100 110 Hp Traktör önerisi

Merhaba arkadaşlar 100 hp ila 110 hp kadar traktör öneriniz nelerdir tercihen massey ferguson ve new holland johndeere de olabilir aradığımız performans güç yakıt tasarrufu dayanıklı çok yakmayan servisi yedek parçası pahali olmayan traktör öneriniz nedir marka model olarak

Merhaba arkadaşlar 100 hp ila 110 hp kadar traktör öneriniz nelerdir tercihen massey ferguson ve new holland johndeere de olabilir aradığımız performans güç yakıt tasarrufu dayanıklı çok yakmayan servisi yedek parçası pahali olmayan traktör öneriniz nedir marka model olarak
Saydıklarinizin hepsini bı traktörde bulmanız çok zor yakmayan kubota 9540 alcaksiniz çekişi memnun etmiycek çekecek John Deere alcaksiniz yakıtı olacak parçası pahalı olacak yada servisi olmayacak bişey çıkacak Massey alacaksınız dayanıklı olacak bakımı pahalı gelecek bence bütçenizi minimum ve maksimum olarak söylerseniz daha iyi yardımcı olacaktır arkadaşlarımız da

Parça servis konusunda NH
Sağlamlık ta jd
Yakittta MF
Güç Konusun da 3 markanın da ihtiyacınızı istediğiniz gibi karşılayacak serileri var .
Önemli olan bölgenizdeki servis ağı
Arazi miktarız ve tarım sektörünüz sulu ,kıraç vs
En önemlisi de maddiyata da göre en ideali hangisi olur sizin karar vermeniz lazım bunada

Sırf servisi yaygın diye yerli nh almayın hocam,gereğinden fazla arıza yapıyorlar ve hiç de ucuz değil ayrıca motor kurcalanıyor.

O sınıfta tl100-a t5000-t6020-mf54xx-mf 56xx mf 57xx- kubo- claas-jd 5105 bunları araştırabilirsiniz. Saydığım traktörlerin çok arıza yapacağını sanmıyorum,debriyaj balatası servis fiyatları vs teklifi alınıp ona göre tercih yapılabilir. Takacağınız ekipman da önemli,arazi şartlarını vs bilmeden seçim yanlış olur.

350 dekar arazimiz var arkadaslar butun yorumları okudum 250 ila 500 bin tl kadar
Tarlalarımiz sulu topraklarimiz biraz sert Aksaray şehrinde cifcilik yapıyorum genellikle mısır ve bugday ekiyoruz 5 no 14 pulluk ve 3 mt alabora yı hissetmeden ceksin yeterli şuanda mf 3075 kullaniyorum 5 no 12 pulluk cekiyor ariza yapmamasi lazim ufak tefek parcalar önemli degil fakat sanayiye gitmemeli 350 dekarı isledimmi butun filtreleri motor yagini sanziman yagini falan degistiriyorum temiz kullaniyorum degerli önerilerinizi bekliyorum

350 dekar arazimiz var arkadaslar butun yorumları okudum 250 ila 500 bin tl kadar
Tarlalarımiz sulu topraklarimiz biraz sert Aksaray şehrinde cifcilik yapıyorum genellikle mısır ve bugday ekiyoruz 5 no 14 pulluk ve 3 mt alabora yı hissetmeden ceksin yeterli şuanda mf 3075 kullaniyorum 5 no 12 pulluk cekiyor ariza yapmamasi lazim ufak tefek parcalar önemli degil fakat sanayiye gitmemeli 350 dekarı isledimmi butun filtreleri motor yagini sanziman yagini falan degistiriyorum temiz kullaniyorum degerli önerilerinizi bekliyorum
350 dekar da şanzuman yağı değişmesi biraz lüks değil mi😂

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
5400 serisinden 5445-5455-5460 öneririm. Bakımlı bir traktör denk gelirse yüzünüzü güldürür. Yedek parçası pahalı ama pek de yedek parçaya ihtiyaç olmuyor doğruya doğru. Satarken de sıkıntı olmaz alıcısı bulunur. Ben memnunum. Nh tr6 serisinin de sizi memnun edeceğini düşünüyorum ama daha pahalı bir seçenek olur.