640 lığı sattım 260 gold aldım ..düşüncelerinizi bekliyorum...

Ynt: 640 lığı sattım 260 gold aldım ..düşüncelerinizi bekliyorum...

sadece saman yaparken 3 silindirli oldugu için sıkıntı yaratıyor .yoksa çift,çekişte,rampada 640 yanında sıfır.640 çıkamadığı yerlere çıkıyom ben onla 640 sadece 4 silindirli olarak saman yapmada avantajli başkada bi avantaji yok he bide petrol ortakçısıdır 640 lar.

arkadaşlar ben şöyle söyleyım size bu 640 sıfırından beri bizde idi .. 640 ta torku az tutup gücü yüksek yapmışlar ,,o yüzden yıpratmak çok zor .. . frenleri ve depriyajbalatası harici sanayiye gitmedi..
640 büyük işlerin traktörü ,, hafriyat vb..
640 lık dezavantajları şunlar ,ben yılda yaklaşık 1000 dönüm piyasaya buğday ve yonca biçiyom biçer ile ,,biçer yüksek hızda kuyruk mili devri isteyen bi makına ama 640 da bu yok ben de bu hızı yakalayabilmek için 20 km/s lik bi devirde gitmem gerekıyo, bu sefer de mazodu içiyo ..benım 20 gazda yakaladığım devrı gold 12 gazda yakalıyo kı vides seçeneğide çok ,,tam istenilen devrı yakalıya biliyorsun .. tarlayı biçer köşelerde tek fren yapmak gereyo malum manevra da yok ..2 ayda frenleri yiyo ,,
ve gold 640 kadar ömrü uzun olmasada 640 tan seridir..

öncelikle hayırlı olsun sınıfının en iyi ve en kullanışlı traktörünü almışsın ..ben 6 sene 260 gold kullandım ve onunula yapmadığım iş kalmadı . 260 alışınca aldığına memnun olacaksın ama alışman lazım 260 64 beygirdir 640 dan daha iyi asılır toprağa göre 3 lü 13 numara pulluk takabilirsin . benim imkanım olsa satmazdım,, bazı ekipmanlarda kullanamadığım için satmaya mecbur kaldım.zaten şu an piyasada aranılan traktör 260,,,,, allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin

benim bi tanığımda var 2004 260 gold 9000 saatte daha anahtar vurulmadı traktöre çok sağlam çekişi yakıtı çok güzel hayırlı olsun

hayırlı olsun 260 iyi motordurda hakkaten 640 ın yerini tutmaz.onun yerine 94 95 model bi 70-66 veya 70-56 alsaydın daha iyiydi ama yinede hayırlı olsun :D

260 i kullananda duydum usta da güzel motor diyo hatta motor falan değiştirmeyi düşünürsen 260g. Bi araştır diyodu. Bencede güzel seçim sanırım bunlarda buçuk da var hem az yakar. Hayırlı olsun

eğer 640 temiz olsun 260 dan daha kullanışlıdır.ben ayçicek aralarını fln sürerken çok arıyorum o manevrayı.hem kaçırma yapmaz sen 260 la girdinmi çifte elin hep hidrolik kolunda durur :)

hayırlı uğurlu olsun ne diyelim.

:)hayırlı uğurlu olsun bizim akrabada 260 gold arkadaşlarda 640 var yakıt çekiş fren manevra sağlamlık konfor olarak 640 dan çok üstün 260 goldlar 65 beygir 3 silindir buçuk şanzıman turbo td 65 ayarında traktör 640 ı ararsın dien nie öyle dedi anlamadım daha geçen gün komşu yakıtıyla başedemedi ve sattı yarabbi şükür çekiyor

hayırlısı olsun öncelikle.. sitemizin bazı üyleri 260 ı kötülemişler.. Sanırım bilmiyorlar avrupa da 260 ın 4*4 üne atom karınca diyorlar.. sen hiç merak etme çok iyi makinadır ama eski sahibinin kullanımına bağlı olarak yıpranmış olarbilir ama 640 ı sana aratmaz ve yakıttada cimri bir motordur bide tente varsa ohh tamam işte hadi hayırlısı olsun kardeş....