Ynt: new holland sorunlu traktör

Gün gelir yakalar geçeriz ama şimdilik ne yazık ki bi Alaman, Japon kadar iyi değiliz..

Merak edenler bakabilir Osmanlının sonları, Cumhuriyetin başları civarı Uçak üretmeyi bırak dışarıya bile satmışız.. Nuri Demirağ yazın çıkar..

arkadaşım bende de tümo 40 55 var. Bazı sorunlar yaşadım. Fabrikaya -bölge satış sor. falan bildirdim.
ama hiçbir mantıklı, ikna edici, sorun çözücü yaklaşım söz konusu olmadı, sadece servis ' hoca neresini beğenmiyorsan söyle çekiçle kırayım ' şeklinde açılımda bulunda (tamamen traktörsüz bırakacak),
bunlara adam bi defa lazım galiba. bende yakama küstüm oturdum kaldım yerimde.
Allahtan büyük motor alıpta para bağlamamışım, yani zarardan kar eee bazı şeyleri öğrenmek pahadır.
Yani sana hak veriyor ve Allahtan hayırlısı ile nh. ' dan kurtulmanı diliyorum.

Ynt: Ynt: new holland sorunlu traktör

İnşallah sorununuz düzelir hocam New Holland servis bakımında çok iyi bizim buralarda böyle bir sorun yaşanmadı bugüne dek akrabalarımın sorunlarında tarlaya kadar gelip değişim yapıyorlar ama servisten servise fark var

tt6054c link=topic=67443.msg766351#msg766351 date=1376499424' Alıntı:
altı üstü hararet tv ye çıkacaz demişsiniz çok saçma bence aha geçen bizim 54c ninde ibresi sona dayanıyordu korktuk noluyo diye servisi felan aradık hiç bişey yokmuş geçen mazot deposunu sökmüştük sökerken kablolar karışmış ibre şase yapmış ondan çıkıyomuş böyle ufak tefek işlere kafanızı takmayın
he ssaçma adamlar fark verip klıma aldık dıyor sen saçmalıktan bahsediyorsun...para vermiş adam orda alın terını dökmüş enayimi bu adam HELAL OLSUN..BU ABİLERE

yerlileri bilemem ama bende new holland tn 75n vardı ithal olanından 2004ten 2012ye kadar kullandım diğer yönlerden tam anlamıyla memnun olduğumu söyleyemem ama hararet konusunda birgün olsun sıkıntı çekmedim bizim buralarda traktöri ilaçlama pülverizatörü yorar öğle sıcağında denemek amaçlı elimden geldiğince sıkıştırdım yarıyı geçiremedim 2000 saat kullandım sattım onu hararetinin yarının üstüne çıktığını hiç görmedim sattığım sene sadece yarım litre su ekledim ve sabah çalışmasınada hayrandım buzun üstünde olsun kızdırmasız tek marş...

:)arkadaslar bu turk malını nıye bukadadar kucuk goruyosunuz tamam avrupa motorlar daha iyi olabılır fıyat farkıda iyi oluya bunuda göz önune alın yorumlarda motoru kotuluyenler kendı motorları hıcmı arıza vermıyo acaba bence yerlı malında en az arıza gorulen tırak tör nh en iyi servis hizmet nh de ayrıca parca sorunu da yok bakkalda bıle bulursun *098*-

şimşek 38 link=topic=67443.msg767515#msg767515 date=1377028504' Alıntı:
:)arkadaslar bu turk malını nıye bukadadar kucuk goruyosunuz tamam avrupa motorlar daha iyi olabılır fıyat farkıda iyi oluya bunuda göz önune alın yorumlarda motoru kotuluyenler kendı motorları hıcmı arıza vermıyo acaba bence yerlı malında en az arıza gorulen tırak tör nh en iyi servis hizmet nh de ayrıca parca sorunu da yok bakkalda bıle bulursun *098*-
yerlıde nh nın kalıtesı tartısılmaz bencede bir numara ok-*-s