Ziraat bankası 0 faizli kredi kullandırmıyor daha önce kullanmıştım ama başkaları aynı krediyi kullanıyor kişiye göre mi veriliyor artık krediler

1 yıl önce ziraat bankasından 100 bin tl 18 aylık hayvancılık kredisi kullanmıştım traktörü alırken 0 faizli diye dosya masrafı sigorta vs %5 faiz oldu yine önemsemedim pek gününden erken de ödedim 6 ay kadar şu anda aynı krediden çekmek istiyorum ama 0 faizli kredi veremiyoruz diyorlar aynı krediden başka bi çiftçi arkadaşım bir ay önce kullandı kişiye göre mi veriyorlar krediyi geçen yılda zorla almıştık bu krediden nasıl kullanabilirim tekrar hayvan sayım da yettiği halde önemsenmiyoruz bankacılar tarafından

Ziraat bankası kredi faizlerini 1 ay kadar önce arttırdı biz Kasım'da %4,5 oranla traktör kredisi kullanırken yeni kullananlar %9 ile kullandılar bu yüzden %0 faizli kredileri kapamış olabilirler zamanlama olarak geç kalmış olabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Ziraat bankası kredi faizlerini 1 ay kadar önce arttırdı biz Kasım'da %4,5 oranla traktör kredisi kullanırken yeni kullananlar %9 ile kullandılar bu yüzden %0 faizli kredileri kapamış olabilirler zamanlama olarak geç kalmış olabilirsiniz
Geçen yılda vermiyoruz dediler faizin 3 te birisini karşılıyordu ama birisi yardımcı oldu tamamını faizsiz çekmiştik şu anda da aynısını diyorlar %7 faizle ama şu anda dosya masrafı sigorta %15 faizi buluyor oda mantıklı değil daha yeni kullananlar var ama 0 faizli geçen sene ben alırken aynı günlerde başka birisine vermemişlerdi köyden şu anda ocak ayında kullananlar var yani