Yeni Gelen Palazoğlu Römork

Ynt: Yeni Gelen Palazoğlu Römork

sebazios link=topic=76993.msg910076#msg910076 date=1407530090' Alıntı:
Hayırlı olsun.

Estetik olarak güzel. Palazoğlu romork gamını genişletti son yıllarda.

Bir tek fiyat biraz fazla gibi.
valla abi piyasada en iyi fiyatı veren palazoğlu aynı fiyat bir de tınaz vardı diğer ufak römorkumuzda palazoğlu diye yine aynı markayı seçtik şu hali ile 15 buğday alıyormuş ama daha denemedik biz gürşaha ve bülent kardeşlere gittik net 11 ton buğday alır 18 bin lira pazarlıksız direk fiyat verdiler bu civarda bir römork artık bu fiyattan aşağı biraz zor
umutmalkoc link=topic=76993.msg910107#msg910107 date=1407535401' Alıntı:
hayırlısı olsun.fiyat bana yüksek geldi
fiyatlar acayip yükselmiş abi bu fiyattan aşağıda aynı tonaj römork yok artık biz 1 sene önce baktık almadık o zaman aynı hali ile 3 ilave 14 bin lira civarıydı

rfn26 link=topic=76993.msg910134#msg910134 date=1407564258' Alıntı:
Hayırlı olsun. Bende 4 tonluk tamperli olanı var. çok sağlam romork. memnun kalacağını tahmin ediyorum. Aldığın tamperli modelimi?
Evet damperli modeli bizde sırf bizim o 5 tonluk römorka güvendik aldık tekrar palazoğlu inşallah eskisi gibi sağlamdır...

hayırlı bereketli günlerde kullanırsınız inşallah gerçekten çok büyük bir ihtiyaç büyük römork kullandıkça anlıyorsun değerini verdiğin paranın boşa gitmediğini palazoğlu yüklüyken kolay kolay açılmaz şişme kasma yapmaz traktöre bendede 14 tonluğu var 3 ilaveli 19 ton buğday atıyorum traktöre banamısın demiyor ama çift dingilli araba yükü fazla traktöre basmaz

144fenomen link=topic=76993.msg917685#msg917685 date=1410272876' Alıntı:
Hayırlı olsun bizim ilçede bir abide kırmızısnı almış inceledim çok güzel size de hayırlı olsun. ok-*-s Aklıma takılan şu yüklü şekilde dar dönerken tekerleklerden dolayı kasıntı çok olurmu :S
Dar yerlerde römork boşken bile tek dingilli arabalara göre zor dönüyor yere basan tekerlek sayısının fazla olmasıyla elbette kasma olur

tandem/ikiz dingillerde ister istemez kasıntı oluyo.. çaresi şarhoş dingil.. bide 2 yılda bi tekerleri çapraz yer değişince en azından sürekli aynı teker aynı yerden bitmez..