zootekni yi kazandım arkadaşlar mutluluğumu paylaşmak istedim....

Cevap: Ynt: zootekni yi kazandım arkadaşlar mutluluğumu paylaşmak istedim....

Tbrler basirili olursun insllah
Konu disi ama bilgilerinize ihtiyacim var
Jerse 13 aylik bos duvem vetr
Arkdas masititis testdi koydu ve kesin cozum yok dedi
Simantel duvem 17 aylik kizkinlik gozdermedi
Hayvanlar merada yaylim yaparak bezleniyir
Iki duvem icin ne onerirsiniz ilac konusunda ve bilgi denyimlerinize ihtiyacim var

• Beğen
Tepkiler: deliefe

Hayırlı olsun. yaşın daha çok genç. ben 40 yaşındayım, bu hayvan sevgisi ve hayvancılık geçen sene 3. üni. olarak veterinerlik bölümüne kayıt oldum ve 1.sınıf bitti, sonuna kadar devam. babadan kalma uygulamaları sonlandırdım. şu anda hayvanlarımın altında yatak dahi var. hem özel bir firmada çalışıyorum hemde ekim biçim ve hayvancılık yapıyorum. hayvancılık özellikle süt ve besicilik çok güzel, yeterki düzeni kur.
HERKESE İYİ BAYRAMLAR, HAYIRLI İŞLER...
Helal olsun abi sana veterinerlik hangi üniversite? Zor mu kolay mı? Bende 3. Üni olarak düşünüyorum kamu çalısanıyım hayvacılıkla da uğraşıyorum :)

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tebrikler. ilgin olan bi bölüm okuman çok iyi başarılı olmanın yanında kendini iyi şekilde geliştirebilirsin. teorik bilginin yanında pratik yapma şansında var. büyük bi labaratuvar a sahipsin :) ilk sene sıkıntı çekebilirsin ama ilerleyen yıllarda ders seçimini ona göre yapıp belli günlerde okula gidersin. hocalarla aran iyi olursa fazlasıyla yardımcı olurlar. başarılar.

bende şuan sosyoloji 4. sınıftayım seneye açıköğretim veterinerlik yazıcam okumaya devam :) o bitincede 2 yıllık tarım yazmayı düşünüyorum.
Açıktan veterinerlik eğitimi var mı? Varsa hangi üniversite?

Tbrler basirili olursun insllah
Konu disi ama bilgilerinize ihtiyacim var
Jerse 13 aylik bos duvem vetr
Arkdas masititis testdi koydu ve kesin cozum yok dedi
Simantel duvem 17 aylik kizkinlik gozdermedi
Hayvanlar merada yaylim yaparak bezleniyir
Iki duvem icin ne onerirsiniz ilac konusunda ve bilgi denyimlerinize ihtiyacim var
Aynı durum bende de var 16 aylık holstein düvem kızgınlık gösyermiyor ve kilo alımı ne var ne yok yerinde sayıyor nelrr yapılmalı?