ZETOR MU NH Mİ

hangisi seçerdiniz

• Kullanılan toplam oy
    4

Ynt: ZETOR MU NH Mİ

ya tabikide nh zetor zaten yanlış hatırlamıyosam çek cumhuriyeti malı nh ise italyan ve her yerde her ülkede mevcut herşeyiyle ama herşeyiyle süper bu ankette sonuna kadar nh

soundcarman link=topic=827.msg57910#msg57910 date=1216405000' Alıntı:
ya kardeşim zetor zetor diyosunuz bayisini görmedim uçak motoru yapıyolarmış gitsinler uçak motoru yapsınlar ne işiniz var traktörde kardeşim ayrıca parçasını izmitte gezelim bulamayız nhnin bakkalda bie var yani
genel oarak ..iyi traktör en az yedek parçaya ihtiyacı olan traktör diye düşünüyorum....

Zetorun performansını bu sitedeki videolarda izledim, NH TD85D kullanıcısıyım. Traktörü alırken zetor bayiinede baktım..Fena değil ama ben NH tercih ettim...Ana sebebi, çevrede hiç kullanan yoktu, NH ise onlarca var... Şöförün takıldığı yerde etrafındakilere sorabilmesi lazım ki Ankara ' dan traktörün yanına min. 120 km gitmeyeyim :)

sn.atilla abi kocaeli sınırları içerinse zetor diye traktör sorsan bilen yoktur zaten marka dün çıkmış bir massey ferguson veya new holland izmittin her yerinde bulunur ayrıca yedek parça olayınıda açıklım izmitte zetor traktör en fazla 2 tanedir belkide hiç yok yedek parçada bulunmaz ama new holland isim yapmış marka olmuş kandıra merkezde tla serisinden traktörler gezdim herkes diye bune böle bea manyak bişi havası var yane ama zetorla gez bune böle derler eminim hemde zetor işte ya dün çıktı bugün övmeye başladınız anlamadım gitti uçak motoru diyosunuz uçakla traktör ne alaka hala çözemedim
anket gerekli cevapı vermiştir umarım

soundcarman link=topic=827.msg58368#msg58368 date=1216573988' Alıntı:
sn.atilla abi kocaeli sınırları içerinse zetor diye traktör sorsan bilen yoktur zaten marka dün çıkmış bir massey ferguson veya new holland izmittin her yerinde bulunur ayrıca yedek parça olayınıda açıklım izmitte zetor traktör en fazla 2 tanedir belkide hiç yok yedek parçada bulunmaz ama new holland isim yapmış marka olmuş kandıra merkezde tla serisinden traktörler gezdim herkes diye bune böle bea manyak bişi havası var yane ama zetorla gez bune böle derler eminim hemde zetor işte ya dün çıktı bugün övmeye başladınız anlamadım gitti uçak motoru diyosunuz uçakla traktör ne alaka hala çözemedim

ben şöyle yorumlayım atilla abimizin demek istediği zetoru övmek yada tepe yapmak değil bugün ülkemizde neyin az yada neyin daha çok marka sattığını hepimiz biliyoruz atilla abim traktörlerin teknolojik kısmıyla olanı alakadar eder uçak motoruyla alaksı şu şekilde değerlendirebiliriz deutz unda MWM dizelleri bugün petrol arama kuyularından tutunda gemi enerji üretim tesisleri elektrik enerjisi üretim tesisleri jeneratör dizelleri konjenerasyon tesislerine kadar bir çok kullanım alanı vardır tekrar söylüyorum uçak teknolojisinin anmasının sebebi biraz daha araştıralım zetor sadece traktöre motor değil uçak sanayinede motor üretmesini dile getirirmiştir bugün uçak motoru yapan firma dünyada bir numara değil olamaz tabi ürün gamı proses kollarının biraz daha geniş olduğunu vurgulamaya çalışmıştır

Atilla abimi çok yakından tanıdığım için ne anlatmak istediğini biraz kaleme almak istedim umarım konuyu biraz olup yönlendirip daha fazla dağılmasını engeller sonuçta yazdığımız herşeyden birşeyler öğreniyoruz bilgi alıyoruz herkezin her kelimenin ayrı bir konu kilidini açtığını düşünürsek böyle elit paylaşımlarada ihtiyacımız var

FENDT ayrıca VARIO şanzımanını mercedes-benz in bazı ticari tip komyonetlerine de bu teknolojiyi veriyor bunu bilmemiz neyi değiştirir ekstra bir bilgi sahibi daha kazanmış oluruz paylaşım paylaşım paylaşım

saygılarımla

soundcarman link=topic=827.msg58368#msg58368 date=1216573988' Alıntı:
ben zetor , new holland tan daha iyi bir traktör diye beyenatta bulunmadım...eski beyanatlarıma bakarsanız ..zetor un.sadece dizelinin döküm ve genel kalitesinden bahsetmişimdir...söylediklerimin arkasındayım...kardeş...

bencede zetor malzeme kalitesi açısından nh dan iyi olabilir ama genel bir değerlendirme yaptığımızda nh daha iyi traktördür....