ZF SERİLERİ İLERİ GERİ GEÇİŞLERİNDE CARTLAMAYA SON

Ynt: ZF SERİLERİ İLERİ GERİ GEÇİŞLERİNDE CARTLAMAYA SON

sekoo19 link=topic=61903.msg721066#msg721066 date=1363697177' Alıntı:
ben yeni aldım 80.4 bi hafta oluyor tam sekromeçli cart curt etmiyor artık :D

Hayırlı olsun kardeş.İleri geri yaparkende cartlamıyormu?

köylü link=topic=61903.msg725052#msg725052 date=1364411142' Alıntı:
ben takdırddım 750 tl çok süper
bende tartıracam ilerde abi..
zf den vaz mı geçilir askeriyenin bile büyük tonajlı araçlarında zf kullanılıyor artık herkes biliyordur sivil tırların çoğunda zf olduğunu ama artık askeriyeye özel üretilen zırhlı araçlarda da zf kullanılıyor...

bugün test ettim dünya varmış zf çok harika toplanma toparlanma vites kaybı yok çok çok harika...bu konuda servise ve fabrikaya baş vurun hiç durmayın. ama kaliteli servis çok çok çok şart..

köylü link=topic=61903.msg725599#msg725599 date=1364506641' Alıntı:
bugün test ettim dünya varmış zf çok harika toplanma toparlanma vites kaybı yok çok çok harika...bu konuda servise ve fabrikaya baş vurun hiç durmayın. ama kaliteli servis çok çok çok şart..
yusuf abiyi parayı bir bulabilsek başımızı vuracak çok yer varda o yok işte birtek..

şerfli kardeşim vitesler şeker oldu kısa vites de takdırdım ikisi de çok hoş oldu.ek pstonu tek takımışlar görünce şokm olsum çif olcak dedim bugün taktılar yarın bir tarla testine girip son kontrolden sonra ver elini köy ilaç atmaya ..
55-58 km hızı rahat görebiliyorum ..

köylü link=topic=61903.msg725613#msg725613 date=1364508610' Alıntı:
şerfli kardeşim vitesler şeker oldu kısa vites de takdırdım ikisi de çok hoş oldu.ek pstonu tek takımışlar görünce şokm olsum çif olcak dedim bugün taktılar yarın bir tarla testine girip son kontrolden sonra ver elini köy ilaç atmaya ..

' kısa vites de takdırdım ' derken tam olarak neyi kastettiniz?Vites kollarının boyunumu kısalttınız?

nasil 55 km hiz benim servet 42 maximum

abi ben o hızları daha göremedim inşaallah bu yaz görecem ama yolda tokatlamadık tratör kalmıyor arka toz duman oluyor tokatı yiyen traktörcü kabin yoksa işte o zaman ..... yolda baya bekliyorki toz geçede yola gide :D...
abi vites kollarının resmini bekliyorum tez zamanda...iyi oluyorsa bende taktırayım

ah ulan biraz para olcakta serveti bi modifiye edecem
servetler aynı doğan araba gibi ne taksan o yakışıyor keretalara :D

cevo link=topic=61903.msg725622#msg725622 date=1364510901' Alıntı:
nasil 55 km hiz benim servet 42 maximum

benede en son 45 gördüm ...
yokuş aşağı 5 ton yükle 70 de gördüğüm olmuştur ama hatta kartal araba beni geçememişti adam bayada kızmıştı ama işte o hızda iken arkayamı bakabiliyor adam :D arkada 5 ton yük var 1300 kg da remork sayarsan birde o hızda devir ibresinin 30 a dayandığını gördüm en son :D

düzde 45 i geçemiyorum ama devirde 24 ü geçmiyor tabi....