Zetor-Çorum Fuarı 24 Kasım

20161126_160201.jpg

20161126_114710.jpg

20161126_115022.jpg

20161126_114522.jpg

Sadece Cumartesi gunu ordaydik.. bi minibus zetorcu sade bizdik.. Yozgat Aydincik tan gelenler de vardi hemserilerin:)

Proxima 3 adet satis vardi
Major da yolcu gibi..

Zetor icin cok iyiydi ilgi alaka satis..

Hepsi bi yana forumdan Osman ile senelerdir telefonlasiriz.. Ilk defa yuzyuze gorustuk..:)

5211'e 4/14 takan dahil butun ariza zetorcular ordaydi.. tum gun nerdeyse beni bile biktiracak kadar zetor muhabbeti dondu durdu:)

• Beğen
Tepkiler: Proxima 7441
Power 120'de bitiyor
Forterra 150'de

Soyle diyim net anlasilsin;

Zetor seriyi cok guzel ayarlamis.

Mesela 100 bg.

4 farkli secenek var.

Bana sadece CEKI gucu yeter isimin cogu romork-pulluk.. en ucuzu da yeter diyen. Duz proxima yeter. Fuar tanitim derken 120 bine alinir yaklasik.

Daha luks-ozellikli dersen Plus hatta Power 100 var 130-140 tl civari..

Hepten profesyonel.. agir buyuk kombine ekipman dersen Forterra 100. 150 binden baslar gider..

abartisiz yalansiz Forterra 100 ile gidebilecek yerli-ithal motor gormedim.. bikac tik ust sinif bi makina..

Power i bile yoramazssin... Forterra yi hic durduramazsin diyim anla:)

• Beğen
Tepkiler: haci 32120
Power 120'de bitiyor
Forterra 150'de

Soyle diyim net anlasilsin;

Zetor seriyi cok guzel ayarlamis.

Mesela 100 bg.

4 farkli secenek var.

Bana sadece CEKI gucu yeter isimin cogu romork-pulluk.. en ucuzu da yeter diyen. Duz proxima yeter. Fuar tanitim derken 120 bine alinir yaklasik.

Daha luks-ozellikli dersen Plus hatta Power 100 var 130-140 tl civari..

Hepten profesyonel.. agir buyuk kombine ekipman dersen Forterra 100. 150 binden baslar gider..

abartisiz yalansiz Forterra 100 ile gidebilecek yerli-ithal motor gormedim.. bikac tik ust sinif bi makina..

Power i bile yoramazssin... Forterra yi hic durduramazsin diyim anla:)

poweer 100 ıle john deeere 5105 m nasıldır power 100 motor hacmı ve torku nedır ozel kutsuna yazdım bakar mısınız

Jd dunya devi buyuk ozellikle belden kirmanin kitabini tarihini yazmis..

Lakin Zetor'un suanki serisi tork/t. Yedegi olarak cok iyi hatta en iyi.. ve bunu en az yakanlardan biri olarak yapabiliyor..

Yani 50-150 bg'in kitabini tarihini de zetor yazmis..

Cogu bilmez.. Jd 1990'larda 50-100 bg arasi zetor a komple motor urettirdi.. sadece kendi rengine boyayip ustune jd yazip satti..

---

Power 90-120 bg arasidir;

4156 cc zetor motor
24/24 vites
Otomatik sanziman
Powersatil

110'luk zetor gecen sene avrupada 10-14 marka arasinda En Az Yakan 2. Motor cikti bilginize..

Tork/tork yedegi suan aklimda degil %99 ihtimal 1. Dir.. en kotu 2. Dir..

Tum bg siniflarinda geneli 1. Oldugundan rakamlara bakmiyom daha.. tek tuk ayni 2. Oldugu var..

Tork yedegi zaten 1.

Yine cogu bilmez yada ilgilenmez.. bi ayrinti;

Zetor guc/agirlik dengesi dagiliminda da cok iddiali.. en agir motor degil sinifinda ama en agirdan daha iyi cekiyo.. en hafif de degil ama ondan da az yakiyo..

Abartili bulanlara tork/yakit tablolarini atabilirim..

Jd dunya devi buyuk ozellikle belden kirmanin kitabini tarihini yazmis..

Lakin Zetor'un suanki serisi tork/t. Yedegi olarak cok iyi hatta en iyi.. ve bunu en az yakanlardan biri olarak yapabiliyor..

Yani 50-150 bg'in kitabini tarihini de zetor yazmis..

Cogu bilmez.. Jd 1990'larda 50-100 bg arasi zetor a komple motor urettirdi.. sadece kendi rengine boyayip ustune jd yazip satti..

---

Power 90-120 bg arasidir;

4156 cc zetor motor
24/24 vites
Otomatik sanziman
Powersatil

110'luk zetor gecen sene avrupada 10-14 marka arasinda En Az Yakan 2. Motor cikti bilginize..

Tork/tork yedegi suan aklimda degil %99 ihtimal 1. Dir.. en kotu 2. Dir..

Tum bg siniflarinda geneli 1. Oldugundan rakamlara bakmiyom daha.. tek tuk ayni 2. Oldugu var..

Tork yedegi zaten 1.

Yine cogu bilmez yada ilgilenmez.. bi ayrinti;

Zetor guc/agirlik dengesi dagiliminda da cok iddiali.. en agir motor degil sinifinda ama en agirdan daha iyi cekiyo.. en hafif de degil ama ondan da az yakiyo..

Abartili bulanlara tork/yakit tablolarini atabilirim..

torku bılıyorum uretılen gucun tekerlege aktarılması ama tork yedegı ne ıse yarar

poweer 100 ıle john deeere 5105 m nasıldır power 100 motor hacmı ve torku nedır ozel kutsuna yazdım bakar mısınız

Zetor 100 96 hp jd 5105 110 hptir.aralarinda baya bir fark var ama jdnin performansini aratmaz.power 100de 429 nm tork %48 tork yedegi var.o gucte fendtte bile o tork yok.diger gereken butun aciklamalri umut abim yapmis

• Beğen
Tepkiler: haci 32120