Yeni ürün Erkunt Kuvvet 130

Biri mahindra biri erkunt
Screenshot_20200530-204433_Chrome.jpg
Screenshot_20200530-204622_Facebook.jpg

Kaput ve jantları ilk gördüğümde beğenmemiştim eylül 2019du tamam teknik olarak evt desekte tasarım dili ülkemiz çiftçisine uzak bir çizgi taşıyor. Bu dün de dahil bunun en azından kaputu başta olmak üzere elden geçirilip biraz daha bizim çizgilerimiz çizilseydi pek kötü eleştiri almazdı ya da orta halli kalırdı.
Traktör Kuzey ABD veya Canada da üretilen bir mahindra modeli olması yine de yanlış olmasın ama Yakında tanıtılacak Hasret 125 ve bi alt modeli bilidiğimiz ZF şanzımanlı euro 4 motorlu traktör o beğenilir ki bunun yanında hava karada sevilir zaten.
Yakında sizinle paylaşırım bilgiler gelirse ;)

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
Yorumlar için teşekkür ederim konuyu kapatmak gerekirse.
Birincisi bu model ithal edilenle motor olarak aynı değil deutz crd yurtiçi modellerde kullanıldı birkaç dokunuş daha yapıldı.
Ama yorumlara istinaden bu traktör gelişecek ilk nesilde ithal edilen linder gibi erkunt bunu üretene kadar bu model o boşluğu doldurmak için var. O zaman örnek 100hp onlar geldi açık kapandı 2012de erkun 90-100-110 yaptı be şuan ki durum ortada.
Bunda da aynı olacak inşallah yapılacak elden geçecek herşey.

Ben şevket 135 i bekliyorum [emoji1]
Şevket derken.....
Ben Başak'cıyım. (perkins motor olanları pek sevemedim)
Hele o REDPOWER serisi tam görsel ve teknik şölen sunuyor.
Bi defa baktığımızda bi göz doyuruyor ilk önce. Ondan sonra da detayları gördükce daha da bi sevinç doluyor insanın içi. Eleştirilecek yerleri herşeyin olduğu kadar onun da var tabiki. Onu da kullanıcıları bir bir aktaracaktır zamanla.

Şevket derken.....
Ben Başak'cıyım. (perkins motor olanları pek sevemedim)
Hele o REDPOWER serisi tam görsel ve teknik şölen sunuyor.
Bi defa baktığımızda bi göz doyuruyor ilk önce. Ondan sonra da detayları gördükce daha da bi sevinç doluyor insanın içi. Eleştirilecek yerleri herşeyin olduğu kadar onun da var tabiki. Onu da kullanıcıları bir bir aktaracaktır zamanla.
2014 yılında yazdığım bir yoruma istinaden.
Screenshot_20200627-113909.jpg

Yeni ürün Erkunt Kuvvet 130

-Deutz motor commonrail yakıt enjeksiyon sistemi
-Powershuttle
-4500 kg kaldırma kapasitesi
-540 750 1000 kuyruk mili devri
-4500 kg ağırlıK
-Kabin süspansiyon
-Ön hidrolik ve PTO
Ve sayılmayan birçok özellik

Fiyatının ise 395.000 TL olacağı tahmin ediliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 49567
Ekli dosyayı görüntüle 49568Ekli dosyayı görüntüle 49569Ekli dosyayı görüntüle 49570
Fiyatını fazlasıyla hak ediyor yalan yok. Bana kalırsa, traktör şirketleri biraz birlikte çalışmalılar, zaten çalışıyorlar. Baya kaliteli olmuş, tasarım da iyi. :)