyi konumlandırılmış hidrolik kontrolleri yer alıyor
Tamamen Yerli olmasada Mükemmel Bir Traktör Yapmışlar Fiyat Uygunluğuda Sağlanıyor Case IH Ve Türk Traktör Çalışanlarına Saygımı sunarım.
40162

40160

40163

Resimler ve ekler

• 20190731_152758.jpg
    20190731_152758.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 112
Herkese Selamlar Dostlar Geçtiğimiz Günlerde Case IH Firması Yeni farmall A Serisini Çıkartıp Lansmanını Yapmıştı Arkadaşım İle Çorlu Tarım Fuarına Gidip İnceleme Şansımız Oldu
( Benim Şahsi Düşüncem : Difransiyel Arka Kollar Avrupa Olan Ve Bir çok kişininde memnun kaldığı Maxxum Serisine Ait )
Şanzımana Baktığımız Zaman 32x32 Yarı Otomatik Bir şanzımana Sahip Elektronik Shuttle İle Desteklenmiş ( New Holland TS Veya T6000 Şanzımanı ile birebir aynı diyebiliriz )
Motor Akşamına Geldiğimiz Zaman : Klasik Jx110 İle Aynı 3.9LT Hacim Turbo İntercooler V.s Motor İse Türktraktörde üretiliyor ilerki zamanlarda motor hacmi biraz yükseltilirse ayrıca common rail enjeksiyon sistemi gelirse kesinlikle mukemmel ötesi olacağına eminim.
Uzun Lafın Kısası Şase Büyütülmüş KABİN daha Geniş Daha Ferah Operatör için Daha iyi konumlandırılmış hidrolik kontrolleri yer alıyor
Tamamen Yerli olmasada Mükemmel Bir Traktör Yapmışlar Fiyat Uygunluğuda Sağlanıyor Case IH Ve Türk Traktör Çalışanlarına Saygımı sunarım.Ekli dosyayı görüntüle 40162
Ekli dosyayı görüntüle 40160
Ekli dosyayı görüntüle 40163
Bu kategorideki traktörler içinde dingil açıklığı en iyisi dolayısı ile potinger performasi iyi olacaktır. Lülegurgaz tarım fuarında 290 bin dediler 110a için şimdi liste fiyatı 273 galiba bence 245 ile 250 bin arası biter. Motorda biraz daha tork olsa çok daha iyi olurdu.

Bu kategorideki traktörler içinde dingil açıklığı en iyisi dolayısı ile potinger performasi iyi olacaktır. Lülegurgaz tarım fuarında 290 bin dediler 110a için şimdi liste fiyatı 273 galiba bence 245 ile 250 bin arası biter. Motorda biraz daha tork olsa çok daha iyi olurdu.
Katılıyorum Çünkü Şase Büyütülmüş Yarı otomatik şanzımanlar biraz daha güç ister
4.5Litrelik Motor Ayrıca İyi Büyütülmüş TURBO kiti ile Güzel bir yakıt sistemi büyük ölçüde güç ve torku yükseltecek yakitida düzenleyecektir ama yerli ve yarı traktörler grubunda ayrıca bazı ithal traktörlerde kendi segmentinde en uygun fiyata sahip

MF 5710 ve 5711 ile Case farmall A serisi nerdeyse aynı fiyat.
Bu durumda MF sanki daha iyi bir seçenek gibi ciddi alıcılar için.
Bahsettiğiniz modelde Dyna4 ve isteğe gore Dyna6 şanzıman sunulmakta fakat genellikle dyna4 satılmakta ve 16x16 yarı otomatik şanzımanı var Dyna4'tte dyna6 ya gelirsek 36 36 Sanirim ama su konuya deginmek isterim sanziman dyna6 olursa fiyatida bayagi pahali olur 30 bin tl civarı en az fark olur diyorum.

350 yi geçti diye hatırlıyorum sizinki kaç saatte oldu? Mf yi 1 ay daha sonra almıştık o 550yi geçti ilaç gübre gibi işleri 5450 ile yapıyoruz o yüzden onun saat daha fazla
Bakım fiyatları nasil traktörler de.
Nh ve mf de
Bizde 115 c var 1300 saat oldu. Yeni bakım yaptık 3800 TL. Verdik. Asagidaki parçalar değişti fiyatını hatirladiklarimi yazıyorum.

Bakim 1750
Hava filtresi 410 iç dis
Arka yağlar 53 lt 1250 - 1300 arasi
Hidrolik kollardaki dana gözlerini tutan mandal kopmuştu 250 TL.
Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Bakım fiyatları nasil traktörler de.
Nh ve mf de
Bizde 115 c var 1300 saat oldu. Yeni bakım yaptık 3800 TL. Verdik. Asagidaki parçalar değişti fiyatını hatirladiklarimi yazıyorum.

Bakim 1750
Hava filtresi 410 iç dis
Arka yağlar 53 lt 1250 - 1300 arasi
Hidrolik kollardaki dana gözlerini tutan mandal kopmuştu 250 TL.
Selamlar.
Nh tr6 750tl civarı tutuyor 290 saatte yaptırmıştık bakımını Nisan ayı gibi bakıma girmişti köye gelip bakımı yapıyorlar. Mf 5450 yıkamayla beraber 1100 tl tutmuştu 450 saat bakımına götürmüştüm 1 gün serviste kalması gerekti. Bu arada mf 400 saatte bir bakıma gidiyor Nh 200 saatte

Nh tr6 750tl civarı tutuyor 290 saatte yaptırmıştık bakımını Nisan ayı gibi bakıma girmişti köye gelip bakımı yapıyorlar. Mf 5450 yıkamayla beraber 1100 tl tutmuştu 450 saat bakımına götürmüştüm 1 gün serviste kalması gerekti. Bu arada mf 400 saatte bir bakıma gidiyor Nh 200 saatte
Nh bakımları case ye göre ucuzmus. Case 300 saat 1500 TL idi 1750 TL oldu. [emoji16]Geçen yıl servisle akraba olacaktık.

Tr6 'nın bakımı 750 tl olması şaşırtıcı, 3 yıl önce 'td 100 için sadece yağ bakımına 750 tl odedim(sadece yağ ve filtreler değişmişti) edirne new holland yetkili servisinde

5 ve 6 sınıfı arası ara segmentte ciddi bir boşluk var. 5 sınıfı kasa ağırlığı olarak 4,5 ton, 6 sınıfı kasa ağırlığı olarak 6,5 ton traktörler var.İki sınıfta ön kepçede kullanılacak niteliktedir.Toprak işlemede kasa ağırlığı 5,5 ton gibi uzun şase traktör gerekiyor.Case Versum serisi gelse toprak işlemede güzel olur.