yeni erkunt'lardan bir kaç resim...

Ynt: yeni erkunt'lardan bir kaç resim...

mrram link=topic=26823.msg222777#msg222777 date=1255862483' Alıntı:
siz de tum duzenbaz ciktiniz..:D
bizim yaptıgımızda düzenbazlıkla alakası yok sadece azıcıkı üçkatçılık var oda azıcık biz nabalım adamlara iyi motor almak gerek diyoruz gerisini adamlar yapıyor zaten biz bişey yapmıyoruzki adam getiriyor önümüze biz yiyoruz okadar

eline sağlık.sefa varya senden korklur.adamları kandırıyon yiyon gidiyon.insan bi çalıştırır motorları.bende vaktm olsa gideceğim biraz işletme yapacağım

nh link=topic=26823.msg222759#msg222759 date=1255860876' Alıntı:
tümosancı sefa link=topic=26823.msg222744#msg222744 date=1255859658' Alıntı:
iyi fikir ya adama bi alıcam araştırıyorum demen yeterli emen çay fln sevis ben gittigim fuarlarda otruyorum standa kimse bakmıyor eger yanda biri varsa diyorum ya abi süper bişey bunlar fln almayı düşünüyorum diyorum tak müşteri hizmetleri yetkilisi geliyor yada satış sorumlusu ordan abime bi şaka fln getirin kalem fln ne içersiniz ne veriyim fln filan sonra broşürleri alıp taban ama yorgunlugum iyi geçiyor biraz laflıyoruz fln
;D ;D ;D ;D
tümosancı sefa link=topic=26823.msg222751#msg222751 date=1255860514' Alıntı:
nabarsın beya devir sıkma devri cepteki paranı biliceksin eryerde para ile yemek yemiceksin bulursan alaturka oturup yiycen ben arkolü bile beleş olunca içiyom para ile alıcaklarsa ya benim işim var emen topuk ya benim bu galericilere yaptıklarımı bi ögrenseler kovalarla beni stantlarından
ayıp be

tümosancı sefa link=topic=26823.msg222744#msg222744 date=1255859658' Alıntı:
iyi fikir ya adama bi alıcam araştırıyorum demen yeterli emen çay fln sevis ben gittigim fuarlarda otruyorum standa kimse bakmıyor eger yanda biri varsa diyorum ya abi süper bişey bunlar fln almayı düşünüyorum diyorum tak müşteri hizmetleri yetkilisi geliyor yada satış sorumlusu ordan abime bi şaka fln getirin kalem fln ne içersiniz ne veriyim fln filan sonra broşürleri alıp taban ama yorgunlugum iyi geçiyor biraz laflıyoruz fln
;D ;D ;D ;D

Çok üçkağıtçısın :)

ben burda başakın motorunu arştırdım bayi ile birkaç pazarlık yaptım adamlardan deneme traktörü aldım 2 kere sonra erkunt lar esmeye başladı erkunt aldım aynı bayiden