ziraat bankası sübvansiyonlu 2.el traktör kredisi alanlar yardım

Ynt: ziraat bankası sübvansiyonlu 2.el traktör kredisi alanlar yardım

:( bay-*s
Ne bileyim.. Geçen yıl konuşulmuş mevzunun tekrar ısıtıldığını. Sazan gibi atladık..
Genellikle bakardım açılma tarihine ama 3060 ı duyunca aşka geldik..

bu kredi olayını bende merak ediyom ben ikinci el traktör aldım komisyoncudan traktörün gecmiş sigortalarını sorguladım traktörün saibi TEB bankası gözüküyor acaba eski saibi banka kredisimi cekip almış ve banka kredi verdiği traktörü borcu bitene kadar falan banka üzerine mi gözükür yani kredi kullandın traktörü kendi üzerine alamıyormusun anlamış değilim ben aslında traktörün eski saibi kim diye merak edi yordum banka cıktı kullanıcısını öğrenemicem eralde bu konuda bilgisi olan varmı acaba . saygılar

kredi kullanınca banka ipotek koyar internette hak mahrumiyeti diye gözükür ama leasing ile alınırsa nasıl gözükebilir bilmiyorum,zaten sahibinin ismi yazmaz

leasing olayını araştırdım sistem şöyle calışıyor eralde traktörün mülkü kırediyi kullandığın bankanın üzerinde alankişiye kiralama olarak gözüküyor taksitler bittiğinde üstüne ala biliyorsun bizim traktörün saibi hic üstüne almamış eralde ya tıraktörün taksitler bittiğinde başka traktör aldı yada ödeyemedi banka sattı bilemiyom saibini bulamıcam eralde.