ZETOR Hakkında Düşünceleriniz?

Ynt: ZETOR Hakkında Düşünceleriniz?

UÖZKAN.77 link=topic=67751.msg775843#msg775843 date=1379500815' Alıntı:
Ya kardeş sen sen misin yoksa açken ben ben değil miyim :)

Sen egeli-arıcılık yapan tümosancı değil misin. Bu erkunt başak neyin nesi! Hani pazara değil mezara kadar Tümocuydun...

Yoksa karıştırıyom mu ??*-s
;D ;D öleyiz ama sıtedekıler fanatık olarak benımsedı benı o yuzden bu fıkrı kırmak icın profılımı boyle yaptım

türkiyede tutmaz...alsan elinde kalır..satsan satamzsın..yedek parçe servis derken zulum..mındar et olur..sonra..
burada olanlarla milletin başı dertde ya olmayanlarla ne olacak...
kimse zetora kötü diyemez..ALLAH İÇİN...traktör...ama arkasıanda adamı yok...sermayesi yok...türkiyede...
buyüzden
tümosan-jondre-mf-newholland-erkunt...bunlardan başkası şimdilik haram...

Doğru söylüyon ama söylentiler gerçekleşir de 2014 ' te ciddi bi holding alırsa piyasayı ciddi sallar... Zaten bu elin mahkum olma meselesine muhalefet için Zetor dedik biraz da... hatta alırken 2000 avro fark ver garanti 2 ' den 4 yıla çıksın dediler. İstemem kardeşim 'malın kendi garanti olacak yoksa o garantiyi de istemem' dedik...

Polemik çıkmasın ama demeden geçemem;

Dün sizin ordan biri aradı sordu zetoru, elinde E serisi JD varmış kepçeli ve yeni olduğu halde tat alamadım dedi, hatta diğer bi arkadaşı da Zetor verip aynından JD almış o demeden 'pişman olmuştur' dedim... direk ne pişmanı 'bayinin gırtlağını sıktı' o kadar canı yandı, pişman dedi. İstersen telefonunu da veririm...

Gerçekten motor gibi motor... Binip sürmeden ne desek boş...

EEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRKKKKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNNNNNNNNTTTTTTTTTTTTTTTUUUUUUUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN BAAAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYYYYİİİİİİİİİİİİİİSSSSSSSSSSSSSSSİİİİİİİİİİİİİİİDDDDDDDDDDDDDDDDDDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

VVVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SSSSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRVVVVVVVVVVVVVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE VAR bl-*-sa
ne yapıyorlarmış sanki bir çuval para alıp alıp gidiyorlar

bu güne kadar tam 11 bin tl para vermişim servise
ERKUNTUNMU VAR DERDİN VAR....

VARSA ERKUNTUN KAZANCINI SERVİSLE ORTAKSIN.....
kusura bakmayın büyük harfle yazdım ama servisle bayiyi bu kadar büyütmeyelim bir cam için bir ay beklediğimi bir kontak için 2 yıl bekleyipde en sonunda nh servisinde fıat kontağı taktırdığım günleri unutamam unutturamazlar....

VARSA YOKSA ZETOR GERİSİ MOTOR

UÖZKAN.77 link=topic=67751.msg784022#msg784022 date=1381422056' Alıntı:
Çok güldüm Allah ' da seni güldürsün zuha-*-s

Şu sonki belden kırma Maxterradan al bitane Gürünün bütün tarlalarını kirala ek biç :)

çok sağol abi ;D

abi zetor olsunda ölüsüde diriside bize yeter :)

Çorumda eski kasa 8441 (82 bg) var atma kabin 4x4 2500 saatte olmalı anahtar değmemiş 2006 galiba Galeri 35 verdi olmadı 37 ' ye vercek haberin olsun... 100 ' lük motorların aynı ekipmanla-pullukla çalışıyor. Elinde 2 zetor var aynı ayar fazlalıktan başka bişey yok. Birini verip Zetor 10641 düşünüyor...

UÖZKAN.77 link=topic=67751.msg784037#msg784037 date=1381422676' Alıntı:
Çorumda eski kasa 8441 (82 bg) var atma kabin 4x4 2500 saatte olmalı anahtar değmemiş 2006 galiba Galeri 35 verdi olmadı 37 ' ye vercek haberin olsun... 100 ' lük motorların aynı ekipmanla-pullukla çalışıyor. Elinde 2 zetor var aynı ayar fazlalıktan başka bişey yok. Birini verip Zetor 10641 düşünüyor...

umut abi umut fakirin ekmek kapısıdır ....

inşaallah 135 forterraya çökecem YÜCE RAHMAN OLAN RABBİMİN İZİNİ ile az kaldı eski model düşünemiyi bile düşünmek istemiyom abi.

135 ' ten sonra artık seni tutana aşkolsun, buralarda kezmez artık :) Şaka bi yana istanbulda halen 3 kadar 135 var, satılmadıysa...

Aslında geçen bi tane 2009 ama garajda unutulmuş 0 km 12441 vardı (124 bg 4x4 kabinli) 52 yazdılar 50 ' ye giti galiba! Biraz nasip biraz takip meselesi... Alan hayrını görsün...

UÖZKAN.77 link=topic=67751.msg784044#msg784044 date=1381423107' Alıntı:
135 ' ten sonra artık seni tutana aşkolsun, buralarda kezmez artık :) Şaka bi yana istanbulda halen 3 kadar 135 var, satılmadıysa...

Aslında geçen bi tane 2009 ama garajda unutulmuş 0 km 12441 vardı (124 bg 4x4 kabinli) 52 yazdılar 50 ' ye giti galiba! Biraz nasip biraz takip meselesi... Alan hayrını görsün...

aynen abi forterra derken filan artık maxterrayıda getiriz...bu yılda çok şey geliyordu da yolda kaldı ;D seneye ölmezde sağ kalırsak artık :)

UÖZKAN.77 link=topic=67751.msg784053#msg784053 date=1381423563' Alıntı:
Maxterra mı... 6 silindir, 9,5 ton gerçek hidrolik güç! Üste paylaştım iyice bi bak...

Hepsi bi yana canlar sağolsun :)

abi bakmazmıyım gece 1 de eve geldim gelir gelmez ilk işim o oldu sonra yattım...

koca dev askeriyenin kurtarıcıları bile ancak 10 ton kaldırıyor onuda desdekli ancak kaldırıyor deli bişey yav ok-*-s