*YENİ* NEW HOLLAND HAŞPAYLI BALYA MAKİNASI BC 5040 HB

Ynt: *YENİ* NEW HOLLAND HAŞPAYLI BALYA MAKİNASI BC 5040 HB

muki39 link=topic=9085.msg96477#msg96477 date=1226705958' Alıntı:
bende kırmızısını görmüştüm bu makinanın
kırmızısı ithal olan asıl nh nın balya makınası o...

Eksik bilgi veren arkadaşlara yardımcı olayım.Dünyada New Holland küçük haşpaylı balya makinası yoktu.Sizlerin bahsettiği kırmız olan haşpaysız.Bu yüzden Türkiye şartlarına uygun olan bir makina ürettik.Tamaman New Holland adı ve garantisi altındadır.2 yıl garantisini yine New Holland sağlamaktadır.Umarım yardımcı olmuşumdur.

ersin link=topic=9085.msg96911#msg96911 date=1226906505' Alıntı:
Eksik bilgi veren arkadaşlara yardımcı olayım.Dünyada New Holland küçük haşpaylı balya makinası yoktu.Sizlerin bahsettiği kırmız olan haşpaysız.Bu yüzden Türkiye şartlarına uygun olan bir makina ürettik.Tamaman New Holland adı ve garantisi altındadır.2 yıl garantisini yine New Holland sağlamaktadır.Umarım yardımcı olmuşumdur.
benım yazdıgımı tekrar okursan anlarsın...NHnin orjınal makınaları ulkemize gelmıyor dedım haspaylı veya haspaysız dıye birsey demedım kucuk balya yapan kırmızı makınalarını ele aldım haspaysız oldugunu bızde bılıyoz...

makına orjınal olarak NH olsa pıyasaya kolay gırer ama bu makına NH patentı altında Burdurda uretılıyor..NH nın orjınal makınaları ulkemıze gelmıyor buyuk balya makınaları harıcınde....keske onlar gelse daha kolay gırerdı pıyasaya

Yukarıda yazılanlara göre orjınal gelmiyor diyorsunuz bende o dediğiniz kırmızı haşpaysız olan ORJINAL makinalar halen Türkiyede satılıyor diyorum.

kardeşimiz, illede paksan diyor, uyrra*-*-
soruyorum, kendilerine paksan, kopya,lamaya hanki markadan, kaptı :S
iyi dinle dostum, doyranlı, kardeşi,min bahset,tiği gibi önemli olan, makinanın şanzuman ve bağlama, grubu
gerisi gazoz kapağı, madein turkey, olarak bir model çıkarmamız varmı, yok : ' (
italyanın, ingilizin, fıransı,zın emitasyo,nu grin-*-s
kalın sağlıçakla *098*-