Zetorla İlişkimiz Buraya Kadarmış

Türkiyenin en temizi olan zetorda satıldı..

Gideceği yere sorunsuz ulaştı..

Şimdiki alacağım traktör Landini -McCormick bakınıyorum kullanan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.
IMG-20191106-WA0003.jpeg
IMG-20191108-WA0015.jpg

Hayırdır inşallah neden sattınız???
Kafamdaki fiyatı buldu elimde kalmadan verdim
Satılma sebebi neydi zetorun
Alıcısı varken değerini bulmuşken vereyim dedim
Motor temizmiş hayırlısı olsun
Türkiyenin en bakımlısı en temiziydi.
Zetor gibi çekişlisini nerden bulacaksınız diz boyu pullukla sürüm yapıyordu zalım motor
Buldum bile [emoji23][emoji23]
İki tarafada hayırlı olsun.
Allah razı olsun abi
Geçmis olsun zararin neresinden donulurse
Kârmiş[emoji4][emoji106]
Sağolasın aynen öyle zarar etmeden temizce verdim
Sahipsiz markadan başka sahipsiz markalara geçişi anlayamadım.Markalar iyi olabilir ama servis-parça-sorun giderme süresi-sorunun giderilme maliyeti hesaba katılıyor mu?Hakkınızda hayırlısı olsun.
Cuma günü Kayseri Landini - MC bayiisine gittim kocaeline fabrikasının kurulduğu arkasında anadolu motor ve Enka olduğunu söyledi yedek parça ve servis kayseride var fiyat olarakta zetorla aynı şekil birbirine yakın fiyatlar motora doğru düzgün bak yağını suyunu eksik etme 20.000 saat kullanırsın temiz birşey bulursan da sana ömürlük gider dedi
Kesinlikle katılmıyorum.
Landini ve mc CORMICK
Markaları 100 yıllık geçmişi var.
Ayrıca gayet de sağlam ve işlevsel traktörler.fiyat olarak da yerli traktörlere yakın sayılır.
Sağlamlık olarak kat ve kat sağlam traktor markaları.
Lütfen hafife almayalım.
McCormick cx 105 almayı düşünüyorum
IMG-20191107-WA0035.jpg

Kafamdaki fiyatı buldu elimde kalmadan verdimAlıcısı varken değerini bulmuşken vereyim dedimTürkiyenin en bakımlısı en temiziydi.Buldum bile [emoji23][emoji23]Allah razı olsun abi Sağolasın aynen öyle zarar etmeden temizce verdimCuma günü Kayseri Landini - MC bayiisine gittim kocaeline fabrikasının kurulduğu arkasında anadolu motor ve Enka olduğunu söyledi yedek parça ve servis kayseride var fiyat olarakta zetorla aynı şekil birbirine yakın fiyatlar motora doğru düzgün bak yağını suyunu eksik etme 20.000 saat kullanırsın temiz birşey bulursan da sana ömürlük gider dediMcCormick cx 105 almayı düşünüyorum Ekli dosyayı görüntüle 42316
Cx 105 in bildiğim eksi yönlerini yazayım.
1. Arka teker ile çamurluk arası mesafe çok az kışın ilaç ve gübre atma zamanı çok çamur topluyor. Çamurlu işleriniz var ise incelemenizi tavsiye ederim. Tarlaya gitmekte zorlanıyor.

2. Hararet sorunu oluyor tahmini radyatörde modifikasyon ile çözülür.
Tanıdığım bir abide var sadece bu ikisinden baya sikayetci. Selamlar

Hayırlı olsun zetor satışı.landini hakkında pek bi bilgim yok ama mc cormik hakkında pek iyi şeyler duymuyoruz.bir malın tutulduğunu anlamak için ikinciel fiyatlarına bakmak yeterli , aşşa yukarı belli eder, , bu gibi şeyleri alırken yarın satsam ne eder diyerek almak gerek , hayırlı akşamlar.

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Bitane uyanık vardı zetordan ticari cıkarım yok tamamen duygusal diyip zetor bayiliğini almıştı. Şimdi toz oldu ortalıktan[emoji16] Kaç kişinin ahını aldı allah bilir.

Sizede hayırlı olsun baki bey, ama neden sattınız anlamadım zaten zetor tank gibi dayanıklı, iki traktör gücünde çekiş gücüne ve yarısı kadar yakıta sahipti. Böyle mükemmel bir makineyi satmasaydınızda ömür boyu binseydiniz ne güzel

Cx 105 in bildiğim eksi yönlerini yazayım.
1. Arka teker ile çamurluk arası mesafe çok az kışın ilaç ve gübre atma zamanı çok çamur topluyor. Çamurlu işleriniz var ise incelemenizi tavsiye ederim. Tarlaya gitmekte zorlanıyor.

2. Hararet sorunu oluyor tahmini radyatörde modifikasyon ile çözülür.
Tanıdığım bir abide var sadece bu ikisinden baya sikayetci. Selamlar
CX105 özellikleri kağıt üzerinde iyi gibi görünüyor ancak yedek parça ve servis anlamında sıkıntısı olan bir traktör.
Bizim köye 5 yıl önce 2 tane 2. el olarak alındı.
Ilki ilk yıl sonunda satıldı.
2. ise hali hazırda kullanılıyor ancak kullanıcısı imkan olur olmaz en kısa sürede değiştireceğini belirtiyor.

• Beğen
Tepkiler: ufukk

Ne zetordu be bi ara foruma giremez olmuştuk
neyseki son zetorda satıldı işin şakası tabi

Her iki markanında motor perkins sanırım ondan yana sıkıntı olmaz

Şanzıman ve arka akslar sanırım same ayarında italyan olmazı lazım iyide bilmiyorum
Büyük bir arıza yada parça sorunu yaşamazsınız
Bence Tek sorun ikinci el piyasalarının olmaması