sizce hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizce hangisi

Aga ben simdiye kadar kimseye tiraktor tavsiyesi yapmadim bunu belirtmek isterim bence new holland al isterse erkuntda timosanda altin kaplama olsun gene new holland al derim sebeb mi tmm erkunt timosan yerli amena ama adam gibi kaliteli mal uretsinler ondan sonra biz kendimiz zaten yerliye duneriz sakip sabancinin bi lafi vardi ucuz alacak kadar zengin diyilim diye hatirlatirim.

Ynt: sizce hangisi

Bu kadar fanatik olma, 640lada 285 arasında da çok fark var ikisini tarlaya sok görürsün farkı. Çekiştirme mantığıyla bakarsan 135liğe 185liği çektiriyorlar, 135 lik üstün mü oldu şimdi?

kardes tutturmussunuzz erkunt kaliteli döküm yapıo vay kırılmaz saglam falan filan bi gün o erkuntlardanda biri bölünecek merak etmeyin o zaman ne diyeceksinizz siz o kompresöre falan özellik mi diyosunuzz ben mutfak tüpünden yaptım sizin o dediginiz altı üstü bi tank yani özelliği sankı crdi tdci motormu var allahınızı seversenizz yaa ayrıca bu zf steyr da 80 lerden beri var erkunt olunca mı kıymete bindi gidin basak alın o zaman altı üstü bi tank yani parcaları cok pahalı ayrıca bi egzosu 300 tl parayı nasıl kazanıyonuzz siz ben anlamıyorum ki vario mu var yoksa

erkunt 5 para etmes 2. el piyasa berbat adam 500 satte 50 bine satamıo 2011 i var mı böle şee komprosör falan at bi kıyıya da konfor var die binilecek bir traktör yok bence bisim köde var birisinde aldığına pişman dökümfalan fasa füso 4 lü 14 numarayı sor salıo başak yad styer ondan ii dir be!

Ynt: Sizce hangisi

Hebun021 link=topic=51382.msg521644#msg521644 date=1327677368' Alıntı:
Aga ben simdiye kadar kimseye tiraktor tavsiyesi yapmadim bunu belirtmek isterim bence new holland al isterse erkuntda timosanda altin kaplama olsun gene new holland al derim sebeb mi tmm erkunt timosan yerli amena ama adam gibi kaliteli mal uretsinler ondan sonra biz kendimiz zaten yerliye duneriz sakip sabancinin bi lafi vardi ucuz alacak kadar zengin diyilim diye hatirlatirim.
Sen Ülkenin malına rağbet göstereceksinki adam sermayeyi artırıp, daha iyisini yapsın. Kimse almazsa adam hangi parayla kaliteli mal üretsin ok-*-s

servetim link=topic=51382.msg521650#msg521650 date=1327678020' Alıntı:
kardes tutturmussunuzz erkunt kaliteli döküm yapıo vay kırılmaz saglam falan filan bi gün o erkuntlardanda biri bölünecek merak etmeyin o zaman ne diyeceksinizz siz o kompresöre falan özellik mi diyosunuzz ben mutfak tüpünden yaptım sizin o dediginiz altı üstü bi tank yani özelliği sankı crdi tdci motormu var allahınızı seversenizz yaa ayrıca bu zf steyr da 80 lerden beri var erkunt olunca mı kıymete bindi gidin basak alın o zaman altı üstü bi tank yani parcaları cok pahalı ayrıca bi egzosu 300 tl parayı nasıl kazanıyonuzz siz ben anlamıyorum ki vario mu var yoksa
Sen hiç fiat 640 ın bölündüğünü gördünmü ? Yada Fiat 80-66. Yada Mf 285 ? Onların dökümlerinide Erkunt dökmüş.

bence birinci tercihin nh olsun özelik istiyosan tümosanda ola bilir erkutnta motor ama nh kadar olamaz şunuda belirteyim mf 285 77 değil 76 hp

şimdikten alacağın motor hayırlı olsun bana kalsa ital derim ama senede 2000 dönüm kuru tarımla uğraşan biri olarak senin 3 motorun içinde bence TÜMOSAN neden dersen eski tümo yok motor yakıt katite firma hep yenilik peşinde yerli alacak olsan kesin tümo ama ileride satarım dersen newhollandın 2. eli güzel rahat satarsın

arkadaşım sen saçma düşüyon tamam erkunt iyidir lafımız yok en fazla kaç hp motoru var ?? 90hp oda toplama oluyo sen bi nhyle bi mf ile bir tutamazsın adamların yaptıqı motorların haddi hesabı bile yok neyin derdindesin hanqi erkunt nhyi çekebiliyoda konuşyon ya konuştuqun şeyi tam manasıyla anlada yaz yada bilmiyorsan yazma hadi ben nh 6020 var 112 hp çıkar karşıma bi erkunt aynı hpde varmı ? Yok olamazda en fazla 100hp günde kaç motor üretiyo fabrikada dışarı kaç tane traktör yolluyo ?? Nhnin fabrikası günde 175 motor cıkarıyor ve hepsini satıyor bırakın bu erkuntcu ayaqını allahınızı severseniz yaw nh bu işin ehli başkada bi yoruma gerek yok..!

