yardım

Arkadaslar ben yenı erkunt 80.4e+aldım bırkac sorum var dorkceker ıkaz lambası calısmıyo servıse sordugumda bu modellerde calısmıyo dedı aynı sekılde kuyruk mılı devır saatıde calısmıyor onada ogle dedı ne yapmalıyım bıde cok duman atıyor sebebı nedır kalkarken falan

Ynt: yardım

Cekisş cok ıyı az yoolda yakıyo nadasta 1.5lıtre yakıyo tek sorunu bu u elektırık bıde okssi nasıl kımı arayacagım pekı atmısbesse aldım bu arada nasıl fıyatı seksendort massey 265motor gıdık uste 50000 verecegım borkısmını verdım kalanınıda taksıt taksıt elden verıyorum obırude onbes olsa atmısbes

Ynt: yardım

Aramıza hoşgeldiniz traktörünüzde hayırlı olsun :)
E serilerinde kuyruk mili devri saati çalışmıyor biliyorum E+ serilerinde olabilir diye tahmin ediyom ve ayrıca 4 çeker göstergesi çalışıyor olması lazım, duman atma olayı çoğunun mazot pompası ayarsız geliyor aşırı dumanıın nedeni yanmadan çıkan çiğ mazot, kaç saatte olduğunu yazmamışınız yeni ise ilk zamanlar atıyor bizimki 300den sonra kesti şimdi 550 saate nerdeyse yok ilk çalışma dahil.
Fabrika müşteri hizmetleri numarası 0312 267 50 00 burayı arayın eğer ki servis veya başka sıkıntı çekerseniz hallederler.