yusuftuyluoglu&kadir 36 buluşması..

Ynt: yusuftuyluoglu&kadir 36 buluşması..

FEHİM link=topic=78211.msg925453#msg925453 date=1413133114' Alıntı:
Üzgünüm ki : şaka bir yana erkunt içinde aynı oyun oynanıyor. siyasilerle nasıl ki Tümosan ın içi boşaltıldı. benim kullandığım Tümosan 87 model motor kapağını bir kere ayar için açtılar birde bazı sebeplerden dolayı iki yıl marşına bile basmadan yatırdım. siboplar kaynadığı için açıldı. ama şimdik ki Tümosan lar öylemi yazılanlardan görüyoruz kimi memnun kimisi çok şikayetçi.
geçen yıl Çorlu fuarında bana Tümosan satmak isteyen fabrika dan birine tek sözüm oldu. bende ki motorun kalitesindeyse hemen getir deyince < herkese motor satılırda sana satılmaz >dedi. Burası Türkiye
Zaman gösterecek :8

video ile tehdit ediyor bak hele yusuf abiye at videoyu bak ne demişim :D döytzü beğendim ama döytzlü erguta talibim diyorum :D senin döytzü perkinsimin dumanıyla boğarım yusuf abi bu sefer erkuntun yanına gelince gaz maskesi getirmmek zorunda kalırsın :D

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=78211.msg925552#msg925552 date=1413141466' Alıntı:
ergutun herk ettiği tarlayı uzaktan gören anız yanıyor saniyor ;D
dünki videoyu görünce öyle demiyordun yusuf abi o ne öyle yolda gidiyo sanki diyodun :D 105e+ ya bindin zorla hacı indirdi seni ne çabuk unuttun ben daha dün gibi hatırlıyorum :D

kadir 36 link=topic=78211.msg925555#msg925555 date=1413142107' Alıntı:
dünki videoyu görünce öyle demiyordun yusuf abi o ne öyle yolda gidiyo sanki diyodun :D 105e+ ya bindin zorla hacı indirdi seni ne çabuk unuttun ben daha dün gibi hatırlıyorum :D
yaww hemen inecektim ama kabinde bi güzeldiki açıkçası..

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=78211.msg925559#msg925559 date=1413142521' Alıntı:
yaww hemen inecektim ama kabinde bi güzeldiki açıkçası..
fehim abi görüyorsun demi ben daha neler biliyorum da dile getirmiyorum :D ercan yusuf abi erkunt a bi bindi resmen bunu bana verin der gibi bi hali vardı alıp götüreyim ben bunu diyordu gözleri ama kırmızı jantlı olanını bekliyor :D