sen erkuntuçok küçümsüyorsun be yozgatlıyım burda şu an sadece erkunt piyasası var ayrıca erkuntun serveti80 lik bugun senın 90 hp l traktoun arld kafa tutuyor senıngıbı çok kısı gördum ama hepsi arkasına baka baka geri gitti erkuntu aynı hp veya kendınden5 veya 10 hp traktorle tarlaya sok görürüsün ben 70t4*4 kullaıyorum ve 5li 11 iç takyorum koyumuzdeki td90d ise 4lü14 inç takıyor istersen bayının ve kullanıcının numarasını verıyım ara sor

kederci link=topic=51382.msg523344#msg523344 date=1327848038' Alıntı:
sen erkuntuçok küçümsüyorsun be yozgatlıyım burda şu an sadece erkunt piyasası var ayrıca erkuntun serveti80 lik bugun senın 90 hp l traktoun arld kafa tutuyor senıngıbı çok kısı gördum ama hepsi arkasına baka baka geri gitti erkuntu aynı hp veya kendınden5 veya 10 hp traktorle tarlaya sok görürüsün ben 70t4*4 kullaıyorum ve 5li 11 iç takyorum koyumuzdeki td90d ise 4lü14 inç takıyor istersen bayının ve kullanıcının numarasını verıyım ara sor
5li 11 4lü de kaç inç e tekabül ediyor biliyormusun :D git büyüklerine yada bi bilene sor bakalım 11inç bahçe pulluğu 14inç ise normal sürüm pulluğu.. 4lü 14 5li 11den kat kat ağır olur şyt-*-sa

4*14=56
5*11=55

14 numara hem daha geniş yer götürüyor hede yaklaşık %30 daha derinden gidiyor. Böyle bir karşılaştırma yanlış olur aynı tarlada aynı pullıkla ayarları iyi ve hasas olarak yapıldıktan sonra kim hızlı çekecek bakar kararı verirsin. ama böyle olmaz.

danjark10 link=topic=51382.msg523339#msg523339 date=1327846365' Alıntı:
arkadaşım sen saçma düşüyon tamam erkunt iyidir lafımız yok en fazla kaç hp motoru var ?? 90hp oda toplama oluyo sen bi nhyle bi mf ile bir tutamazsın adamların yaptıqı motorların haddi hesabı bile yok neyin derdindesin hanqi erkunt nhyi çekebiliyoda konuşyon ya konuştuqun şeyi tam manasıyla anlada yaz yada bilmiyorsan yazma hadi ben nh 6020 var 112 hp çıkar karşıma bi erkunt aynı hpde varmı ? Yok olamazda en fazla 100hp günde kaç motor üretiyo fabrikada dışarı kaç tane traktör yolluyo ?? Nhnin fabrikası günde 175 motor cıkarıyor ve hepsini satıyor bırakın bu erkuntcu ayaqını allahınızı severseniz yaw nh bu işin ehli başkada bi yoruma gerek yok..!
Bu sözlerinin üzerine NH fabrikasından sana hediye motor geleceğini sanma.

ben td90 derim. 2.olark servet derim. 2 digital göstergeyle motormu alınırya. :S
başkasının yorumuna laf atanlar herkezin düşüncesine saygı duysun.
kederdci bırak git işine. 2 tane bayi videosuyla herkez kanmaz. ben burda 70tnin taktığı pullukla aynı pulluğu takıyorm. vaybe arada 14hp var ama daha güçlü çekiyomuş yimişim öle motoru. bizim burda td85in taktığı pulluğu nie servet çekemiyo ?
bi 80hplik motorlar 70tyi aynı tarlaya sokup deneyip geçemeyincede arada hp farkı var demeyi bilirsiniz. öle g.. böle ... enayi yok burda. herşey görsel getirin çektirin burda nimeti serveti 5liyide görelim. servet 5li taksın td90 4lü taksın vaybee. zaten inç genişliğindende belli olmuş.

nh_fıat link=topic=51382.msg523377#msg523377 date=1327850639' Alıntı:
ben td90 derim. 2.olark servet derim. 2 digital göstergeyle motormu alınırya. :S
başkasının yorumuna laf atanlar herkezin düşüncesine saygı duysun.
kederdci bırak git işine. 2 tane bayi videosuyla herkez kanmaz. ben burda 70tnin taktığı pullukla aynı pulluğu takıyorm. vaybe arada 14hp var ama daha güçlü çekiyomuş yimişim öle motoru. bizim burda td85in taktığı pulluğu nie servet çekemiyo ?
bi 80hplik motorlar 70tyi aynı tarlaya sokup deneyip geçemeyincede arada hp farkı var demeyi bilirsiniz. öle g.. böle ... enayi yok burda. herşey görsel getirin çektirin burda nimeti serveti 5liyide görelim. servet 5li taksın td90 4lü taksın vaybee. zaten inç genişliğindende belli olmuş.

fazla konuşma koçum istersen emsalleriyle kıyaslayalım.td75d tubointercoolün 4 lü 14 no yu 2 nin 3 yle çektigi yerde ben 5 li 13 no pullugu 4 takviye çekiyorum.

80.4 link=topic=51382.msg523403#msg523403 date=1327852804' Alıntı:
fazla konuşma koçum istersen emsalleriyle kıyaslayalım.td75d tubointercoolün 4 lü 14 no yu 2 nin 3 yle çektigi yerde ben 5 li 13 no pullugu 4 takviye çekiyorum.
Tamam aksoylar

80.4 link=topic=51382.msg523403#msg523403 date=1327852804' Alıntı:
düzgün konuş benle sop-*-sa kıyaslayalım burda ben nettekilere inanmam zaten çoğu bayinin yalan videoları sizin erkuntlar bi ara 398i çiftte tm120yide çekişmede yiyo dimi cidd*-*-* noo*-*-
burda 70t nin taktığı pulluğun aynısını biz niye takıyoz ..
Dqn link=topic=51382.msg523431#msg523431 date=1327855495' Alıntı:
aksoylar mı bu şyt-*-sa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...