YENİ CASE JX PRO 90 LIK ALDIK HANGİ PULLUK VE KAÇLIK ALMALIYIZ ÖNERİLERİNİZ...

Ynt: YENİ CASE JX PRO 90 LIK ALDIK HANGİ PULLUK VE KAÇLIK ALMALIYIZ ÖNERİLERİNİZ...

bende çok araştırdım pulluk meselesini .hatta 4 lü 14 inç kalın şasi almıştım ..sonradan arkadaşlar vazgeçirdi ..sonra tekrar ünlü aldım bilmiyorum iyimi yaptık kötümü ..artık deneyip göreceğiz ..gönlüm alpler almaktan yanaydı

Ynt: YENİ CASE JX PRO 90 LIK ALDIK HANGİ PULLUK VE KAÇLIK ALMALIYIZ ÖNERİLERİNİZ...

5*12 li alpler derim ben amaaaa hem alpler hem cengiz turan kullanan arkadaşlar turan diyor bencede turan niye dersen yapı güzel hafif almasanda görmeden geçme case ye yakışır kırmızı...

biz 9080 ne 5 li 13 no kullanıyoz unlunun fakat busene topraga batmadı herk edemedik bizde dusunuyoz ya tam otomatik 4 inc ayarlı ünlu yada alpler alacaz ama alpler dahaiyi unlu topragı tam yatırmıyo

esener 4 lü 12 den 16 ya inç ayarlı pulluk tavsiye olunur.... pistondan ayarlamalı .......... ama müşteri odaklı istiyosan tek telefonla genel müdür telefonda gece konuştu Ünlü pulluk derim...

Hayırlı olsun kardeş iyi seçim yapmıssın. Bende 14 ınc olanından var 2 adet biri pistonlu biri pısyonsuz +1 li. Pıstonsuzu bu bahar kullanıcam ilk olarak.