sizce hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: sizce hangisi

ARKADAŞLAR HEPİNİZE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDRİM HAİPNPZ SAOLUN VAR OLUN YORUMLAR VE BİLGİ İÇİN BAKALIM NASİBİMİZDE NE VARSA O OLSUN HAYIRLISI DİELİM HAYIRLISI NEYSE O OLSUN

tahir link=topic=51382.msg523482#msg523482 date=1327857890' Alıntı:
ARKADAŞLAR HEPİNİZE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDRİM HAİPNPZ SAOLUN VAR OLUN YORUMLAR VE BİLGİ İÇİN BAKALIM NASİBİMİZDE NE VARSA O OLSUN HAYIRLISI DİELİM HAYIRLISI NEYSE O OLSUN

kardeş karar verdinmi yoksa hala düşünüyormusun.

güç istiyorsan erkunt al,80.4 üç pistonluda bayılma oluyor,
kalite istiyorsan tümosan al,yeni modelleri çok süper,
hiç birini istemiyorsan nh al ,her yerde servisi var bozar bozar yapdırırsın

şerefli1 link=topic=51382.msg524578#msg524578 date=1327951085' Alıntı:

ıh-*-s noo*-*-

şerefli1 link=topic=51382.msg524578#msg524578 date=1327951085' Alıntı:

kardeş tümosanın 8185 modeli kaç para bilginiz varmı

amann alacak olana oadam arkadaslar herkez fikrini belirtsin yeter sizler begenmiisniz almısınız memlunsunuz bırakalımda fanatıklıgı servısler yapsın bnm gorusum td90 hem guc hemde 2 elde kolaylık

servetim link=topic=51382.msg521650#msg521650 date=1327678020' Alıntı:
kardes tutturmussunuzz erkunt kaliteli döküm yapıo vay kırılmaz saglam falan filan bi gün o erkuntlardanda biri bölünecek merak etmeyin o zaman ne diyeceksinizz siz o kompresöre falan özellik mi diyosunuzz ben mutfak tüpünden yaptım sizin o dediginiz altı üstü bi tank yani özelliği sankı crdi tdci motormu var allahınızı seversenizz yaa ayrıca bu zf steyr da 80 lerden beri var erkunt olunca mı kıymete bindi gidin basak alın o zaman altı üstü bi tank yani parcaları cok pahalı ayrıca bi egzosu 300 tl parayı nasıl kazanıyonuzz siz ben anlamıyorum ki vario mu var yoksa
sende olmayanı karalama.bugun bi kompırasor dedıgın enaz 1000 tl.erkuntta kompırosorun faydası hem herzaman fılıtrenı temızlersın.hemde frenler havalı fren bunu unutma.bugun hangı traktorde havalı fren var.arkadasın bırı demıskı 200 -300 tl kopırasor.hadı al kardesımde taktırbi.200 tlye yav sankı bu arkadas hıc sanayıye gıtmemıs hayatında.osenın dedıgın 200 tllık kompırasor evlerde kullanmak icin uretılen çin malı kompırasorler.dijital klima ise sorun bakalım safkara kac tl.bunlar ozellik degilse ne ozaman.senelerdır bildigimiz tumosan yeni turbo vaya ıntercola daha yeni gecti.nhlere bisey diyemem.onuda yakıtıyla kıyasla.ama erkunt bi nh kadar dayanıklı saglam ve gucludur.hiç olmassa yerli newholadlardan daha iyiydir.

zerenler42 link=topic=51382.msg531484#msg531484 date=1328721694' Alıntı:
sende olmayanı karalama.bugun bi kompırasor dedıgın enaz 1000 tl.erkuntta kompırosorun faydası hem herzaman fılıtrenı temızlersın.hemde frenler havalı fren bunu unutma.bugun hangı traktorde havalı fren var.arkadasın bırı demıskı 200 -300 tl kopırasor.hadı al kardesımde taktırbi.200 tlye yav sankı bu arkadas hıc sanayıye gıtmemıs hayatında.osenın dedıgın 200 tllık kompırasor evlerde kullanmak icin uretılen çin malı kompırasorler.dijital klima ise sorun bakalım safkara kac tl.bunlar ozellik degilse ne ozaman.senelerdır bildigimiz tumosan yeni turbo vaya ıntercola daha yeni gecti.nhlere bisey diyemem.onuda yakıtıyla kıyasla.ama erkunt bi nh kadar dayanıklı saglam ve gucludur.hiç olmassa yerli newholadlardan daha iyiydir.
katılıyorum 40 yıldır traktör yapan nh daha bi kompresöryok koymadı intercoolden başka bi özellik görmüyorum nh de

nailyetek link=topic=51382.msg647339#msg647339 date=1352480119' Alıntı:
Erkunt 80.4 aldı bu arkadaş, kimi dinledi bilemem.:S
ewt aldık nail abi çokda memnunum allah herkese nasip etsin. benim gönlüm zaten erkunt da idi abi ama yinede bilgi için herkese çok teşekkür edyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...