Zorunlu Toplulaştırma Yapılacak Köyler

Orta Anadolu bölgesi yakınlarında bulunan Sivas, Yozgat, Kayseri, Tokat, Kahramanmaraş ve Niğde'de bazı köylerde zorunlu toplulaştırma olacağı cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile duyuruldu.

Genel arazi toplulaştırma kriterlerine uymayan taşlık, tepelik, çukurluk araziler muaf tutulacak.

BaYlYksYz-1_92.jpg

BaYlYksYz-2_41.jpg

tokat.jpg

kahramanmaraY.jpg

Ayrıca tabloda yer almasa da Niğde Altunhisar'a bağlı Yeşilyurt köyünde de olacak.

İyi olur ama adaletli davranilirsa , şahsen ben istemiyorum %5,8 arası kesinti olacak diyorlar bir dekar tarla 20 bin 30 bin arası benle beraber mi kazandılar ben onlara 100,150 bin TL yi hediye edeceğim ne gecemiz var ne gunduzumuz var ben haziran sonu Ağustos başı 2 aya yakın gece gündüz ayaklarım hep suyun içinde onlar gelip benim malima ortak olacak oylemi

• Beğen
Tepkiler: Ahmet0692
İyi olur ama adaletli davranilirsa , şahsen ben istemiyorum %5,8 arası kesinti olacak diyorlar bir dekar tarla 20 bin 30 bin arası benle beraber mi kazandılar ben onlara 100,150 bin TL yi hediye edeceğim ne gecemiz var ne gunduzumuz var ben haziran sonu Ağustos başı 2 aya yakın gece gündüz ayaklarım hep suyun içinde onlar gelip benim malima ortak olacak oylemi
Aynen oyle birak kesintiyi tarlanin nereye gidecegi belli degil icinde sulama vanasi olan tarlami meranin ortasina sulanmayan yere goturmus verilen dilekceleri acip okuduklarini bile sanmiyorum adi ustunde zorunlu toplulastirma