YENİ LS LER GELDİ!!!2014

Ynt: YENİ LS LER GELDİ!!!2014

BOZKURT07 link=topic=74902.msg882912#msg882912 date=1398179565' Alıntı:
teşk arkadaşlar resimler ara kablosunu bulursam hemen:))
Merhaba Sayın Bozkurt..
Bende bu gün LS R60 için pazarlık yaptım ve nasipse yarın(24.04.2014) Kredi işlemlerine başlayacağız.Sana bir kaç sorum olacak Cevaplarsan sevinirim.
Ben aslen ERKUNT 80,4 almak istiyordum ama sonradan Bayinin önünden gecerken LS ler gözümüze cok güzel geldi,fiyatını soralım diye girip,pazarlığı yaparak cıktık.Hayırlısıyla aldık R60 dan bi tane.
Hala birkaç içime sinmeyen noktası var,
1-Kilosu 1800-1900 kg civarı,Hafif olduğundan dolayı patinaj yapıp fazla yakarmı? genel olarak aynı beygir diğer traktörlere göre yakıtı nasıldır.
2-hidrolik kolları cok zayıf geldi bana,acaba ilerde kırılma gibi bir sorun olurmu?
3-sürücü harici yanında başka yolcu binmesi cok zor gibi,senin deneyimlerin nasıl bu konuda?
4-Kredi koşulları nasıl senin aldığın traktörde,Ben önden 9000 tl vereceğim geri kalnını kredi olarak almak istiyorum.
5-Fiyat olarak R60 için 48 bin tl dediler.Normalmi ?
6-Traktör elimize geçtiği zaman MODELİNİN 2013 mü yoksa 2014 mü olduğunu nasıl anlarız?nereden ayırt edebiliriz?
acil olarak cevap yazabilirsen cok sevinirim.Hala yarına kadar karar verme vaktim var.Teşekkürler.
Eger bilen arkadaşlarda varsa cevap verirlerse minnettar kalırım.

Ynt: YENİ LS LER GELDİ!!!2014

öncelikle ls den memmun kalacagın kesin ..ls kullanıcısı olarak sölüyorum ..yeni bi marka olmasının yanında eksikleri var dogrudur .fakat digerleri ile bnce kıyaslanmaz bile manevra yakıt ve güç olarak gayet güzel bir tercih .kollar kısmına gelince sitede biri kırıyomus her tarlaya gittiginde sürekli kaynak yapıyolarmıs diye bir şey dedi .komsununmus sözde..bn 3 yıldır ls kullanıyorum plus 80 ..daha ne bir kol kırması ne bir arızası herhangibir şey olmadı . servisi tek cagırma amacım oda bakımları filitre felan onun haricinde hiç bir sorun yaşamadım ..şunada gelecek olursak lsmin yapmadıgı iş yok ...agır işler yapıyo ..pancar sökümü yükleme felan kollara yük biniyo gereginden fazla ama öle bişeyde yaşamdık ..